dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł82 m² 4 573,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, przestrzenne i słoneczne mieszkanie 4 pokojowe - okolica ul. Zemskiej. Bardzo ładne,rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł61 m² 5 924,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - rozkładowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacjaji! lokalizacja: ul. Jedności Narodowej (skrzyżowanie z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wybydowane mieszkania, dostępne od ręki! bez prowizji! bez podatku pcc! zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - mateuszukgorąco polecamy! Mieszkanie 3- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne pod wynajem! Przedstawiam Państwu świeżo wyremontowane rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 w okolicy ul. Gajowej. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Lipowa

Krzyki,Wrocław

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki borek- w sąsiedztwie parku! rozkładowe, zadbane 1 pokojowe mieszkanie Z balkonem W doskonałej lokalizacji. Zapraszam Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Krzyki,Wrocław

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik borek - centrum! 3 pokojowe, dwupoziomowe, przytulne, z 2 balkonami, w centrum. Przedstawiam Państwu bardzo zadbane dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miernicza

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości lokalizacja: ul. Miernicza (okolice ul. Traugutta i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

390 000 zł69 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! bardzo dobry standard! lokalizacja: ul. Gajowa (okolice ul. Glinianej, krzyki). Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Wagnera (krzyki, jagodno/os. Cztery Pory Roku). Spokojna, cicha, zielona okolica. W sąsiedztwie niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pasteura

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł99 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: ul. Pasteura (śródmieście). Mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drobnera

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Polecam do sprzedaży jasne mieszkanie o powierzchni 71,04m2. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! komfortowe mieszkanie! lokalizacja: ul. Pochyła (boczna ul. Grabiszyńskiej, stare Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł92 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Ruska (bliżej pl. Jana Pawła II, stare Miasto). Mieszkanie zlokalizowane w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 000 zł66 m² 5 647,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Opis: polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66,40 m2. W skład mieszkania wchodzą : 3 pokoje, 1 kuchnia , łazienka ,toaleta - osobna, balkon, komórka lokatorska. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: rondo Powstanów Śląskich (krzyki), budynek Rondo Verona. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Szczepinie. Mieszkanie ma powierzchnię 40m2 i składa się z przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią, pokoju, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - polecam państwu 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, po remoncie, umeblowane. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

310 000 zł55 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego. Prowizja 0%! nowa cena mieszkania 310 000 zł - do negocjacji. Możliwość rozłożenia płatności na raty do roku czasu! pilna sprzedaż! Mieszkanie polecane jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołowiana

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Ołowiana (stare Miasto), blisko centrum miasta. W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich. Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum miasta (pieszo 5min. do ue, 15min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości atrakcyjna lokalizacja W centrum! nowy komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| okazja! wyjątkowe, przestronne, bardzo ładne, komfortowe, nowoczesne-garaż zamykany-balkon tarasowy 2 pokojowe mieszkanie o pow. wg kw 54m2 nawet dla najbardziej wymagającego klienta, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! mieszkanie Z miejscem postojowym I piwnicą! lokalizacja: ul. Władysława Jagiełły (stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - borek. 1 pokojowe, dwustronne mieszkanie typu studio po remoncie, z klimatem, - w doskonałej lokalizacji. Zapraszam Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości atrakcyjna lokalizacja! pełny rozkład! lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1889

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: ul. Traugutta (stare Miasto). Mieszkanie położone w atrakcyjnej.