dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 300 zł34 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2300 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English and Ukrainian, call for more details. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią po gruntownym remoncie znajdujące się na 3 piętrze kamienicy położonej na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chińska

Brochów,Wrocław

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe | Brochów, ul. Chińska 4 | Piwnica, zapraszamy osoby ze zwierzętami Do wynajęcia przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 44 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - centrum - dmowskiego wolne od zaraz! opis: serdecznie polecam do wynajmu mieszkanie (56m2)znajdujące się na 2 piętrze w samym centrum Wrocławia! Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

699 999 zł60 m² 11 664,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle!.| Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

2 250 zł25 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu tel: *dostępne od 01.06.26 * Polecam do wynajęcia nową kawalerkę o powierzchni 25m2 zlokalizowaną w inwestycji ,Microklimat'' z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł59 m² 13 976,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty tel. Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia. ekspozycja okien południe, północ, wschód otoczenie nieruchomości: rynek, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

856 251 zł96 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronny, elegancki apartament o powierzchni 96,10 m położony na 1. piętrze kameralnej willi miejskiej w prestiżowej inwestycji Wille Estezja - Lipa Piotrowska, wrocław. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2. Oryginalne wykończenie w 100% komponuje się z historią i stylem kamienicy, w której lokal się znajduje. Zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł77 m² 11 711,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 76,76 m , położone na ostatnim (5) piętrze nowoczesnego budynku z windą na wrocławskich Sołtysowicach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

729 000 zł83 m² 8 749,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie 6-pokojowe na Gaju. Mieszkanie idealne pod inwestycje lub rodziny. W skład mieszkania wchodzą: -6 pokoi (oryginalnie 4) - Kuchnia - Łazienka - wc (osobno) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

622 630 zł53 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwa

Gajowice,Wrocław

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1912

Gotowiec inwestycyjny - 3 Mieszkania Inwestycyjne na jednej kw, pow. cał. ok. 100m ul. Szczęśliwa, blisko skytower Na sprzedaż 3 mieszkania (2pokojowe, 4pokojowe i 1pokojowe) na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

639 000 zł57 m² 11 183,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 205,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament dwu-poziomowy o powierzchni 73,49 m2 , usytuowany na 3 (ostatnim) piętrze budynku. Możliwość dowolnej aranżacji, na 1 poziomie Sypialnia- 9,25 m2; łazienka -5,10 m2; korytarz -7,27m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 65 m2 (okolice ul. Kamiennej) z dużym potencjałem aranżacyjnym, w lokalizacji łączącej wygodę miasta z dostępem do zieleni i usług. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gaj,Wrocław

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,44 m , składające się z trzech pokoi z balkonem, usytuowane na 3/3 piętrze w kameralnym bloku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwarna

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

842 726 zł51 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marchewkowa

Klecina,Wrocław

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m + balkon, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2006 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł64 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje z charakterem | Nowy Dwór Wrocław | 63,5 m Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie porządku, przestrzeni i spokoju. To jest jedno z nich. Na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

959 000 zł62 m² 15 383,40 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz mieszkania, które daje wygodę na co dzień, dostęp do miasta w kilka minut i przestrzeń, z której naprawdę chce się korzystać - ta oferta przy ul. Zakładowej zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

789 304 zł62 m² 12 738,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przemyślany układ obejmuje jasny salon z wyjściem na balkon, oddzielną kuchnię, dwie ustawne sypialnie, łazienkę z wanną oraz komfortowy przedpokój, który dobrze organizuje całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Huby,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 495,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne Huby Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Gądów Mały,Wrocław

799 000 zł72 m² 11 159,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko U nas! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku Z przełomu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 431,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje, funkcjonalny układ i duży balkon przestrzeń, w której po prostu dobrze się mieszka Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

451 368 zł36 m² 12 538 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

3 000 zł61 m² 49,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak