dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

659 000 zł54 m² 12 098,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,47 m , zlokalizowane przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w niskim, ocieplonym bloku. Budynek jest oddalony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 933,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie czeka! na wrocławskich sołtysowicach - osobna kuchnia to nasz hit! 2 pokoje | 48,76 m | ogródek | nowe | wrocław - sołtysowice Stop! Jeśli marzysz o własnym, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Różanka,Wrocław

792 000 zł61 m² 12 896,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Śródmieście,Wrocław

669 000 zł38 m² 17 605,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

WE speak english Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do wszelkich wygód jakich daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 500 zł64 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3 pokoje na Krzykach! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. Otoczenie nieruchomości: wrocław, a zwłaszcza dzielnica Krzyki, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 680 zł41 m² 89,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli masz wysokie wymagania do przestrzeni w której mieszkasz - ta oferta jest dla Ciebie! Możliwość wynajęcia lokalu także pod cele działalności gospodarczej. Opis nieruchomości Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

959 000 zł87 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| opis mieszkania Niezwykle przestronne oraz widne mieszkanie o metrażu 87,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** ***tylko W sdp nieruchomości*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, klimatycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

925 040 zł75 m² 12 385,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, miejscem parkingowym i komórką lokatorską w cenie! Wszystkie mieszkania posiadają już pozwolenie na użytkowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kozanów,Wrocław

539 000 zł46 m² 11 591,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Dokerska 21, wrocław (kozanów) Powierzchnia: 46 m + komórka lokatorska Piętro: 3 / winda Mieszkanie składa się z: dwóch niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

597 206 zł47 m² 12 812,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie czeka! wyjątkowa perła na wrocławskich sołtysowicach - osobna kuchnia I miejsce postojowe W cenie to nasz hit! 2 pokoje | 46,61 m | balkon | nowe | wrocław - sołtysowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pakosławska

Poświętne,Wrocław

649 000 zł51 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Poświętne. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł51 m² 10 843,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: wrocław| Psie Pole | ul. Litewska. Opis : Na sprzedaż przestronne, ciepłe i w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 50,63 m , położone na Pierwszym piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

899 000 zł58 m² 15 548,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do wyjątkowego wnętrza w samym sercu Wrocławia przy ul. Kościuszki, w prestiżowej inwestycji Nowa Manufaktura. Ten wyjątkowy Luksusowy Apartament o powierzchni prawie 57.82m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 550 zł39 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta , ciche osiedle miejsce postojowe, balkon mieszkanie umeblowane Przyjemne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Krzyki, do wynajęcia mieszkanie starannie wykończone o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

410 850 zł25 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z duszą w samym sercu Wrocławia - ul. Kazimierza Wielkiego Masz dość masowych inwestycji bez charakteru? Szukasz miejsca z potencjałem, które możesz urządzić po swojemu - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 570 830 zł77 m² 20 432,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł38 m² 55,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Muchobór Wlk., ul. Żwirki i wigury (w niedalekiej odległości od Factory i lotniska) Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2 pok. (38m2 + balkon 8m2 + naziemne miejsce postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gądów Mały,Wrocław

750 000 zł55 m² 13 728,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

To mieszkanie nie jest za małe, ani za duże. Jest w sam raz! Dawno, dawno temu, a dokładniej w 2014 roku, na mapie Wrocławia wyrosło miejsce, które mogłoby być sceną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gaj,Wrocław

784 300 zł71 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowane mieszkanie w dzielnicy Gaj we Wrocławiu, idealna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie przy ulicy Jabłecznej, tuż przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia owoczesne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego. Lokal ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

599 000 zł56 m² 10 683 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

699 000 zł62 m² 11 228,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,25 m , położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy na wrocławskim Tarnogaju, przy ul. Jesionowej. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 637,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty: tel. Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, dwupokojowego mieszkania z miejscem postojowym ogólnodostępnym za szlabanem i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

379 000 zł30 m² 12 773,80 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 29,67 m , położona na 12. piętrze w 14-kondygnacyjnym budynku na Gądowie we Wrocławiu. Największym atutem mieszkania jest taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

614 999 zł54 m² 11 473,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Inwestycja marzeń. Mieszkanie przy Parku Zachodnim we Wrocławiu. Na sprzedaż ustawne, jasne 3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, ul. Kwiska | 54 m + balkon + piwnica+piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie dwupokojowe muchobór wielki ul. Buczacka o pow. 58 m2, (2 duże pokoje: po 20m2 każdy), osobna kuchnia, łazienka, duży przedpokój (9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

628 964 zł52 m² 12 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Idealne mieszkanie dla rodziny + miejsce w garażu podziemnym w cenie! A dodatkowo rower elektryczny! Wrocław - Zakrzów | 3 pokoje | 51,60 m | nowe | 0% pcc | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

719 900 zł45 m² 15 997 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English. English describe below. Sprzedam mieszkanie po 100% remoncie przeprowadzonym w 2017 roku. Idealne na wynajem, przygotowane do najmu. Opis mieszkania Wygodne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dedala

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

839 900 zł56 m² 14 984,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Lokum da vinci | winda | klimatyzacja | nowe budownictwo | bardzo duży balkon Gądów - to osiedle na zachodzie Wrocławia, oddalone o ok 20 minut komunikacją miejską od rynku z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

6 200 zł73 m² 84,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Polecam luksusowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73m2 w prestiżowej inwestycji "przy Arsenale", przy Bulwarze Staromiejskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

766 000 zł66 m² 11 557 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

709 000 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonemprzed Tobą mieszkanie o powierzchni 64 m , gotowe do wprowadzenia. Znajdziesz tu jasny salon z dużymi oknami oraz kuchnię z nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

3 800 zł43 m² 89,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, klimatyzowane mieszkanie w luksusowym standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Bacciarellego 54 na Biskupinie. Lokal o powierzchni 42,65 m z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 458 210 zł84 m² 17 434,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dużo prywatności! Spokojne część osiedla w samym centrum miasta! Dwa dwupokojowe mieszkania w jednym dostępne od ręki! Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

455 000 zł27 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie w atrakcyjnej lokalizacji Polecamy 1-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie w centrum Wrocławia. Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

883 440 zł75 m² 11 828,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Zalety lokalizacji: - bardzo dobry dojazd do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

812 808 zł57 m² 14 175,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

10 000 zł123 m² 81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo. Apartament o pow. 123 mkw położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Ołbin,Wrocław

890 000 zł54 m² 16 330,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 54,5 m2 | Balkon | 10 min do Rynku Na sprzedaż przepiękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, położone na 5. piętrze w 7-piętrowym,.