dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

616 214 zł34 m² 18 039 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 2- pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem / łazienka i aneks kuchenny / i z przynależnościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 950 zł36 m² 81,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie W odrestaurowanym młynie maria Wyjątkowa lokalizacja | Historyczna dzielnica | Centrum miasta | Widok na rzekę | Wysokie sufity | Balkon | Stylowe wykończenie | Serce Wrocławia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Na Polance

Kleczków,Wrocław

850 000 zł92 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 92,50 m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

998 000 zł87 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87 m , położone w zielonej i spokojnej części Wrocław Krzyki, przy ul. Skarbowców. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

606 125 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknie położonych mieszkań nad rzeką Oławką z ogrzewaniem miejskim. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania! Dodatkowo harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 49 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

936 000 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta wstrzymana - Piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone na drugim piętrze kamienicy we Wrocławiu przy ul. Gajowej - bardzo blisko centrum, dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 805 000 zł116 m² 15 501,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 116,44 m , położone w jednej z najbardziej rozwijających się części Wrocławia, na Przedmieściu Oławskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie pod klucz Z tarasem (8,44 M )! północ wrocławia idealna inwestycja lub pierwszy własny kąt Szukasz mieszkania gotowego do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Huby,Wrocław

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux | 2 pokoje | po generalnym remoncie | rozkład | huby | gotowe do wprowadzenia lux | 2 комнаты | после капитального ремонта | huby | готова К заселению.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 097 649 zł75 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 149 999 zł126 m² 9 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie z Doskonałą Lokalizacją na Ołtaszynie Zapraszam do zapoznania się z nowym osiedlem położonym w sercu prestiżowej dzielnicy Ołtaszyn we Wrocławiu. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Niska zabudowa! Ogródek! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

867 000 zł90 m² 9 580,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe. Składa się z: 3 dużych pokoi oraz sypialni i garderoby (wydzielonych przy jednym z nich),oddzielnej kuchni,łazienki,przedpokoju,wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

829 000 zł110 m² 7 525,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia przy ul. Pomorskiej. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

3 100 zł65 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - niskie opłaty Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,41 m2 z ogródkiem i garażem w budynku z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 330,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Serdecznie polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

670 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | balkon (loggia) | możliwość przejęcia z najemcami | Popowice / Gądów Mały Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w 4-piętrowym bloku zlokalizowane przy ul. Na Ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

852 381 zł75 m² 11 366,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże i aż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z ogromnym ogrodem 163m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

4 000 zł48 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nagradzanej, historycznej kamienicy z 1902 roku. Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem i bezpośrednim zejściem na zielone patio - tuż obok Parku Szczytnickiego. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Śródmieście,Wrocław

720 000 zł69 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: wrocław, śródmieście, ul. Karola Miarki. Opis: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,80 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku (plomba z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

660 000 zł61 m² 10 819,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Sępolno,Wrocław

879 000 zł71 m² 12 300,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe Sępolno 71,46 m + duża piwnica Ogródek 2 łazienki Lokalizacja: wrocław sępolnopowierzchnia użytkowa: 71,46 m Liczba pokoi: 3kuchnia: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Stare Miasto,Wrocław

800 000 zł69 m² 11 621 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w samym Centrum Wrocławia, przy ul. Bolesława Drobnera. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 68,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

789 999 zł74 m² 10 646,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Centrum / 1990r / rozkład / duży balkon / komorka Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

960 000 zł40 m² 23 768,30 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Inwestycji Upper House by Angel. Inwestycja zapewnia doświadczenie luksusu, w którym wysoka jakość życia łączy się z wszelkimi udogodnieniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Huby,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku z 2013 roku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Promenada

Fabryczna,Wrocław

818 000 zł63 m² 12 984,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, z piękną przestrzenią, komfortowe mieszkanie w kameralnym domu wielorodzinnym (z 2008r), ze współdzielonym dużym ogrodem, placem zabaw, altaną oraz sadem. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

3 499 zł88 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w budynku z windą przy ul. Przyjaźni. Mieszkanie jest jasne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

2 800 zł56 m² 50,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Zapraszam do dwupokojowego mieszkania w spokojnej części Wrocławia. Funkcjonalne mieszkanie, urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

818 999 zł75 m² 10 876,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł46 m² 12 489,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena 12 500zł/m2 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,96 m , z dużym balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

448 000 zł34 m² 13 349,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok Sky tower/gajowicka/piwnica/balkon Loggia! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

629 370 zł50 m² 12 539,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoja przyszłość zaczyna się na osiedlu poświętne! Gotowe Mieszkanie Inwestycyjne lub Idealne Na Start we Wrocławiu! Marzysz o pierwszym własnym "M" w zielonej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Bardzo przestronne i jednocześnie przytulne i doskonale zlokalizowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym (16m) tarasem i 4m balkonem. W okolicy przestanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Krzyki,Wrocław

970 000 zł62 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

672 000 zł49 m² 13 798,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie. Powierzchnia całkowita - 48,70 m2 - Mieszkanie jest w pełni wyposażone do zamieszkania, wszystkie sprzęty i meble pozostają w sprzedaży.