dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

255 407 zł48 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj wygodnie Budynek na Życzliwej liczy 111 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 66 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Królewska

Psie Pole,Wrocław

429 000 zł80 m² 5 362,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Rewelacyjne dwupoziomowe mieszkanie z 2011r, w którym żyje się wyjątkowo. Komfortowy rozkład o pow. 80m2 i usytuowanie w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

214 500 zł43 m² 4 965,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze nowego budynku na Bielanach Wrocławskich, 43,20mkw, salon połączony z kuchnią oraz sypialnia z garderobą, stan deweloperski, na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz dobrej inwestycji? kawalerka W bardzo dobrym stanie I lokalizacji Bardzo dobra komunikacja miejska oraz odległość 20 minut spacerem od Placu Grunwaldzkiego czyni to mieszkanie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

560 000 zł75 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - wysoki standard! dwa miejsca postojowe W cenie! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

245 157 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

242 244 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

205 000 zł34 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym o pow. 34 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( 17 m2, 7 m2) , osobnej kuchni, łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* *prowizje pokrywa właściciel zupełnie nowe 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie W centrum Opis nieruchomości: świeżo wykończone, atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie na os. Kosmonautów. Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50mkw na Gądowie Małym. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bloku z windą. Położone jest w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

340 000 zł49 m² 6 952,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji od kupującego! Prowizja 0%. Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,9 m2 położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nieruchomość idelana pod działalność gospodarczą! opis: ul. Zaolziańska (boczna ul. Powstańców Śląskich).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Grabiszyńska. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

282 650 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji Opis nieruchomości: atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Piławska (krzyki - Gaj). Atrakcyjna lokalizacja. Blisko tereny zielone. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowa

Krzyki,Wrocław

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz urządzonej kawalerki, do której mógłbyś wprowadzić się od zaraz? Duża, komfortowa kawalerka, krzyki, do wprowadzenia Na sprzedaż lokal położony na Krzykach w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

240 000 zł41 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 w ok. Powstańców Śl. Niska zabudowa, cicha i zielona okolica. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta, 4 min piechotą do Rynku. Kazimierza Wielkiego w pobliżu ul. Świdnickiej, od strony Rynku. Pokój większy 16 mkw, z wyjściem na spory balkon. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne W pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie Opis nieruchomości: atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się przy ulicy Opolskiej - przedłużenie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

301 461 zł59 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

465 500 zł95 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie na borku Mieszkanie o pow. 95m kw do remontu. W tej chwili mieszkanie składa się z 2 -pokoi, łazienki z wc, osobnej kuchni , lobby. Istnieje możliwośc zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* studio loft W rezydencji tumskiej Opis nieruchomości: mieszkanie typu open space. Mieszkanie o powierzchni 48mkw i wysokości 3,5m położone na ostatnim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

1 740 zł75 m² 23,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* dwupoziomowe słoneczne mieszkanie, idealne dla rodziny Nieruchomość : Dwupoziomowe mieszkanie mieszczące się na spokojnym, zamkniętym osiedlu na ulicy Kosmonautów. Parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boczna

Stare Miasto,Wrocław

287 000 zł67 m² 4 283,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Chcesz mieszkać w ścisłym centrum miasta? Zależy Ci na wyjątkowym mieszkaniu z duszą? Obejrzyj osobiście prezentowane mieszkanie! Zlokalizowane na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

252 144 zł49 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Fabryczna,Wrocław

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż ciepłe i przytulne miesszkanie typu studio o powierzchni 44,78m2. Na mieszkanie składa się: salon z aneksem kuchennym (ok. 16m2), pokój (ok. 20m2) oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

229 000 zł49 m² 4 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

W pełnym rozkładzie, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow.49m2 w okolicach ul.Kromera Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Ze względu na swoją dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

240 000 zł56 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w okolicy ul. Św. Wincentego. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Lokal składa się z: dwóch pokoi w rozkładzie (24 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł62 m² 4 338,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa cena! 0 % prowizji* rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe - bulwar ikara Opis nieruchomości: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku na osiedlu z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trójstronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, bardzo słoneczne, ciepłe i ustawne. W pokojach i przedpokoju na podłodze znajdują się panele natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji Opis nieruchomości: atrakcyjne w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

293 956 zł57 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Kozanów,Wrocław

285 000 zł63 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Czy zależy Państwu na 3-pokojowym, rozkładowym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy, ze świetną komunikacją miejską oraz wygodnym dojazdem do centrum? Jeżeli tak to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł39 m² 6 282,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczepin. 2- pokojowe mieszkanie na 7 piętrze budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe 39m2 z oddzielną kuchnią. Salon 17m2 z dużym oknem i drzwiami balkonowymi. Ściany pokryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie, drugie piętro, ul. Zachodnia, dzielnica stare miasto. Jasny salon (25m2) i sypialnia (9m2), kuchnia (9m2), wc i łazienka osobna. Mieszkanie ciepłe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

190 000 zł36 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! Nowa cena! Nowa cena! Na sprzedaż duża kawalerka o pow. 36,5m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

477 632 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Oporowie. Kameralna zabudowa, dom posiada 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Zwycięska (krzyki - Ołtaszyn). Spokojna, cicha, zielona okolica. W sąsiedztwie tereny zielone - m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Psie Pole,Wrocław

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem przy Placu Kromera. Lokal znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Dobra komunikacja z centrum (przystanki autobusowe,.