dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

669 000 zł62 m² 10 837,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie. Lokal jest narożny, co zapewni dobre naświetlenie. Spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

557 000 zł40 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka do własnej aranżacji, z tarasem, w samym centrum Wrocławia Opiekun Oferty: tel. Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

419 994 zł33 m² 12 707,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Premium Stabłowice 2-pok, dużo zieleni top. Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na ostatnim piętrze w budynku 6-kondygnacyjnym z 2009 roku we Wrocławiu (na Stabłowicach). Blok posiada windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł130 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: do wynajęcia atrakcyjny apartament o powierzchni 130m2, dwupoziomowy w doskonałej lokalizacji w centrum miasta na ul. Krawieckiej tuż przy pl.Dominikańskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

443 880 zł36 m² 12 295,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie Centrum ok. ul Grabiszyńskiej 2pok/36mk ,balkon Francuski, piwnica 7/8 piętro z windą Mieszkanie jasne w dobrym stanie technicznym. Doskonale zlokalizowane. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakładowa

Nadodrze,Wrocław

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: śródmieście/zakładowa Ilość pokoi:1 Metraż: 33m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3/5 , blok z 2017roku Informacje dodatkowe: wolne od września, brak kanapy, zamienione łóżko na kanapę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu tel: *dostępne od zaraz * Polecam do wynajęcia nową kawalerkę o powierzchni 25m2 zlokalizowaną w inwestycji ,microklimat'' z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

475 000 zł28 m² 16 897,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament w Angel City Prezentuję Państwu komfortowy, wykończony z dbałością o detale i jakość użytych materiałów apartament o powierzchni 28,11 m2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

1 080 000 zł92 m² 11 773,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę deweloperską obejmującą mieszkanie na wrocławskim Jagodnie, jedyne 4,5km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

375 544 zł38 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest na nowym, wciąż rozbudowującym się osiedlu, prężnie rozwijającego się Jagodna. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe bardzo funkcjonalne i przytulne Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, przy ul. Miłostowskiej we Wrocławiu W skład mieszkania o metrażu 49m2 wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Fabryczna,Wrocław

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie na Wrocławskim Oporowie na Osiedlu Gardini Verona ***mieszkanie dostępne od zaraz*** 4 pokoje, 2 łazienki, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szparagowa

Krzyki,Wrocław

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż mieszkanie wrocław -krzyki okolice ul.OGÓRKOWEJ O POW.34M2 SALON ,ŁAZIENKA ,BALKON 4,5 M2 SPOKOJNA OKOLICA, WOKÓL TEREN DZIAŁKOWY PRZYSTANEK AUTOBUSOWY 100M2 ,DOGODNY DOJAZD DO CENTRUM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

10 000 zł85 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy Apartament - Bulwary Książęce - 4 pokoje, taras 135 m2 z bajecznym widokiem Prestigious Apartment - Bulwary Książęce - 4-rooms - 135 sqm terrace with magnificent view (for english.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pakosławska

Poświętne,Wrocław

1 950 zł20 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Pakosławska 46 *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *21 m2, 1 piętro *dobry dojazd do Akademii Wojsk Lądowych Wyposażenie: *pokój: kanapa, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Krzyki,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie z balkonem położone na wrocławskich Krzykach na osiedlu Klecina. Lokalizacja: ul. Dożynkowa 8g Ilość pokoi: 3 Metraż: 50 m2 Piętro: 1 lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

647 895 zł70 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe oddane do użytkowania/ Mieszkanie 3 pokojowe 69,96m2/balkon/ Wrocław Jagodno Kajdasza 2 Etap Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach i w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

625 000 zł58 m² 10 757,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na na Wrocławskich Partynicach. Świetna komunikacja, mnóstwo terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

799 000 zł64 m² 12 436 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ciche 3 pokoje | Pixel House| Centrum Pomagamy w uzyskiwaniu finansowania na tę i inne nieruchomości, zadzwoń po szczegóły! Wyłączny opiekun oferty: przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokola

Borek,Wrocław

849 000 zł86 m² 9 818 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun Oferty tel. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania na parterze willi z urokliwym ogrodem i dużym tarasem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

1 750 zł22 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy Junackiej 2aa (leśnica). *Lokal o powierzchni 23 m2 składa się z salonu, aneksu sypialnianego aneksu kuchennego i łazienki. *Internet w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

575 380 zł44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Licencja nr 22988 tel. Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji w cenie 575 380 zł (13 000 zł/m2) budowany u zbiegu ulic Drukarskiej i Sztabowej na Krzykach (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 997 zł89 m² 8 190,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Toplokalizacja/centrum/galeriadominikańska/3pokoje Centrum Rynek Top Lokalizacja- galeria Dominikanka 86,9m2 /3pokoje! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul. Krasinskiego Top.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozy

Żerniki,Wrocław

420 000 zł28 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne (ekspozycja południowo - zachodnia), nowoczesne, komfortowe, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie na Żernikach, okolice ul. Tadeusza Brzozy. Mieszkanie: * Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie do gruntowego remontu na Gądowie Małym, okolice ul. Szybowcowej. Mieszkanie mieści się na ósmym piętrze w budynku ośmiopiętrowym, posiada balkon. Mieszkanie: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miodowa

Fabryczna,Wrocław

715 000 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy na sprzedaż luksusowe, zadbane mieszkanie zlokalizowane w okolicy ul. Miodowej we Wrocławiu. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, lokalizacja zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 900 zł47 m² 83 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cenisz sobie wysoki komfort życia i nowoczesne wnętrza wykończone z dbałością o każdy szczegół? Szukasz na wynajem mieszkania wykończonego w wysokim standardzie według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

632 280 zł48 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,9 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Pilczyce,Wrocław

499 000 zł54 m² 9 275,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzdaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

695 000 zł65 m² 10 663 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu, którego największym atutem, poza metrażem i świetnym rozkładem jest widok z okien na zieleń. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

659 000 zł61 m² 10 803,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane miejsce postojowe W garażu W cenie Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

515 000 zł56 m² 9 196,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 56 mkw zlokalizowane przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie idealne na cele inwestycyjne. Na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rycerska

Psie Pole,Wrocław

679 000 zł54 m² 12 516,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! Bez dodatkowych kosztów! Przedstawiamy bardzo atrakcyjną ofertę 3 pokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy. Mieszkanie jest umeblowane , gotowe do zamieszkania , nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ul. Krzyckiej we Wrocławiu. Kawalerka jest urządzona w stylu studio, lecz w bardzo prosty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 48m2 Trzy pokoje idealne pod wynajem. Blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m 2 piętro w bloku Cena: 450 000 zł - cena do negocjacji nr oferty :oms.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

839 000 zł72 m² 11 653 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun nieruchomości: telefon Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 72 m2. Położone na drugim piętrze, w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

615 000 zł61 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie położone w samym centrum Placu Grunwaldzkiego. Powierzchnia 61m2 składająca się z : - Oddzielna kuchnia - Łazienka z kabiną prysznicową oraz wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

2 350 zł38 m² 61,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Mieszkanie na Szczepinie, w niskim budynku- centrum. Lokal ma powierzchnię 38, 50m2. Składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 998 zł59 m² 9 909,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Centrum przy rzece! 4 pok/ Pasteura!. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż klimatyczne, słoneczne mieszkanie w plombie z lat dziewiędziesiątych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij