dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 960 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Grabiszyn,Wrocław

470 000 zł46 m² 10 284,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku w jednej z najbardziej lubianych części Wrocławia - Grabiszynie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

609 000 zł48 m² 12 603,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: stare Miasto/ Plac Legionów /ul. Piłsudskiego Metraż: 48,32 m2 Kuchnia: widna, oddzielna Piętro: 3/6 Informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy piwnica, duży balkon, oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

1 116 037 zł97 m² 11 448,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

745 000 zł48 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie gotowe mieszkania w centrum miasta | nowe budownictwo | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,93m2 z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo fajna oferta , cicha okolica, miejsce postojowe, balkon mieszkanie umeblowane, wynajmem wyłącznie dla osób pracujących, bez zwierząt. Do wynajęcia mieszkanie bardzo fajnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

2 500 zł50 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz bez prowizji świetne połączenie do centrum oraz politechniki! około 800 m od osiedla znajduje się pętla tramwajowa! Gorąco polecam mieszkanie w nowym i nowoczesnym dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gajowice,Wrocław

629 000 zł63 m² 10 015,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Gajowice. Mieszkanie o powierzchni 62,80 mkw., dwustronne, wystawa południowy wschód - zachód, bardzo widne i słoneczne. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: NOWE MIESZKANIE, PIERWSZY NAJEM! Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji "Apartamenty nad rzeką", zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wrocław,dolnośląskie

462 098 zł25 m² 18 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż oferuję nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,71 m , położoną na 4. piętrze w nowym, kameralnym budynku w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wojszyce,Wrocław

870 000 zł74 m² 11 814,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień otwarty 21.03 zapraszam do kontaktu! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia Krzyki, Wojszyce / Ołtaszyn. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 260 000 zł67 m² 18 694,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe położone na nowoczesnym, zielonym osiedlu Krakowskie Tarasy we Wrocławiu. Budynek z 2020 roku, a samo mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Karłowice,Wrocław

579 900 zł48 m² 12 081,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu ofertę klimatycznego mieszkania, znajdującego się w przepięknej okolicy we Wrocławiu - przy wałach Mostów Warszawskich! Gdzie? karłowice/różanka - ulica Bydgoska 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

466 486 zł29 m² 15 893,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | kompaktowe i ustawne | ok. 29,35 m + 4,16 m balkonu Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego mieszkania dla Ciebie - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kajdasza

Jagodno,Wrocław

890 000 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Spjest w pełni rozkładowe, przytulne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66.09 m na Jagodnie. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Szczepin,Wrocław

595 500 zł54 m² 11 027,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej na wrocławskim Szczepinie. Lokal znajduje się na 4. piętrze (ostatnim) w niskiej zabudowie, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

510 000 zł40 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestyjne 2-pokojowe mieszkanie | Sołtysowicka | gotowe pod najem Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie inwestyjne zlokalizowane na północy Wrocławia, przy ul. Sołtysowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł54 m² 11 908,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje w promocyjnej cenie. Gotowe do odbioru. Zakup od Dewelopera, bez pcc i prowizji. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiedeńska

Psie Pole,Wrocław

420 000 zł36 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż - 2 pokoje 35,7 m + duża piwnica. Wrocław, ul. Wiedeńska 2. Ważna informacja: kontakt możliwy również po 18:00. Zadbane mieszkanie o powierzchni 35,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonimskiego

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Zakładowej. Mieszkanie w pełni wyposażone, odświeżone i gotowe do zamieszkania. Osiedle Promenady Wrocławskie to inwestycja nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

593 499 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Pozwolenie na użytkowanie Skład mieszkania: sypialnia Salon z aneksem( możliwość wydzielenia kuchni) Łazienka Przedpokój Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Huby,Wrocław

835 000 zł75 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na 1/6 piętrze budynku z windą po termoizolacji piwnica, zlokalizowane na wrocławskich Hubach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Psie Pole,Wrocław

5 199 zł70 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Browary Wrocławskie- serce Wrocławia - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które wyróżnia się pięknem architektury w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

590 000 zł29 m² 20 436,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane studio w Centrum Wrocławia! Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Idealne jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

920 501 zł65 m² 14 244,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m (49 m po podłodze), usytuowane na 3/3 piętrze w kameralnym bloku z 2015 roku na osiedlu Mała Toskania we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 690 zł22 m² 76,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia śliczna kawalerka przy ul. Szczęśliwa 17 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Pierwsze piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: ulica Szczęśliwa we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozbrat

Plac Grunwaldzki,Wrocław

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia 63 m , 3 pokoje, balkon, winda Marzysz o życiu w samym sercu Wrocławia, blisko zieleni i wszystkich miejskich atrakcji? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

477 823 zł33 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - idealne do zamieszkania lub pod wynajem. Funkcjonalny układ i kameralne osiedle sprawiają, że to świetna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

727 927 zł62 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z garderobą i dużym balkonem | funkcjonalny układ | 63,14 m2zadzwoń: również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

780 000 zł49 m² 15 918,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 48,08 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

539 000 zł39 m² 13 809,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

3 200 zł60 m² 53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartamenty Platinum, od zaraz Przestronne mieszkanie w centrum przy ul. Inowrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 60 mkw, składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

583 407 zł28 m² 21 115 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 27 m | Ilość pokoi: 1 | Piętro: 0 | Cena: 583 407 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

723 000 zł35 m² 20 657,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż stylowe mieszkanie z widokiem na rzekę | 35 m | 2025 | Dom Development Bez podatku pcc. Nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie w nowym budynku (2025) od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

569 000 zł53 m² 10 836 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 2 pokoje w sercu Nadodrza - ul. Trzebnicka Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. To jedno z nich. Na sprzedaż stylowe, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

763 000 zł50 m² 15 309 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy prestiżowej lokalizacji na Krzykach, gdzie bliskość tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

610 632 zł46 m² 13 211,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchnii 46,22 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

649 469 zł34 m² 19 364 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

537 000 zł48 m² 11 187,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 48m2 mieszkanie w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji Wrocławia ul. Powstańców Śląskich, dosłownie naprzeciwko Sky Tower, 2 km do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij