dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Żerniki,Wrocław

879 860 zł75 m² 11 733 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania piękne 4 pokojowe, jednopoziomowe, dwustronne mieszkanie, z 2 balkonami, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym kameralnym bloku mieszkalnym bez windy, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

3 199 zł61 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na 3 piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchn i 79,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

603 875 zł48 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

518 000 zł52 m² 10 058,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone przy ul. Nowowiejskiej w zielonej części Śródmieścia, w obrębie Ołbina. Blisko centrum, ale spokojniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

2 850 zł72 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze w budynku na zamkniętym, kameralnym osiedlu na Jagodnie przy ul. Vivaldiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

674 395 zł44 m² 15 306,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe z balkonem wychodzącym na kojącą zieleń! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północnej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

542 799 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, klasyczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 z ogrodem 20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

560 304 zł39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł82 m² 8 522,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Stylowe mieszkanie dla pasjonatów kamienic - Nadodrze, centrum Wrocławia (po generalnym remoncie, ogrzewanie podłogowe, możliwość przywrócenia 3 pokoi, wysokie sufity 3,27 m) Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

456 000 zł35 m² 13 145 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje M. przy parku | balkon | garaż | komórka | świetna komunikacja | klimatyzacja | bez prowizji Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku (2018r).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 622 413 zł95 m² 27 604,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie & Nowa Stawowa Twój zielony azyl w ścisłym centrum Wrocławia! Oferowany apartament o powierzchni 95,87 m + taras 51.92 m + Balkon Najważniejsze cechy apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na spokojnym osiedlu przy ulicy Drzewieckiego. Nieruchomość dostępna od 1 maja. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł108 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Eugeniusza Zaka na wrocławskim Biskupinie. Powierzchnia: 108,00 mkw. Taras ogród komunikacja miejska tereny zielone opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 2 pokojowy lokal mieszkalny idealny dla par , rodzin z dziećmi czy studentów - licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

660 732 zł32 m² 20 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym Oferujemy na wynajem duże, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, które wyróżnia się przestronnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

4 000 zł95 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe 3 pok. mieszkanie w zabudowie szeregowej o pow. 95 mkw znajdujące się na Ip. nowego osiedla w Radwanicach, wschodnie obrzeża Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 695 zł34 m² 16 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz mieszkania, które będzie pracować na siebie od pierwszego dnia najmu? Ta 2-pokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

3 300 zł53 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: śródmieście/ Kurkowa 14 * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 52,98 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 1/8 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, dwa balkony. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połbina

Kozanów,Wrocław

2 500 zł73 m² 34,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,20 m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 570 830 zł77 m² 20 432,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Archicom-u, przy ul. Mieszczańskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 50 m2; 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Psie Pole,Wrocław

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Browary Wrocławskie- serce Wrocławia - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które wyróżnia się pięknem architektury w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Bielany Wrocławskie,Wrocław

647 099 zł54 m² 11 930,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w nowopowstającym ośmiopiętrowym apartamantowym budyku w dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

728 177 zł62 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie czeka na wrocławskich sołtysowicach osobna kuchnia! 3 pokoje | 61,95 m | balkon | nowe | wrocław sołtysowice Stop! Jeśli marzysz o własnym, idealnie skrojonym mieszkaniu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie