dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

795 000 zł67 m² 11 895,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie w bloku mieszkalnym o niskiej zabudowie z 2022 roku. Położone jest na Tarnogaju- kojarzymy go z jednym - wspinaczka i rozrywka. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Warunki najmu: dostępne od zaraz umowa najmu okazjonalnego (załącznik notarialny) wymagana kaucja zwrotna 3000 zł bazowy czynsz najmu 2500 zł zaliczka na opłaty 600 zł (woda, prąd, śmieci, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

558 901 zł38 m² 14 746,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Corte Verona 40m2 lux Apartament - Centrum! Polecamy apartament w Corte Verona przy ul. Grabiszyńskiej , na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 36,33 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gradowa

Krzyki,Wrocław

525 000 zł53 m² 9 962,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferujemy zadbane, 2 pokojowe mieszkanie położone we Wrocławiu. Lokal znajduje się w dzielnicy Krzyki, okolice Gradowej. Mieszkanie posiada osobną, w pełni wyposażoną kuchnię (10,20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

550 000 zł71 m² 7 728 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Serdecznie polecam trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrze skomunikowanej części Wrocławia jaką jest Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne, rozkładowe mieszkanie w okolicy ulicy Wojrowickiej. Świeżo po remoncie, autonomiczne ogrzewanie gazowe. Salon z oświetleniem led, narożnik, meble, stół i krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

385 000 zł46 m² 8 308,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokoje/ balkon/ ciekawy układ/ Wrocław - Żerniki ul.Strachowicka Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmieście świednickie Dosprzedania wykończone i urządzone mieszkanie dwu pokojowy z balkonem w komfortoweji prestiżowej inwestycji z 2021r. na Przedmieściu Świdnickim, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Laurowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, nowe meble i sprzęty. Polecamy do wynajmu mieszkanie mieszczące się na osiedlu Lipa Piotrowska, przy ul. Laurowej. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Popowice

Popowice,Wrocław

769 500 zł70 m² 10 992,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wrocław, popowice ul. Wejcherowska, lokalizacja która czyni tę ofertę idealną do zamieszkania dla siebie oraz jako inwestycja w najem. Liczne autobusy oraz tramwaje na wyciągnięcie ręki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca tel. Tel. Nr Licencji pfrn 2258 oferta tylka dla osób zatrudnionych na umowę O pracę. Mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu corte verona z 2010r z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 90m 2 (100 m2 po podłodze). Lokal usytuowany jest na 2 piętrze budynku położonego we Wrocławiu, na Psim Polu Na mieszkanie składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

449 000 zł52 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Przestrzennej. W pobliżu Kaufland, Lidl, biedronka, żabki, apteki, przychodnia, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

779 000 zł55 m² 14 163,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie na ul. Spiżowej (boczna ul. Grabiszyńskiej - kapitalny dojazd do Centrum i na Plac Grunwaldzki w budynku z 2008 roku. Mieszkanie - salon z aneksem kuchennym, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Grabiszyn,Wrocław

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetne, rozkładowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Grabiszynie ul.Stalowowolska! MIESZKANIE: * 3 pokoje + osobna kuchnia+ łazienka + osobne wc + przedpokój * w dużym pokoju balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

530 000 zł58 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hit!/różanka/3pok./Rozkład/Spokojna okolica! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Różanka 58m2. Pełen rozkład: każdy pokój ma osobne wejście, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ukryta

Ołbin,Wrocław

680 000 zł65 m² 10 407,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Do sprzedania jest przestronne, słoneczne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy w kamienicy przy ul. Ukrytej blisko placu Grunwaldzkiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

449 900 zł54 m² 8 331,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Witam, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Gajowej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie z 2 niezależnymi pokojami i balkonem! lokalizacja: mieszkanie mieści się tuż obok ulicy Kiełczowskiej. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Korona (5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł50 m² 19 992 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament W centrum Z pięknym widokiem! opiekun oferty: telefon: "atal towers" to jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu. Idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

2 990 zł51 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: krzyki ul. Tarnogajska * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 51 m2 * Piętro: 2 * Dodatkowe atuty: klimatyzacja, wyposażone. Opis nieruchomości: komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

405 000 zł39 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

39 m2 / Rozkładowe 2 pokoje + piwnica / Szczepin Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze, w budynku 10 piętrowym z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

429 001 zł38 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lux Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem Polecamy do sprzedania urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachocińska

Wojnów,Wrocław

399 900 zł44 m² 9 009 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Wojnowie. Idealne dla singla, pary, małej rodziny lub pod wynajem. Oferta w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: (for English scroll down) ***wolne od zaraz*** *** klucze W biurze *** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

4 000 zł52 m² 77 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. (english version below) *** mieszkanie dostępne od 27 września *** Serdecznie polecam luksusowy apartament 2-pokojowy w centrum Wrocławia! Apartament o powierzchni 52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

550 000 zł63 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4 pokojowe mieszkanie dla inwestora tuż przy Pl.Grunwaldzkim! Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone jest przy ul.Ledóchowskiego w dzielnicy Śródmieście tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

359 000 zł38 m² 9 373 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty tel. Spacerem do Uniwersytetu Ekonomicznego! Dla studenta! Otoczenie nieruchomości: blok usytuowany blisko jednej z największych uczelni, wokół pełna infrastruktura, blisko tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Partynice,Wrocław

3 200 zł42 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie, wykończone w wysokim standardzie. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

450 000 zł39 m² 11 628 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Ciche i rodzinne osiedle wśród zieleni i terenów spacerowych/rekreacyjnych, blisko centrum Wrocławia. Cenisz sobie spokój mieszkając blisko centrum miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

449 000 zł46 m² 9 761 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje, i piętro, balkon gotowe do zamieszkania meble kuchenne I agd W cenie nowe, kameralne budownictwo- 2016 r. Genialny dojazd do aow i obwodnicy środmiejskiej. Już dziś zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

3 800 zł60 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. ***wolne od 10.09.2022*** (prezentacje od 01.09.2022) Polecam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60m2, wykończone w wysokim standardzie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

697 999 zł55 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Top lokalizacja/plac bema/3pok/rozkład Polecam na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w topowej lokalizacji ul. Jedności Narodowej, o powierzchni 55m2. Idealne dla pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

750 000 zł88 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Pokrótce: śródmieście, ul. Poniatowskiego/ 2 km od rynku/mieszkanie 88 mkw/ 3 pokoje/ klimatyczne , klasyczne wnętrze z historyczną duszą atuty: świetna lokalizacja- w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paulińska

Śródmieście,Wrocław

560 000 zł54 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na bezpłatną prezentację dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego blisko centrum miasta - jest więc idealne pod inwestycje. Sam budynek z 1991r. ma wyremontowany dach i elewacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

509 998 zł43 m² 11 819,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Premium / piękne mieszkanie z ogródkiem / lux Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Dobry dojazd do centrum Wrocławia. Pełna baza handlowo-usługowa. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Osobowice,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 694,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Listopadzie 2023 Zlokalizowany w zielonej części dzielnicy Osobowice kameralny trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

2 600 zł37 m² 69,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania piękne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym z windą, w okolicy ulicy Głównej / Wełnianej w dzielnicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij