dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barycka

Śródmieście,Wrocław

457 000 zł60 m² 7 616,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Centrum miasta. Wysoki parter. Pełen rozkład. Dwustronne. W pokojach podłogi parkietowe. Kuchnia i łazienka umeblowane i wyposażone (armatura, kuchenka elektr. - gaz. Bosch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pięknej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie, do wynajęcia. Bardzo dobrze zlokalizowana w pobliżu pętli tramwajowej. Doskonale skomunikowana z centrum miasta i ośrodkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka blisko Centrum! Do wynajęcia od marca komfortowa i przytulna kawalerka przy ul. Trzebnickiej (I piętro odnowionej kamienicy). Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie 2-pokojowe boczna ul. Karmelkowej. Mieszkanie o powierzchni 45m2 w pełni rozkładowe, większy pokój z balkonem ok. 16m2, sypialnia o pow. ok.11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu na Borku. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany tynk, tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Kosmonautów ul Bajana.Trzy pokoje bardzo jasne, ustawne do dowolnej aranżacji(nie umeblowane), kuchnia wyposażona umeblowana (agd- lodówka,zmywarka,kuchnia gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nenckiego

Krzyki,Wrocław

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko centra handlowe Bielany, do centrum miasta 15 min mpk, miejsce na parkingu strzeżonym, pralka, lodówka, mikrofalówka, umeblowanie pokoi wedle życzenia, miłe sąsiedztwo. Wolne od marca - tel. 606.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jemiołowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

180 000 zł26 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Wrocławia. Mieszkanie do odnowienia. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

1 570 zł48 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 47,6 m2, ul. Drzewieckiego 57, okolice Centrum Handlowego Astra, po kapitalnym remoncie, nowa kuchnia, lodówka, pralka. Rozkładowe. Czynsz 1570zł + opłaty. Kaucja. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolbromska

Krzyki,Wrocław

995 000 zł230 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Krzyki - Borek - apartamentowe, zadbane, po generalnym remoncie, klimatyzowane mieszkanie w czterorodzinnej willi. Mieszkanie bardzo słoneczne, ciche, wys. pomieszczeń 3 m. Bezczynszowe, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiedeńska

Zakrzów,Wrocław

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Psie Pole osiedle Zakrzów., ul. Wiedeńska. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu i komórki lokatorskiej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stalowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka dostępna od zaraz - dla dwóch pań lub pary. Całkowicie umeblowana: tv, pralka, internet. B. ciepłe, nowe okna, łazienka po remoncie. Dogodny dojazd, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mokronoska

Wrocław,dolnośląskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w okolicach Wrocławia we wsi Mokronos Górny. Mieszkanie z osobnym wejsciem. Cisza, spokój. Bezczynszowe , oplaty tylko za media. 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie do zamieszkania, bez potrzeby inwestowania. Parkiet, gładzie, kafle: łazienka, ubikacja, podłoga na przedpokoju. Okna plastikowe, wymienione grzejniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe,komfortowe i przytulne mieszkanie 2-pokojowe (50m2) na 3 piętrze w nowo wybudowanym bloku mieszkalnym przy ulicy Strzegomskiej 42,(odany do zamieszkania w sierpniu 2009) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Fabryczna,Wrocław

505 000 zł67 m² 7 537,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży piękne nowoczesne mieszkanie na wrocławskim osiedlu Klecina (ul. Wałbrzyska). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku dwupiętrowym z roku 2003. Na metraż 67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maślice

Maślice,Wrocław

355 000 zł53 m² 6 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fabryczna.Maślice. Mieszkanie 2 pokojowe o pow 52,5mkw. Usytuowane na drugim piętrze V kondygnacyjnego budynku z 2008roku (budynek z windą).Mieszkanie wykończone wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1- pokojowe 40m2 przestrzenne, pokój 25m2, oddzielna duża ładna kuchnia 9m2, przedpokój, łazienka i ogromny balkon! Mieszkanie jest w wysokim standardzie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

tel.   nowy, dwu pokojowy ładny apartament, 60 m2, został kompletnie i nowocześnie urządzony w wysokim standardzie, skład : - duży pokój dzienny - kompletnie wyposażony (stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

335 000 zł41 m² 8 170,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji! ; mieszkanie 40 m2, 3-pokojowe (było 2-pok.), pokój dzienny z otwartą kuchnią + 2 małe sypialnie, wykończone w październiku'2009, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

377 000 zł54 m² 6 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w super lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 54m2 rozkładowe, 2 oddzielne pokoje o wymiarach ok. 11 i 20m2, ustawne, większy pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane przy bocznej ulicy Grabiszyńskiej z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. Mieszkanie składa się dwóch pokoi (w mniejszym duża szafa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładnoe , rozkładowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy. Mieszkanie umeblowane , kuchnia i łazienka w pełni wyposażone. Powierzchnia pokoi 25m2 , 11m2 , 9 m2. Osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Sępolno,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super dzielnica - cicha i spokojna, ale blisko centrum - 10 min autobusem od placu grunwaldzkiego (autobusy tuz obok, tramwaje nieco dalej). Nowo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Krzyki,Wrocław

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie po remoncie, w Centrum miasta, nadające się na siedzibę firmy (nie agencję towarzyską!). Posiada ono trzy pokoje, dwa przedpokoje, łazienkę, wc, kuchnię i dwa balkony. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

800 zł95 m² 8,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje w trzy pokojowym mieszkaniu o pow. 95 mkw.Pierwsze piętro. Duży salon i trzy sypialnie, kuchnia, przedpokój. Trzy balkony. Kuchnia umeblowana i urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na cichym i spokojnym osiedlu Kuźniki. Mieszkanie mieści się na II piętrze w niskiej zabudowie i jest dwustronne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Muchobór Mały,Wrocław

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne, słoneczne i ciche mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,22 mkw., położone na 2 piętrze w niskiej zabudowie z roku 2001. Mieszkanie nie w pełni rozkładowe (wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe, o wysokim standardzie wykończenia mieszkanie 2 pokojowe, w bardzo dogodnej lokalizacji wraz z dużym balkonem. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pilnie wynajmę kawalerkę. Dobry dojazd do centrum. Bez pośredników. Na dłuższy okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest wynajem 1 pokojowego mieszkania o pow. 31 m2 w nowym budynku na Wrocławskim Kozanowie. Nieruchomość usytuowana jest obok Parku Zachodniego z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 2 pokojowego, dwustronnego mieszkania o pow. 50 m2 w nowym budynku na Wrocławskim Kozanowie. Nieruchomość usytuowana jest obok Parku Zachodniego z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Położone w centrum przy placu Dominkańskim i ul. Oławskiej czyste mieszkanie z pralką , lodówką i internetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bezposrednio. Mieszkanie o wysokim standardzie wykonczenia. W sklad mieszkania wchodzi salon z wyjsciem na balkon, dwie sypialnie, garderoba, kuchnia i lazienka. Trzy wbudowane szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie położone na ul. Bajana na kameralnym i prestiżowym osiedlu "pod Skrzydłami" na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z 2004r. Jedynie 5 km od centrum Wrocławia!.

Szczegóły ogłoszenia