dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pilnie do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Wrocławia! Jaka lokalizacja we Wrocławiu jest najatrakcyjniejsza? rynek I jego najbliższa okolica - zarówno dla siebie jak I na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 2-pokojowe okazja! Do sprzedania piękne 2-pokojowe mieszkanie, powierzchni 48m ² , w centrum! Lokal mieści się na piętrze 3, w bardzo pięknej, zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ignuta

Kozanów,Wrocław

339 000 zł91 m² 3 725,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie - Kozanów! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, w pełni rozkładowe o wierzchni 91m 2 w ok. ul. Dokerskiej i ul. Ignuta. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowy apartament w ścisłym centrum na sprzedaż Na sprzedaż luksusowy apartament o pow. 46 m2 znajdujący się w bloku w okolicy ulicy Świdnickiej. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

310 000 zł63 m² 4 928,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe W super cenie na nowym dworze! do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

379 000 zł83 m² 4 566,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Duże, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Kosmonautów na sprzedaż. Mieszkanie o pow. 83 mkw. znajduje się na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe W centrum! ul. Kościuszki! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46 m ² , w pełni rozkładowe, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

430 000 zł93 m² 4 623,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje, 93m2 w spokojnym miejscu, dobrze skomunikowane z Centrum oraz aow i A4! Kameralny nowoczesny, dwupiętrowy budynek wielorodzinny z roku 2001 na Muchoborze Wielkim, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

143 000 zł36 m² 3 986,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz małego mieszkania do własnej aranżacji? Zależy Ci na kameralnej okolicy z dobrym dojazdem do Centrum lub autostrady? Ta oferta jest dla Ciebie! bnkontrakt poleca na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Kontrakt poleca nowoczesne przestronne mieszkanie o powierzchni 40,2 mkw, usytuowane na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Huby

Huby,Wrocław

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja / niska cena! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Krzykach W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,00 mkw znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy. Usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dokerskiej! W sprzedaży atrakcyjne, zadbane, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48mkw. W skład mieszkania wchodzą: dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w okolicy Sky Tower o pow. 42 m2 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzi pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł47 m² 4 862 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### oferta wstrzymana! rewelacyjna lokalizacja Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie idealne dla osób, które chciałyby mieszkać w centrum miasta, dla firm na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brązowa

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł82 m² 4 207,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Do sprzedania duże mieszkanie w okolicy zbiegu ulic Brązowej i Spiżowej, w kamienicy na 3 piętrze! Świetna lokalizacja-dobry dojazd do centrum, idealny dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie przy placu kościuszki! okazja! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48 m ² , w centrum Wrocławia, przy placu Kościuszki. W ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam dwupokojowe rozkładowe przy Placu Grunwaldzkim! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z cegły z 1992r., położonego zaraz obok Placu Grunwaldzkiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Mały

Muchobór Mały,Wrocław

349 000 zł66 m² 5 287,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż mieszkanie 66m ² wrocław-fabryczna Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66m², na 3 piętrze, w budynku 3 piętrowym, wzniesionym w 2001 roku. Materiał budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strachocińska

Psie Pole,Wrocław

289 000 zł54 m² 5 332,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie niedaleko ulic Strachocińskiej i Badury na Psim Polu. Mieszkanie dwustronne mieszczące się na 2 piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Trzy pokoje w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik Przedstawiam Państwu 3 pokojowe, słoneczne i dwustronne mieszkanie w niepełnym rozkładzie położone na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik gaj 2 pokojowe, rozkładowe, bardzo ładne Z tarasem ok. 50 mkw. Zapraszam Państwa do mieszkania położonego na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojanowska

Fabryczna,Wrocław

350 000 zł66 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Wojanowskiej / stabłowice / niski budynek / nowe budownictwo 2011r / winda / 2 balkony Mieszkanie o powierzchni 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

209 000 zł40 m² 5 225 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - - - Polecam Państwu mieszkanie, położone na jednym z najatrakcyjniejszych osiedli we Wrocławiu - Karłowice. Budynek z cegły z roku 1936.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Krzyki,Wrocław

260 000 zł47 m² 5 531,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok. Słowiczej / ronda powst.ŚL./ ROZKŁAD / NISKA ZABUDOWA / 3 POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biskupin

Biskupin,Wrocław

520 000 zł85 m² 6 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opis: polecam na sprzedaż piękne, duże mieszkanie, przy Olszewskiego w sercu wrocławskiego Biskupina. 85m2, 3 pokoje, balkon, duża kuchnia, łazienka, wc, garderoba. Duży balkon wychodzi na cichą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Ekskluzywny Apartament / Super Lokalizacja / Okazja! Polecam Dwupoziomowy, luksusowy apartament! Wysoki standard! Balkon! Świetna lokalizacja! Cisza i Spokój w Centrum Miasta! Okazyjna Cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Krzyki,Wrocław

469 000 zł96 m² 4 885,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania dla rodziny w centrum miasta? Chcesz zainwestować w nieruchomość? mieszkanie 4 pokojowe O ogromnym potencjale zlokalizowane na Krzykach w okolicy ul. Podwale ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

339 000 zł66 m² 5 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla rodziny gotowego do wprowadzenia? mieszkanie W centrum W kamienicy Z mediami miejskimi dla wymagających - utrzymane w idealnym stanie. Znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

470 000 zł74 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

OK. Ołtaszyńskiej / krzyki / balkon / ciche zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy - Krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam nowy, komfortowy lokal mieszkalny na drugim piętrze, składający się z przedpokoju, łazienki, dwóch pokoi i aneksu kuchennego o powierzchni 42,5 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie willowe dwu pokojowe W super cenie na brochowie! wysoki standard - do zamieszkania od zaraz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Gorąco polecamy na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 usytuowane w okolicy ul. Krzyckiej w budynku z 2002r. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kołobrzeska

Fabryczna,Wrocław

426 000 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne Mieszkanie, bardzo Wysoki Standard, rozkład , Kameralne i Strzeżone Osiedle 71m2, 3 pokoje, stan idealny Mieszkanie składa się z: dwóch sypialni Salonu Kuchni otwartej na salon Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bednarska

Fabryczna,Wrocław

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż 1-pokojowe, przestronne mieszkanie o pow.31,6 m2. Mieszkanie mieście się na 4/4 piętrze w bloku .Mieszkanie składa się z Dużego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

184 000 zł36 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwa pokoje na Krzykach blisko Parku Południowego Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się przy ul. Ślężnej. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Wrocław krzyki / klecina - 48 m2, 2 pokoje, balkon, piwnica, osiedle zamknięte, ogrzewanie w czynszu! Cena: 325 000 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

479 000 zł80 m² 5 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Reprezentacyjne mieszkanie w b.wysokim standardzie, utrzymane w nowoczesnym klimacie - powierzchnia ponad 79 mkw. Fantastyczne wykończenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Strzegomski

Stare Miasto,Wrocław

179 000 zł27 m² 6 629,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

! mieszkanie blisko centrum! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice pl. Strzegomskiego. Mieszkanie składa się z: * 1 pokoju (ok. 17 m2) * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

470 000 zł74 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn! piękne mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze! bardzo słoneczne, dwustronne Z balkonem, wyposażone! osiedle zamknięte, monitorowane! W sprzedaży piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe W super cenie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

239 000 zł49 m² 4 917,70 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij