dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 946 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 946 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

255 000 zł56 m² 4 542,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania przy ul. Pilczyckiej - 255.000pln Mieszkanie o powierzchni 53,14mkw, na którą składają się trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

193 000 zł29 m² 6 655,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Biuro obecnie ma promocję i nie pobiera prowizji od kupujacego. Prowizja 0 %! Komfortowa, przestronna, w pełni rozkładowa kawalerka o powierzchni 29 m2. Składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

422 142 zł61 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

ul. Pomorska ndash; 2 (3)pokojowe nowe mieszkanie nasprzedaż. Lokalizacja: wrocław, śródmieście. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,18 m2, 3 piętro, duży balkon 4,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Prestiżow E mieszkanie na zielonej wyspie wrocławia - biskupinie! Ostatnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gubińska

Fabryczna,Wrocław

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na Nowym Dworze. Usytuowane na piątym piętrze w wysokim budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

560 000 zł86 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie , po generalnym remoncie, przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, wszystkie instalacje wymienione, klimatyzacja. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

277 000 zł52 m² 5 368,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

| prezentuję piękne rozkładowe mieszkanie na rózance Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 51,6 mkw w skład , którego wchodzi: salon z loggią, dwie sypialnie,przestronny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiemliczów

Żerniki,Wrocław

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Żerniki, atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Pow. 63 mkw, 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, wc, balkon, duża komórka lokatorska z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia trzy pokoje 56m 2 krzyki gaj Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni i łazienki. Pokoje są nieumeblowane. Kuchnia w zabudowie meblowej z agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe urządzone mieszkanie, zlokalizowane w okolicach dworca i centrum. Świetne połączenia komunikacyjne. 2 duże pokoje, przedpokój, łazienka i duża kuchnia, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł38 m² 6 413,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

| ****doskonała lokalizacja****mieszkanie blisko centrum Wrocławia**** Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Tylko trzy przystanki do Rynku! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piwna

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie sloneczne, wlasnosciowe i hipoteczne w centrum Wroclawia, okolice Pl. Grunwaldzkiego. Nowe budownictwo, II p. komfortowo wyposazone. 59m2 - 2 pokoje, kuchnia, wykusz, przedpokoj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Jana III Sobieskiego

Psie Pole,Wrocław

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50 m2 w dzielnicy Psie Pole, okolice ulicy Jana III Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku nowo wybudowanego z 2011 roku. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

630 000 zł101 m² 6 237,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

| piękne mieszkanie borku stylowe i bardzo przestronne mieszkanie na Borku niedaleko skrzyżowania Hallera i Powstańców Śląskich w świetnie zachowanej przedwojennej dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Chcesz kupić słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej cenie i super lokalizacji? Ta oferta Cię zainteresuje! Polecam jasne, ciepłe i przytulne mieszkanie trzypokojowe o pow. 54 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

175 000 zł41 m² 4 291,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

| dwupokojowe mieszkanie w kamienicy blisko Centrum Miasta. Duże możliwości aranżacji. Atuty mieszkania to Rozkład pomieszczeń, dzięki czemu idealnie nadaje się pod wynajem. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gogolińska

Księże Małe,Wrocław

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie 44m2 z oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, dzielnica Księże Małe. Mieszkanie składa się z: 1) Salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 000 zł82 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis: gorąco polecam do wynajęciaprzestronne dwupoziomowe mieszkanie na Krzykach o pow. 82 m 2. Na pierwszym poziomie znajduje się wyposażona kuchnia z aneksem jadalnym, pokój dzienny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Walońska, centrum miasta, apartamentowiec Angel Wings. W bezpośredniej okolicy usytuowana jest Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

268 000 zł42 m² 6 380,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam mieszkanie o pow. 42 mkw, 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne z balkonem na 10 piętrze, nad mieszkaniem pomieszczenie gospodarcze - suszarnia. Zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Wrocław

500 000 zł101 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Kilińskiego, bardzo blisko centrum. Pieszo 10min do Ostrowa Tumskiego, wyspy Słodowej oraz Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

218 000 zł30 m² 7 266,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| ****mieszkanie W samym centrum wrocławia**** Tuż przy Galerii Dominikańskiej i Rynku. Miłe i przytulne, idealne dla młodych ludzi lubiących brać udział w wydarzeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł64 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie na os. Kosmonautów. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 64 mkw w stanie bardzo dobrym. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze ocieplonego i odmalowanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia Krzyki - Jagodno Prezentujemy bardzo ładne, dobrze skomunikowane mieszkanie do wynajęcia na Krzykach. Na mieszkanie składa się przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgorzelisko

Zgorzelisko,Wrocław

340 000 zł75 m² 4 561,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokojowe mieszkanie na Psim Polu W sprzedaży mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zgorzelisko znajdujące się tuż za centrum zrewitalizowanego Psiego Polu. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! mieszkanie dwupokojowe W dzielnicy szczepin Biuro Nieruchomości Kontrakt poleca rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

4 750 zł88 m² 53,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy dom 88m2, krzyki 4 pokoje Krzyki-Klecina Dogodny dojazd do centrum(linia tramwajowa nr 17) 3 sypialnie Duży salon z kominkiem i aneksem kuchenncym Piwnica Parking podziemny Michał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony we Wrocławiu przy ul. T. Zielińskiego 63. W bliskiej odległości od centrum miasta. Dojazd dogodny. Brak obiektów uciążliwych w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 069,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 76m2 / , w stanie developerskim , na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Większość okien wychodzi na stronę zachodnią. Duży balkon. Osiedle bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od strony kupującej. Prowizja 0%! Zadbane, przejściowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2. Składa się z:Przedpokoju, dwóch pokoi, odrębnej kuchni oraz loggii. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

190 000 zł29 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczególnie polecam! nowa cena! Na sprzedaż piękna, świeżo wyremontowana kawalerka o pow. 29m2 w kamienicy w okolicach ul. Strzegomskiej we Wrocławiu /dzielnica Fabryczna. Samodzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

370 000 zł63 m² 5 863,71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

|! centrum! 3 pokoje! dwa balkony! rozkład! Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia w budynku z windą. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

236 413 zł44 m² 5 347,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław, ul. Kniaziewicza, centrum. Mieszkanie 2-pokojowe, standard developerski [rynek pierwotny]. Powierzchnia mieszkania 44,21 m2, II piętro, w tym: wygodny korytarz 6,38 m2, salon 24,95 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie - ul. Róży Wiatrów wraz z komórką lokatorską. Kwota wynajmu 1300 zł + czynsz administracyjny za mieszkanie 400 zł (obejmuje wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

255 000 zł45 m² 5 620,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 2 pokojowe o pow.45,7m2 w dzielnicy Psie Pole, ok Ul.Krzywoustego Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

269 500 zł55 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie z 5mkw balkonem na pierwszym piętrze nowego budynku na Bielanach Wrocławskich, 55mkw, salon połączony z kuchnią, sypialnia. Stan deweloperski, w kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

240 000 zł35 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Na Ostatnim Groszu. Mieszkanie znajduje się 10 piętrze 11-piętrowego bloku z 1980 roku Składa się z: * dużego pokoju wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi. W odległości 200 m znajdują się: nowo wybudowany Dom Kultury anima i boisko \"orlik\", szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

270 504 zł40 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

ul. Pomorska ndash; 2-pokojowe nowe mieszkanie sprzedaż. Lokalizacja: wrocław, śródmieście. Przytulne mieszkanie o powierzchni 39,78 m2, 2 piętro, balkon 3,75 m2. Pełen rozkład: salon dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o pow. 65 mkw w dzielnicy Krzyki, w okolicy ul.Bardzkiej. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze piętrze bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 55 mkw w dzielnicy krzyki/huby / ul. Wieczysta - bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w bloku 10-piętrowym z windą. Dobra komunikacja z centrum.