dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielawska

Krzyki,Wrocław

397 500 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Gorąco polecam mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Bielawskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Mieszkanie składa się: * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji od kupującego - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości lokalizacja: ul. Zwycięska (krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Chcesz kupić słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej cenie i super lokalizacji? Ta oferta Cię zainteresuje! Polecam jasne, ciepłe i przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 46 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

269 000 zł62 m² 4 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 62 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z: * salonu (25 m2) * sypialni (17 m2) * przedpokoju (7 m2) * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł76 m² 3 955,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe o powierzchni 75,60m 2 w ok. ul. Gołężyckiej i ul. Kolistej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Krzyki,Wrocław

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w bloku z 1973 roku , o powierzchni 48 m2 w dzielnicy Krzyki , prestiżowej, spokojnej i bardzo ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

520 000 zł74 m² 6 979,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe, eleganckie, słoneczne mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 na Klecinie. Składa się z 4 pokoi, funkcjonalnej kuchni, łazienki z wc, odrębnego wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł68 m² 4 102,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 (+ 5 m2 dodatkowy przedpokój) w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Rogowskiej. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi (19,00 m2 + 11,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

336 000 zł53 m² 6 389,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

| przestronne, mieszkanie w spokojnej dzielnicy na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie 2-pokojowe z salonem z aneksem kuchennym w 4 piętrowym budynku na wysokim paterze, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

310 000 zł54 m² 5 772,81 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Fabryczna w okolicy ul. Bystrzyckiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

330 000 zł62 m² 5 314,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na Nowym Dworze przy ulicy Rogowskiej. Blok 7 piętrowy, mieszkanie znajduje się na pietrze 5. Powierzchnia całkowita wynosi 62,10 m2, duży pokój 17,70 m2, sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 499 100 zł105 m² 14 248,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 105,21m2 z balkonami 5,82m2 oraz 24,31m2 za cenę 1 499 100zł brutto. Lokalizacja: stare Miasto. Na lokal składają się: dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu o pow.65m2 w okolicach ul. Piastowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w bloku z 1994 roku. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Kiełczowska (psie Pole). W okolicy sklepy, punktu usługowe, szkoła itp. Dogodny dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 mkw znajdująca się w Śródmieściu w okolicy Placu Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ignuta

Fabryczna,Wrocław

195 000 zł35 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka po remoncie generalnym o powierzchni 35,10m 2 w okolicach ul. Dokerskiej i ul. Ignuta na Kozanowie. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

321 776 zł57 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam do sprzedaży nowoczesne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie,stan deweloperski. Bardzo dobra lokalizacja na Krzykach, osiedle Pod Przyjaznym Adresem.Łatwy dojazd w kierunku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

119 000 zł36 m² 3 338,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie na poddaszu o pow. użytkowej 34,22m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł102 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* niedrogie mieszkanie 3 - pokojowe dla studentów Opis nieruchomości: przestronne mieszkanie w kamienicy, w samym centrum Wrocławia, 10 minut pieszo do Rynku. Mieszkanie 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

335 000 zł64 m² 5 259,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, położone przy ul. Horbaczewskiego na Gądowie Małym. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, dwustronne. Salon jest duży i jasny. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe Gotowe do wprowadzenia, przytulne mieszkanie w centrum. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4- piętrowym budynku z lat '60. Lokalizacja w centrum to idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

260 000 zł44 m² 5 842,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44,5 m2 położone na 4 piętrze 4-piętrowego niskiego bloku, położonego w okolicach ul. Sokolej na wrocławskim Borku. Pomieszczenia: - salon: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe dwupoziomowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy (adaptacja strychu 4 piętro - budynek posiada nową windę, aktualnie remont klatki i elewacji ) 75m2 powierzchni: na dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

125 000 zł33 m² 3 837,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 4000zł./m2! Mieszkanie o pow. użytkowej 31,43m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 350 zł51 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie W wysokiej! Mieszkanie o łącznym metrażu 51m2 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, spialni i dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

175 000 zł45 m² 3 863,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! super Oferta! Ciepłe, dwupokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji - Krzyki, okolice ul. Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi * przedpokoju * łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w bloku z 1980 roku , znajdującym się dzielnicy Fabryczna , na osiedlu Kozanów o powierzchni 60 m2 , spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

289 000 zł63 m² 4 612,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| - spokojna okolica W centrum! - Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na ulicy Kruczej. Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na wysokim parterze odnowionej kamienicy w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji około 2000 zł wszystko! Mosiężna! Nieruchomość o powierzchni 43 m2. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Krzyki,Wrocław

191 000 zł34 m² 5 617,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, przejściowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji!ul. Energetyczna! Nieruchomość o powierzchni 34 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

120 000 zł31 m² 3 832,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 4000zł./m2! Mieszkanie o pow. użytkowej 30,03m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

133 000 zł40 m² 3 311,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie na poddaszu o pow. użytkowej 38,25m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012