dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brązowa

Fabryczna,Wrocław

840 000 zł98 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż oferuję niezwykłe mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji kamienicy. Lokal ma wyraźny, nieco rustykalny charakter we wnętrzu widoczne są drewniane belki konstrukcyjne. Dużą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

619 000 zł46 m² 13 456,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Stysia we Wrocławiu - tuż obok Sky Tower. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przedmieście Oławskie,Wrocław

760 000 zł61 m² 12 539,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja: wrocław - Centrum - Krasińskiego opis: na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Krasińskiego we Wrocławiu, w solidnej plombie z 1992 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

610 000 zł94 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Mieszkanie posiada powierzchnie użytkową 64 m2, powierzchnia 94 m2 jest "po podłodze". Oferowane na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

979 000 zł84 m² 11 603,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

638 999 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gaj- krzyki | Blisko centrum Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40 m z osobną kuchnią idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 914,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

***tylko W sdp nieruchomości*** opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w samym centrum miasta, ul. Nożowniczej, 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ołtaszyn,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie nie próbuje być w centrum wydarzeń. Ono wybiera spokój. Świadomie. Z pełnym przekonaniem. Jest tu jak w letnim apartamencie gdzieś daleko od tłumów, gdzie dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

530 000 zł28 m² 19 140,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż mieszkanie o pow 27,71 m , usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

999 000 zł73 m² 13 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w dworku!wyjątkowa inwestycja! Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościańska

Fabryczna,Wrocław

715 000 zł55 m² 12 929,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,3 m z dwoma balkonami, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2004 roku znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskim Jagodnie, położonego na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł30 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bardzo fajną kawalerkę przy ul. Komandorskiej 56 we Wrocławiu. Mieszkanie jest bardzo ustawne ma 30,50m2, oddzielną kuchnie, przedpokój z szafą w zabudowie, dzięki 3 oknom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

1 650 000 zł79 m² 20 828,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż niespełna 80 metrowe mieszkanie z dużym komfortowym balkonem w inwestycji Port Popowice. Budynek wybudowany przez znanego i lubianego dewelopera Vantage Development w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przepiękne mieszkanie 47 m w standardzie premium pierwszy najem! Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na wrocławskim Starym Mieście, przy ul. Michalczyka tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

1 380 000 zł111 m² 12 430,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty telefon Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 111,02 m przy Alei Śliwowej we Wrocławiu! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Biskupin,Wrocław

750 000 zł56 m² 13 335,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,24 m z dostępem do dwóch ogródków, położone na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 10.04.2026*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 po podłodze 77m2- powierzchni użytkowej, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

649 950 zł51 m² 12 677 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedane! zadzwoń mamy podobne 2 mieszkania taniej niż deweloper Taniej niż u dewelopera! Odbiór kluczy już w marcu. Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

468 000 zł34 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie po remoncie 33,1 m , parter, blisko centrum, ul. Dworcowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,1 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Maślice,Wrocław

614 635 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej i zielonej a jednocześnie rozwiniętej okolicy? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

497 000 zł32 m² 15 531,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szukasz komfortowego mieszkania w bloku - plombie z 2001r ? Cenisz przyjazną sąsiedzką atmosferę i znakomitą lokalizację - to miejsce jest dla Ciebie! Posiada samodzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na IV piętrze w bloku przy pl. Grunwaldzkim. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe z osobną kuchnią - idealne dla 3 niezależnych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

6 300 zł103 m² 61,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z tarasem i widokiem na rzekę | Angel Wings Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 103 m , położone na najwyższym piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01. 04! Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w budynku z windą przy ul. Przyjaźni. Mieszkanie jest jasne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wrocław

1 440 000 zł52 m² 27 665,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament w zrewitalizowanym w 2020 roku budynku z 1884 roku tuż przy Ostrowie Tumskim. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 499 zł51 m² 68,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: NOWE MIESZKANIE, PIERWSZY NAJEM! Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji "Apartamenty nad rzeką", zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: bielany Wrocławskie - Granica Wrocławia - Aleje Błękitne oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

629 000 zł48 m² 13 074,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Mieszkanie po remoncie z nową instalacją elektryczną, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

339 000 zł23 m² 14 764,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mikroapartament przy Wybrzeżu Ludwika Pasteura (plac Grunwaldzki) z widokiem na Odrę doskonała propozycja inwestycyjna! Lokal świetnie sprawdzi się jako nieruchomość pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Miedzianej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

630 000 zł47 m² 13 504,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą, w świetnej lokalizacji blisko centrum Wrocławia (stare Miasto). Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 114 Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

542 799 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Różanka,Wrocław

708 318 zł61 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 60,54 m , położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku na Różance. To spokojna, zielona część Wrocławia, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Lelewela. Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania pl. Legionów oraz.