dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gorąco polecam! Trzypokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w bloku po termomodernizacji w ok. Parku Południowego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

570 000 zł106 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław - Maślice, okolica ul. Królewieckiej. Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokoje - 105,9 m2 w zabudowie szeregowej z garażem (20,5 m2) i ogródkiem (58 m2).~4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49 m2 w okolicy ul. Jesionowej. Super lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hartmana

Fabryczna,Wrocław

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, dużo niższa cena!~*~rekomenduję do sprzedaży apartament na prestiżowym osiedlu, które znalazło się w rankingu luksusowych nieruchomości w polsce przygotowanym przez globalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pirenejska

Krzyki,Wrocław

610 557 zł95 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie willowe Oferujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie willowe o powierzchni 94,66mkw usytuowane na parterze z tarasem i ogrodem. Na powierzchnię mieszkania składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Wrocław - Śródmieście, osiedle jaracza. Do sprzedania luksusowe, 5 pokojowe, klimatyzowane, II - poziomowe mieszkanie położone na osiedlu z roku 2002. ~Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

290 000 zł66 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rozkładowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy. Powierzchnia 66m2, okna pcv, czynsz 500zł (ogrzewanie i woda miejskie), nowa instalacja elektryczna, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Fabryczna,Wrocław

261 268 zł53 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. Powierzchnia lokalu wynosi 53,32 m. W projekcie przewidziane są miejsca postojowe w garażach, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Fabryczna,Wrocław

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 54 w okolicy ul. Balonowej. Super lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Fabryczna,Wrocław

409 000 zł68 m² 6 014,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław - Fabryczna, okolica ronda ul. Zaporoska / Gajowicka. Do sprzedania mieszkanie 3 - pokojowe, pow. 68 m2, pietro V / V p. w nowym bloku z windą.~Mieszkanie z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

348 000 zł50 m² 7 026,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjny dwupokojowy apartament o pow. 49,53 mkw położony na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą, składający się z dwóch pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

993 240 zł107 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Wrocław, dzielnica Śródmieście, budynek apartamentowy wkomponowany w nadrzeczny krajobraz Kępy Mieszczańskiej. Prestiżowa lokalizacja nad rzekę jednocześnie blisko centrum. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

270 000 zł50 m² 5 379,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam! Bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2012 roku przy ul. Zatorskiej. Mieszkanie składa się z salonu 16m2, sypialni 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Platanowa

Fabryczna,Wrocław

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zielona okolica ,cisza Leśnica,mieszkanie willowe 100mkw., piękna działka 1060mkw. Mieszkanie willowe 100mkw położone na parterze składa się z kuchni ,łazienki , czterech pokoi- około 28mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Himalajska

Krzyki,Wrocław

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gorąco polecam Trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Himalajskiej. Mieszkanie składa się z salonu 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

160 000 zł26 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie do sprzedaży na Ostatnim Groszu 26 m2 cena 160 000 pln Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanym z centrum miasta osiedlu Gądów Mały. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

300 000 zł47 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,20 m2 położone na 6 kondygnacji w budynku 11 kondygnacyjnym przy ul. Kazimierskiej na Wrocławskim Biskupinie. Standard mieszkania jest dobry, materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

288 000 zł68 m² 4 233,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - jedności narodowej Polecam 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie w kamienicy. Na 67mkw składa się : -3 oddzielne pokoje (24m2,14m2,13m2) -kuchnia 9m2 -łazienka 4m2 -garderoba 4m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 450 zł50 m² 29,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny dwupokojowy apartament o pow. 50 mkw położony na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą, składający się z dwóch pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Plac Legionów/bliskie okolice sądu! Ścisłe Centrum 2 pok -1500zł plus opłaty Polecam do wynajmu rozkładowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe-50mkw. Położone na pierwszym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe 2 pokoje, apartamentowiec Z 2012 roku, balkon 13 M2! Polecam słoneczne, bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2 położone na Gaju - boczna ul. Świeradowskiej, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podwale/czysta ok. Renomy 48mkw., 1 p 315000zł do negocjacji. Mieszkanie dwustronne ,jasne,ustawne, w pełni rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w zadbanym niskim bloku zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

855 400 zł91 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Wrocław, dzielnica Śródmieście, budynek apartamentowy wkomponowany w nadrzeczny krajobraz Kępy Mieszczańskiej. Prestiżowa lokalizacja nad rzeką jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Fabryczna,Wrocław

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w okolicy ul. Bajana. Zaciszne zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Sępolno,Wrocław

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lipca 3 pokojowe piękne i zadbane mieszkanie o pow. całkowitej około 60 m2 + 12m2 poddasze na granicy Sępolna i Biskupina w pełni wyposażone-meble plus agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

620 000 zł87 m² 7 101,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż luksusowe mieszkanie W okol. UL. Borowskiej. Mieszkanie godne uwagi. Mieści się i na I p. w apartamentowcu z 2011 roku. Układ pomieszczeń oraz ich staranne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

325 000 zł46 m² 7 096,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam słoneczne 2 pokoje z balkonem w nowym budownictwie na Gądowie w ok. ul. Bajana. Cena 325 tys. zł do negocjacji! Mieszkanie o pow. 46 m2 jest położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

298 000 zł47 m² 6 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

*Do sprzedaży 2 pokowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw. w 2 piętrowym budynku z lat 50 tych (cegła) przy ul.Świeradowskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze,jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

238 000 zł38 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż nowe i ładnie urządzone mieszkanie na Krzykach-Partynice. Mieszkanie o powierzchni ok. 38m, dwupokojowe, na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

*Bez prowizji!do sprzedaży gotowe mieszkanie 3-pokojowe w zabudowie willowej na kameralnym osiedlu w Kiełczowie .4 mieszkania w budynku.Stan deweloperski. Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*Do sprzedaży wyjątkowe,2 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Jagodnie.Powierzchnia całkowita 49,17 mkw.Mieszkanie w pełni rozkładowe z balkonem.Słoneczne.Niski blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

249 370 zł45 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny-gotowe- wojszyce 2 pokoje Prezentowane mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 45,34 m2 znajduje się na I piętrze, posiada przedpokoj (9,34 m2), pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

619 000 zł91 m² 6 793,99 zł/m²

 

Piętro:7/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczepin- centrum Wrocławia. ~Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem o pow. 22m2!~w dwóch kameralnych budynkach powstało 183 mieszkania w atrakcyjnych metrażach. Obecnie dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki przy ul.Oficerska Ilość pokoi:2 Metraż:43m2 Kuchnia: wyposażona Piętro: 3 Informacje dodatkowe: Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym W CENIE!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piłsudskiego 40mkw., 255000zł. /neg Mieszkanie- duża kawalerka, położone w zadbanej kamienicy na drugim piętrze. Ciche,posadowione od strony zielonego podwórka. W tym roku planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam, do Sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow 43,27m w budynku z 2012r. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz sypialni. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pereca

Krzyki,Wrocław

309 000 zł45 m² 6 928,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Gorąco polecam! Trzypokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

203 500 zł33 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik kawalerka - nowe, umeblowane I wyposażone wolne od zaraz. Nowe, kilkuletnie mieszkanie położone na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Huby

Huby,Wrocław

359 000 zł67 m² 5 358,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wrocław - Krzyki - Huby. Mieszkanie o pow. 67 m2, trzy pokoje z balkonem, rozkładowe, dwustronne, pietro I / IV p. w plombie z lat 90. XX wieku. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

280 000 zł49 m² 5 695,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Serdecznie polecam! Bardzo przytulne, stylowe i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2001 roku przy ul. Poleskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

844 510 zł107 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:6/8