dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 *** wolne od 01.03.2026*** Do wynajęcia dwupokojowe, 45m2, zlokalizowana na osiedlu "Planty Racławickie" z dostępem do clubu fitness tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. Przytulna kawalerka położona na ostatnim piętrze w cztero-piętrowym budynku przy ul. Rodzinnej. Mieszkanie wolne od zaraz. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Gajowice,Wrocław

719 000 zł41 m² 17 696,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu | Klimatyzowane | Wyposażone | 40,63 m2 Doradca klienta: tel: opis mieszkania: lokal znajduje się na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

517 000 zł39 m² 13 397,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 618,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun nieruchomości: telefon Otoczenie nieruchomości: jasne i funkcjonalne mieszkanie na Stabłowicach gotowe do zamieszkania. Mieszkaj w cichej okolicy i z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 250 zł25 m² 90,58 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność w sdp tel. Oferta tylko dla osób zatrudnionych W ramach umowy O pracę. Apartament dostępny od zaraz. Czas trwania umowy najmu - ok. 12 miesięcy. Najem tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

598 000 zł57 m² 10 491,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie.| Cicha i zielona aleja Matejki na wrocławskim śródmieściu. Świetne dla pary, która szuka pierwszego mieszkania na cichej ulicy ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

701 154 zł59 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 299 zł47 m² 70,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: PIERWSZY NAJEM! Do wynajęcia elegancki, klimatyzowany, 2-pokojowy apartament położony na II piętrze nowoczesnego apartamentowca nad Odrą, w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

520 000 zł34 m² 15 448,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tądel () Tel.: Numer licencji: 30058 Polecam dwupokojowe mieszkanie na zakup przy ulicy Kajdasza. Lokalizacja: nieruchomość położona na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

590 777 zł50 m² 11 815,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w zadbanym, niskim bloku z lat 70. Układ mieszkania jest w pełni rozkładowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł59 m² 11 751,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doradca Klienta Nr licencji pfrn 29417 tel. Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych wrocławskich lokalizacji usytuowane pomiędzy gmachem Sądu, a Placem Kościuszki. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

539 000 zł39 m² 13 809,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pawłowice,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej lokalizacji Pawłowice. Można ze zwierzętami ( obowiązkowe oc ) Pierwszy najem. Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

660 567 zł37 m² 17 858 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe 2-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej. Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Otoczenie nieruchomości Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Krzyki,Wrocław

725 000 zł69 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Nieruchomość w trakcie sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie w przedwojennej kameralnej kamienicy i cichej lokalizacji na Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem I klimatyzacją tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł15 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Genialna inwestycja super też do zamieszkania dla młodej osoby nieruchomość Z tarasem klecina, blisko tramwaje, autobusy winda, nowe budownictwo lokal inwestycyjny, lokal niemieszkalny Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Gajowicach przy al. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Mieszkanie idealne dla pary, singla lub dwóch osób pracujących. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 * english version below * Na wynajem nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m, położone przy ul. Braniborskiej w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wrocławski Rynek na wyciągnięcie ręki 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu miasta! Na sprzedaż wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

675 000 zł66 m² 10 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

To mieszkanie najlepiej wygląda na żywo, przestrzeń, wysokość i klimat ponad stuletniej kamienicy, położonej przy spokojnej ulicy, blisko Placu Grunwaldzkiego, zaledwie 3 minuty spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

610 000 zł28 m² 21 910,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For english scroll down Na sprzedaż studio w prestiżowym budynku ovo przy ul. Podwale 82. Doskonała lokalizacja z szybkim i wygodnym dostępem do każdej części miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

738 000 zł58 m² 12 641,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Cena promocyjna, mieszkanie do odbioru w marcu! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

549 000 zł28 m² 19 331 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 28,4 m , w standardzie premium, gotowe do zamieszkania, usytuowane na Osiedlu Nad Odrą, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

5 300 zł114 m² 46,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wykończony w najwyższym standardzie dwupoziomowy apartament na Ołtaszynie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 130 000 zł66 m² 17 082,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego na jednym z najbardziej cenionych osiedli na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł46 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia - 20 min. spacerem od Rynku i Galerii Dominikańskiej, ( okolice pl. Społecznego i mostu Grunwaldzkiego). Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 240,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą znajdujące się przy ul. Redyckiej na wrocławskich Sołtysowicach Będzie to idealna propozycja dla pary lub singla jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Gajowice,Wrocław

649 000 zł62 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lwowskiej na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Haukego-Bosaka

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł32 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,12m2 (realnie 38m2) znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Haukego-Bosaka, niedaleko Galeri Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

799 000 zł44 m² 18 036,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Huby,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Huby,Wrocław

649 000 zł63 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,93m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Otmuchowskiej na wrocławskich Hubach Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

580 000 zł52 m² 11 242,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,59m2 znajdujące się przy al. Matejki - tuż obok ogrodu botanicznego we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny potencjał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - na wrocławskim Nadodrzu Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Gajowice,Wrocław

399 000 zł49 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 49,02mkw zlokalizowane przy ul. Mieleckiej 3 na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

725 886 zł35 m² 20 627,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,19 m2, położone na 5 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij