dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Żerniki,Wrocław

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja stylowo I klimatycznie wykończone 3 pokojowe mieszkanie Z ogrodem! Spokojne osiedle, duża ilość terenów zielonych oraz kompletna infrastruktura usługowa w otoczeniu czynią to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

694 400 zł50 m² 13 786 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.37m2, świeżo wyremontowane znajdujące się przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie, które bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drohobycka

Muchobór Wielki,Wrocław

768 000 zł52 m² 14 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,5 m , z dużym tarasem (17 m ), położone na podwyższonym parterze w kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Popowice,Wrocław

634 222 zł41 m² 15 544,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego ze świetnym połączeniem w każdą część miasta? To 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

409 999 zł24 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży kompaktową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 23,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

435 767 zł25 m² 17 190 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z opcją wykończenia pod klucz? Dla siebie albo jako inwestycję pod wynajem? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Dom,Wrocław

700 000 zł52 m² 13 500,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tajne Akta Misji: "nowy Dom" Dobry dzień. Słuchaj uważnie, bo ta oferta nie będzie wisieć wiecznie. Mamy namiary na obiekt o wysokim potencjale strategicznym. Twoim celem jest przejęcie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

395 000 zł33 m² 12 079,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie, ze względu na swoje położenie, gwarantuje łatwy i szybki dostęp do centrum miasta komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

450 000 zł34 m² 13 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

6 900 zł73 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syryjska

Krzyki,Wrocław

553 336 zł67 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji, bez podatku 2% pcc Na sprzedaż nowe, mieszkanie inwestycyjne obok terenów zielonych. Opis lokalizacji: odległość od centrum: 6km. Południowo-wschodnia część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona we Wrocławiu Muchobór Wielki. Mieszkanie świeżo odświeżone, czyste i gotowe do zamieszkania od zaraz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

520 976 zł33 m² 15 612,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które mimo kompaktowego metrażu oferuje wygodną przestrzeń do życia? Ten układ został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr i stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe (salonem z wydzielonym mniejszym pomieszczeniem) - mieszkanie z osobną kuchnią (46 m ) w ścisłym Centrum 3/8 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Ogrody Hallera 86. Na wynajem wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Strachowice,Wrocław

529 375 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera. Brak Prowizji. Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na obrzeżach Wrocławia. To znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

774 439 zł45 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

492 000 zł37 m² 13 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w budynku blisko centrum miasta, w lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

698 999 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż / 2-pokojowe mieszkanie z 40m tarasem ul. Sowia, wrocław Krzyki Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Sowiej na wrocławskich Krzykach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł34 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Idealne dla pary lub singla. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

698 718 zł46 m² 15 306 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, które łączy nowoczesny standard z wyjątkową lokalizacją - zarówno pod względem jakości życia, jak i atrakcyjności inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

569 000 zł53 m² 10 836 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 2 pokoje w sercu Nadodrza - ul. Trzebnicka Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. W 2019 roku lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

620 000 zł77 m² 8 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okolice/wroclavii/2pok/77m2/odzaraz/okazja/piwnica/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 76,8 m we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum Wrocławia | Plac Jana Pawła II | 5 min do Rynku Uniwersytet Wrocławski 300 m Wynajem już od 1 miesiąca ? Plac Jana Pawła II 21 - ścisłe centrum Wrocławia Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł26 m² 79,91 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Wrocławia | studio apartment in the center of Wrocław Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Tęczowej w świetnej lokalizacji na Śródmieściu. Opis Kompaktowe studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

529 000 zł41 m² 12 959,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,82 m z balkonem (2,5 m ) oraz piwnicą (2 m ), położone na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

742 365 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł56 m² 13 489,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzycka Apartament 2 pok nowy blok/garaż Polecamy Panstwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na rynku wtórnym o powierzchni 55,6 m , położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

527 400 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) To oferta w inwestycji Apartamenty Krakowska od robyg. Budynki powstają blisko Śródmieścia w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

536 824 zł31 m² 17 150,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł45 m² 12 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż konkretne mieszkanie , położone na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, ciche i nowoczesne mieszkania w centrum miasta. Budynek z windą i halą garażową. Mieszkanie przyjazne dla alergików, wolne od nikotyny i sierści zwierzęcej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

664 290 zł55 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 54,90m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernika. Mieszkanie ma pow. 54,90m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 573,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Możliwe rabaty Mieszkanie na start W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

831 215 zł70 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

589 000 zł33 m² 17 773,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokoje/ Jagodno/ ul. Drabika Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na 1. piętrze w budynku z 2024 roku z windą i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

2 390 zł39 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.