dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł72 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia nowe komfortowe mieszkanie, super lokalizacja! 3.pokojowe o pow. 72m2 z balkonem w obiekcie "legnicka Park Popowice" z 2008 r.Lokal nadaje się również na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Śródmieście,Wrocław

225 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

|! piękne 2 pok. Mieszkanie 37,5 m2 - super lokalizacja! Sprzedam wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe w centrum Wrocławia. Mieszkanie jest jednostronne na wysokim pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaoferować państwu rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 w okolicach ul. Klecińskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 10-piętrowym bloku. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

254 000 zł50 m² 5 131,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

| mieszkanie 2-pokojowe blisko Centrum miasta. Budynek ma zrobione elewację, został ocieplony. Nowe domofony, modernizowana winda. Mieszkanie Rozkładowe. Bardzo ładnie zaaranżowane i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwaśna

Krzyki,Wrocław

329 000 zł78 m² 4 210,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

| - pełen rozkład W centrum! - Do sprzedaży przytulne i ciche 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Kwaśnej. Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestawiam Państwu wyjątkową ofertę. Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 44m2 za 215000 zł. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 100 zł100 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na rzykach - przy ul.Krzyckiej. Mieszkanie o pow. 100m2 składa się z dwóch pokoi, salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

430 000 zł81 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie składa się z trzech pokoi (pow. ok. 25m2 , 20m2 i 16m2), przedpokoju, kuchni (ok. 13m2) oraz łazienki ( ok. 9m2). W pokojach i przedpokoju na podłogach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wygodnie urządzone, dwustronnie rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70m2 w okolicy ul.Pułaskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest na 6 pietrze w budynku z 1993 roku. Dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2.pokojowe, rozkładowe, z osobną kuchnią i z dwoma balkonami. Budynek z roku 2002. Pokoje: 20,89m2 i 9,23m2, kuchnia 6,55m2 , łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 688 175 zł125 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 125,05m2 z tarasem 7,51m2 oraz balkonem 17,7m2 za cenę 1 668 175zł brutto. Lokalizacja: stare Miasto. Na lokal składają się: dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

1 850 zł74 m² 24,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dowynajęcia 3 pok. mieszkanie o pow. 74,5 m2 z garażem i dodatkowo przy ulicy2 mejsca postojowe. Mieszkanie składa się z salonu (22,5 m2) z wyjściem naloggie (4 m2), kuchni 7 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Czy zależy Państwu na wyremontowanym, rozkładowym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy, ze świetną komunikacją miejską oraz wygodnym dojazdem do centrum? Jeżeli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

205 000 zł33 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Krzyki w okolicy ul. Ślężnej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

179 000 zł24 m² 7 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem o powierzchni 24mkw na drugim piętrze. Mieszkanie bardzo słoneczne , ciche, o bardzo dobrym standardzie: duży odnowiony balkon, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzegomski

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice Placu Strzegomskiego. Mieszkanie składa się z: * dwóch pokoi * kuchni * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

374 000 zł74 m² 5 020,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pok. mieszkanie o pow. 74,5 m2 z garażem i dodatkowo przy ulicy2 mejsca postojowe. Mieszkanie składa się z salonu (22,5 m2) z wyjściem naloggie (4 m2), kuchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł83 m² 26,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie W wysokiej/lipowa Mieszkanie o wysokim standardzie, komfortowe i bardzo zadbane. Metraż : 83m2 oraz antresola 61m2. Część dzienna to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

1 430 zł62 m² 23,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - apartamanet Z klimatyzacją! dobra cena! lokalizacja: ul. Parafialna. Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

185 000 zł33 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o pow. 33m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice Mostów Warszawskich. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z cegły z 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

289 777 zł40 m² 7 154,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia na sprzedaż! Proponujemy atrakcyjne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze apartamentowca Solo11. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

467 999 zł96 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 95,51 m2. Dwupoziomowe (antresola). Bardzo dobry dojazd do centrum (tramwaj 17, autobusy D 133, 126) jak i do autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

389 000 zł75 m² 5 186,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Wyszyńskiego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się blisko centrum, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 350 zł72 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Jedności Narodowej. Bardzo blisko centrum oraz Placu Grunwaldzkiego. W okolicy liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka, zlokalizowana na spokojnym osiedlu w okolicy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 40m2, składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesławiecka

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Bolesławiecka (boczna Legnickiej). Atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum - do Rynku 15min pieszo, 5min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gaj

Gaj,Wrocław

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość o powierzchni 42 m2 po generalnym remoncie w pełni umeblowana i wyposażona w wysokiej klasy sprzęt agd. Mieszkanie składa się z: sypialni ( aktualnie w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Grabiszyńska. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum, liczne autobusy i tramwaje, pieszo tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - klimatyzacja! lokalizacja: ul. Jedności Narodowej. Bardzo blisko centrum oraz Placu Grunwaldzkiego. W okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! mieszkanie dla wymagających! lokalizacja: okolice ronda Powstańców Ślaskich. Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ulicy Nowowiejskiej / Piastowskiej. Mieszkanie składa się z: * pokoju z aneksem kuchennym (ok. 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Chcesz dobrze zainwestować pieniądze i szybko znaleźć najemców? najlepsza lokalizacja pod względem wynajmu Doskonała inwestycja, blisko do Rynku i uczelni, 2 osobne pokoje idealne na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dowynajęciaładne, funkcjonalne, rozkładowe - 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 we Wrocławiu, dzielnica Krzyki. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, samodzielnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem (68 m2)! Nieruchomość o powierzchni 52 m2. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Gajowicka. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum miasta, w bardzo bliskiej odległość od Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

282 000 zł74 m² 3 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 - ro pokojowe mieszkanie w pełnym dwustronnym rozkładzie o powierzchni 74 mkw. w okolicy ul. Pilczyckiej. Nieruchomość znajduje się na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.