dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 570 zł49 m² 52,72 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

758 880 zł45 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż przytulne i bardzo ciepłe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku na Promenadach Wrocławskich - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

539 000 zł36 m² 14 972,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,8 m2, usytuowane na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1990 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

675 000 zł58 m² 11 716,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Skarbowców | 42,12 m | Gotowe do zamieszkania | Winda | 2018 r. Na sprzedaż prezentuję wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyki,Wrocław

440 704 zł34 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament inwestycyjny w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 35 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

675 000 zł63 m² 10 748,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Garbiszyn. Mieszkanie o powierzchni 62,80 mkw., dwustronne, wystawa wschód - zachód, bardzo widne i słoneczne. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

584 856 zł40 m² 14 451,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem na zieleń i balkonem teraz na promocji ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacciarellego

Śródmieście,Wrocław

742 000 zł65 m² 11 415,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 pokojowe, dwustronne, słoneczne mieszkanie na Biskupinie. Usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym budynku, położone przy ul.Bacciarellego we Wrocławiu. Optymalna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

540 000 zł36 m² 15 155,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 260,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, widok na Sky Tower Powstańców Śląskich 97, wrocław. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone na 4,5 piętrze (półpiętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

379 900 zł36 m² 10 582,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z widokiem na Pilczyce. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Kozanów. Samo osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Straussa

Jagodno,Wrocław

1 090 000 zł72 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel: piękne mieszkanie w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 72m2 w miejscowości Wrocław, dzielnica Jagodno. Otoczenie nieruchomości: jagodno to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Sępolno,Wrocław

615 000 zł57 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 57 m, położone na 2. piętrze w kameralnym budynku w zielonej i spokojnej części Wrocławia. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

649 000 zł61 m² 10 621,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji przy placu Kromera! Opiekun nieruchomości: tel. *** Oferta wyłącznie w biurze sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

779 000 zł68 m² 11 455,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyłączny Opiekun Oferty: tel. Tylko W sdp nieruchomości! Do sprzedania jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zielonym Biskupinie! Możliwość 4 pokoi! Oryginalny układ nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

580 000 zł52 m² 11 240 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: tel. *** Oferta wstrzymana *** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,60 m2, na Nowy Dworze. Mieszkanie posiada praktyczny układ pomieszczeń i jest położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

550 000 zł53 m² 10 458,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty tel. 2 pokoje rozkładowe W centrum miasta. Idealne na start! Otoczenie nieruchomości: nadodrze to jedna z popularniejszych części Wrocławia, w okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

799 000 zł71 m² 11 294,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Serdecznie polecam dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,74 m2. z dużym tarasem oraz balkonem. Opiekun oferty Numer licencji pfrn 31446 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brossa

Borek,Wrocław

799 000 zł49 m² 16 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość mieści się w samym centrum miasta, tuż obok urokliwego Parku Skowroniego, który zapewnia idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

598 000 zł44 m² 13 557 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości. Polecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem na Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

2 300 zł46 m² 50,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Oferta dla osób pracujących. Najem okazjonalny. Mieszkanie dostępne. Tylko U nas! klucze W biurze. Wyjątkowo przytulne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

5 400 zł69 m² 77,76 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz | Nowe mieszkanie | Podwyższony standard | Pierwszy najem | Dworzec pkp | Madalińskiego opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 3-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł62 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***krótki termin wydania*** ***najem okazjonalny*** Polecam do wynajęcia nowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem znajdujące się na prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Krzyki,Wrocław

829 000 zł81 m² 10 234,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w odnowionej kamienicy przy ul. Ciepłej. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 549 000 zł87 m² 17 715 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych części Wrocławia. Lokalizacja łączy bliskość centrum miasta z dostępem do terenów zielonych, rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

475 000 zł31 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Idealna dla singla lub pary Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m2 z balkonem Układ pomieszczeń: - salon z półotwartą kuchnia 24,01 m2 - Łazienka 4,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie w Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: ulica Zielińskiego łączy wygodę centrum z dostępem do zieleni. W pobliżu znajdują się skwery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

1 399 000 zł86 m² 16 231,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyłączny Opiekun Oferty Tel: tylko w sdp Nieruchomości! Piękny, nowoczesny i komfortowy 4-pokojowy apartament o powierzchni 86,19 m2 znajduje się na 1. piętrze w Innova Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

739 000 zł56 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty tel. Funkcjonalne, ciche , trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia. Teren jest ogrodzony, brama otwierana na pilot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

539 000 zł38 m² 14 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłączny Opiekun Oferty: tylko W sdp nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 37,56 m2 w bloku z windą, położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

799 000 zł52 m² 15 242,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty tel. Czteropokojowe inwestycyjnie mieszkanie przy Placu Grunwaldzkim o powierzchni 52,42 m2. Mieszkanie w trakcie remontu, zdjęcia przedstawiają wizualizacje nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

990 000 zł67 m² 14 885 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Polecam 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kłodzkiej. Lokalizacja: gaj/krzyki, świetny dojazd w każdym kierunku Wrocławia, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 199 000 zł78 m² 15 371,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam! Mieszkanie na ostatnim piętrze w apartamentowcu z tarasem 41 m2. Mieszkanie trójstronne. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

612 000 zł58 m² 10 515,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,2 m2 na Psim Polu Opiekun oferty: nr lic. Pfrn 30802tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 58,2 m2 znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

739 000 zł50 m² 14 833,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie na cenionym osiedlu Promenady Wrocławskie, tuż obok rzeki! Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Układ pomieszczeń: - pokój - Przedpokój - Pokój - Kuchnia - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

559 000 zł31 m² 18 167,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Okazja! 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Osobna kuchnia I balkon. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł81 m² 9 810,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 81 m w zabytkowej kamienicy, położone w samym sercu Starego Miasta, w pobliżu Placu Solnego i Rynku Wrocławskiego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

839 000 zł71 m² 11 777,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: licencja pfrn nr.30928 Układ pomieszczeń: - Salon - Pokój - Pokój - Gabinet - Kuchnia - Przedpokój - Piwnica ok. 10 m2 Najważniejsze informacje: - lokalizacja w ścisłym centrum.