dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, w pełni wyposażonym mieszkaniu na ul. Traugutta blisko centrum 10 minut piechotą do Galerii Dominikańskiej, na Grunwald czy do dworca pkp. Bliskie sąsiedztwo węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

240 887 zł35 m² 6 882,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja. Idealna lokalizacja pod względem inwestycyjnym. Centrum miasta. Okolice pl. Bema / Na Szańcach. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki. Rynek pierwotny, bez podatku pcc I prowizji dla biura. Nowe, 4 pokojowe mieszkanie Z tarasem I garażem W cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

489 000 zł69 m² 7 080,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie położone na nowej prestiżowej inwestycji nad Odrą. Olimpia port Atuty mieszkania: - cisza, zieleń - otoczenie sprzyjające wypoczynkowi i relaksowi, - mieszkanie wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

194 222 zł36 m² 5 395,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkania zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

185 782 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Borek

Borek,Wrocław

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4-pokojowe Z ogrodem, na borku Polecam atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 75 mkw położone na drugim piętrze w 3-kondygnacyjnej willi, w najpiękniejszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; strońska / osobne dwa pokoje / jasna osobna kuchnia / super lokalizacja Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

223 209 zł20 m² 10 888,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

powierzchnia od 12.2 do 42.4 m2 liczba pokoi od 1 do 2 wysokość pomieszczeń260 - 300 cm możliwość kupna większej ilości apartamentów i wyburzenia ścian Polecam Państwu luksusowe mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Oporów,Wrocław

225 000 zł41 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą ok 41m2 z balkonem 6,50 m2 w południowo - zachodniej części Wrocławia Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Malowniczo położone - w najbliższym sąsiedztwie Stadnina Koni, staw i zielone tereny rekreacyjne nad Odrą. Na sprzedaż mieszkanie na parterze w dwupiętrowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Okazja*2pokojowe mieszkanie 55m2*krzyki* ołtaszyn ** * 2 osobne pokoje (salon i sypialnia) * osobna kuchnia * duża łazienka z wanną * 40 metrowy ogródek * piwnica * zamykany garaż na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piękna

Gaj,Wrocław

238 900 zł39 m² 6 135,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,94 m2 z 41 metrowym ogródkiem w prestiżowej inwestycji przy ul. Pięknej*** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Nowe 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2-3 pokojowe, bardzo ładne mieszkanie po remoncie. Z balkonem. Śliczne mieszkanie z balkonem położone na 6 piętrze w 8 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

136 219 zł12 m² 11 119,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 50 m2, usytuowane na 2 piętrze/ z 3 na nowym osiedlu w niskiej zabudowie na Krzykach blisko Parku Klecińskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

297 562 zł58 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

219 530 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 38m2 na parterze, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu oraz analizę zdolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

224 402 zł31 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

- 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - winda - media miejskie - centrum miasta Polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 25 mkw w całkowicie odrestaurowywanej i zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zalesie

Zalesie,Wrocław

1 380 000 zł172 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Promocja- ostatnie wolne mieszkanie - Obniżona cena z 1 533 000zł na 1 380 000zł Rezydencja w prestiżowej willi znajduje się na Zalesiu, w renomowanej dzielnicy Wrocławia, graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Śródmieście,Wrocław

270 000 zł40 m² 6 708,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 40,25 m2 z dużym tarasem na 6 piętrze, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

258 188 zł41 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie z ogrodem zimowym zlokalizowane na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Ten widok tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 105 zł48 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Ten widok tylko w naszej ofercie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

292 903 zł58 m² 5 050,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja zlokalizowana w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

424 527 zł55 m² 7 676,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji, - podatku pcc Kupujesz Bezpośrednio od Dewelopera. W jednym miejscu najlepsze inwestycje na terenie Wrocławia i okolic, około 5000 nowych mieszkań Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

477 000 zł91 m² 5 236 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjny lokal mieszkalny 4 pokojowy o pow. 91,10 mkw położony na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej na Kuźnikach we Wrocławiu Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Piastów

Oporów,Wrocław

479 000 zł84 m² 5 736,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu oraz analizę zdolności kredytowej. Cena brutto: 479 000 zł Kupujący nie płaci podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

343 600 zł56 m² 6 190,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Trzypokojowe 55,42 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

204 900 zł28 m² 7 237,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Ostatnia wolna kawalerka 28,31 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach przy ul. Pięknej 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

687 900 zł96 m² 7 165,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Dwupokojowe ok 96 m2 z dwoma dużymi tarasami ok 40m2 oraz 17m2 w inwestycji na Krzykach Południe 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

275 040 zł57 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** promocja cenowa 4800 zł/m2 (stara cena 5200 zł/m2) **** kupujący nie płaci pcc 2% Tylko teraz mieszkanie 57,30 m2 na prestiżowym osiedlu w Siechnicach z antresolą i tarasem 20 m2 za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świeża

Stabłowice,Wrocław

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Polecam! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 220 m2 (660 m3, działka-0,0288 ha) położony na wrocławskim osiedlu Stabłowice. Dom został wybudowany w latach 90-tych z cegły. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

265 619 zł47 m² 5 699,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci: - prowizji - podatku pcc Nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni46,6 m2 (możliwość wydzielenia osobnej widnej kuchni), z dużym tarasem 18,5m2 i ogródkiem 5,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

205 428 zł39 m² 5 267,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Wspaniała inwestycja w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Śródmieście,Wrocław

272 857 zł39 m² 6 996,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Borek

Borek,Wrocław

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4-pokojowe na borku zadzwoń i już dziś umów się na bezpłatną prezentację! Polecam 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75 mkw położone na drugim piętrze w 2-kondygnacyjnej willi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

205 326 zł39 m² 5 264,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Psie Pole,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta nie jest przeznaczona dla studentów Do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe poł. w budynku przy ul. Długosza. Rozkład : - salon z wyjściem na 6 mkw balkon widok z balkonu na wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Piastów

Oporów,Wrocław

216 315 zł40 m² 5 407,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu oraz analizę zdolności kredytowej. Cena promocyjna brutto: 216 315 zł Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -tel: mieszkanie o powierzchni 51 m2. znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowej kaminicy Z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

449 000 zł85 m² 5 282,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 oddzielne przestronne pokoje ok 20m2 - idealne pod inwestycje Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne i ładnie urządzone mieszkanie po remoncie 3pokojowe o powierzchni 85m2 usytuowana na 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij