dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Witolda

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł51 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Serdecznie polecam do wynajęcia dużą, przestronną kawalerkę z wydzieloną sypialnią o powierzchni 50,71m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

7 450 zł73 m² 102,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 wykończone w wysokim standardzie w najlepszej lokalizacji w centrum! Opiekun Oferty najważniejsze informacje - lokalizacja w centrum (750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Nadodrze,Wrocław

1 800 000 zł102 m² 17 709,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji kilka minut od Rynku i historycznego centrum Wrocławia, przy malowniczych bulwarach i mostach nad Odrą, w kameralnym, cichym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 499 zł32 m² 78,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 48. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 499 zł32 m² 78,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

7 450 zł73 m² 102,05 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

5 200 zł60 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament z widokiem i parkingiem. Luksusowy apartament o powierzchni ok. 61 m2, usytuowany jest w kameralnie położonym nowoczesnym budynku nad rzeką Odrą. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 510 000 zł117 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Agent prowadzący tel: przedstawiam apartament na zakup o powierzchni 117m2 w najbardziej prestiżowej części Wrocławia. Apartamentowiec położony w samym sercu Wrocławia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zarabiaj od pierwszego dnia. Ten lokal przy ul. Księcia Witolda to gotowy produkt inwestycyjny - przemyślany, funkcjonalny i położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

7 900 zł73 m² 108,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 400 000 zł86 m² 27 907 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

WE speak english, rezerwacja - Bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 499 zł32 m² 78,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 599 zł62 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** dostępne od stycznia komfortowe przestronne mieszkanie przy zyndrama Z maszkowic *** standard premium*** Please see English version below We also speak English, french, spanish and Ukrainian :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 150 zł47 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowy apartament w zabytkowym gmachu Głównego Urzędu Celnego przy Księcia Witolda 38-40. Nieruchomość: mieszkanie wykończone i zaprojektowane przez nagradzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 499 zł32 m² 78,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł46 m² 69,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 46.28 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z 2022r. przy Księcia Witolda. Mieszkanie komfortowe, wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

840 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament klasy premium w sercu Wrocławia prestiż, styl i komfort życia w najlepszym wydaniu. Zamieszkaj w miejscu, które łączy bliskość tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kępa Mieszczańska,Wrocław

479 000 zł34 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 700 zł68 m² 83,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 68 m , zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Księcia Witolda - w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 800 zł62 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

19 499 zł115 m² 170 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu luksusowy apartament w topowej lokalizacji, z pięknym widokiem na rzekę i panoramę Wrocławia. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

8 500 zł86 m² 98,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We Speak English, english describe below: bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kępa Mieszczańska,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkania inwestycyjne mają jedną wspólną cechę powinny zarabiać od pierwszego dnia. Ten lokal przy ul. Księcia Witolda spełnia ten warunek. Na 26,5 m zaaranżowano wygodną strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

4 700 zł40 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w wyjątkowej lokalizacji! Gotowy do wprowadzenia Na wynajem eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone zaledwie 700 metrów od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 360 000 zł86 m² 27 441,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

WE speak english, bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare Miasto, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

9 000 zł110 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Na wynajem wyjątkowy apartament z widokiem na rzekę w sercu Wrocławia. Do dyspozycji mieszkańców dwie sauny oraz sala fitness - dzięki czemu zadbasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

19 500 zł115 m² 169,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji, z pięknym widokiem na rzekę i panoramę Wrocławia. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

8 500 zł86 m² 98,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 999 zł52 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** na wynajem komformtowy apartament Z pięknym widokiem *** centrum***wysoki standard***dostępne od zaraz*** Zapraszamy na prezentacje - klucze w biurze :) We speak English, polish, ukrainian,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

14 000 zł132 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. [English version below] Polecam do wynajmu luksusowe mieszkanie w top lokalizacji z widokiem na rzekę oraz panoramę Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

8 000 zł60 m² 133 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie na Księcia Witolda. Z każdego pokoju niesamowity widok. Opiekun oferty Nr licencji pfrn 28424 Polecam! Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

549 000 zł34 m² 16 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przepiękny, gotowy do wprowadzenia Apartament na Księcia Witolda! Apartament w pełni wyposażony i umeblowany, ma powierzchnię 46 m2 na którą składają się : sypialna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

7 500 zł95 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Winda 2 balkony klimatyzacja taras na dachu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 399 000 zł111 m² 21 589,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 111,12 m , położony na 9. piętrze prestiżowego budynku I2 Development przy ul. Księcia Witolda 46, z bezpośrednim widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 666 000 zł86 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 290 000 zł70 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania w pełnym wyposażeniu, wkasznosci, budynek przy Odrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

549 000 zł34 m² 16 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 495 zł32 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pięknie urządzone luksusowe mieszkanie 35m2 w nowoczesnym apartamentowcu, ścisłe Centrum Wrocławia, prestiżowa dzielnica Bulwary Książęce Możliwość wynajęcia podpisania umowy.