dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

Rynek pierwotny

612 000 zł36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ 2 pokoje z tarasem na najwyższym piętrze/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Okazja/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż duże - 130 metrowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Wrocławia. Plac Bema. Widok na Ostrów Tumski, wyspę Słodową. Doskonale skomunikowany. 5 minut na pieszo do Rynku. Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł24,05 m² 14 345,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kompaktowy, nowocześnie wykończony lokal o powierzchni 24,05 m , usytuowany przy ul. Bierutowskiej w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia, zapewniającej szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł45,01 m² 12 219,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowa inwestycja - 2 pokoje Z najemcą - teren zamknięty | 45 m2 Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która generuje dochód od pierwszego dnia po zakupie? Polecam na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł124 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany w centrum miasta. Całkowicie umeblowana i wyposażona 124 mkw przestrzeń została podzielona na kilka stref mieszkalnych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie 1-pokojowe, 35 m , IV p., ul. Ślężna, wrocław. Opis: salon z otwartą kuchnią Łazienka z prysznicem i wanną oraz wc Dodatkowa przestrzeń do wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

699 990 zł62,70 m² 11 164,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na park / w otoczeniu zieleni / duża piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 774 zł78,22 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Brak podatku 2% pcc oraz prowizji! Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Wrocławia , stworzone z myślą o wygodnym życiu na co dzień. Kameralna zabudowa, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł28 m² 15 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na Szczepinie w spokojnej, cichej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 zł60 m² 48,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33,50 m² 71,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia wygodne 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum, ul. Kościuszki. Mieszkanie wygodnie rozplanowane: - pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym - osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł21 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia piękne studio, dla Singla lub Pary, zlokalizowana w nowym budynku przy ulicy Sołtysowickiej, tuż przy Wyższej Szkole Logistyki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 125 zł42,81 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej części Żernik, w nowoczesnym kameralnym budynku, z doskonałym dostępem do terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł61,98 m² 13 794,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Artystyczny apartament Z duszą Projekt architekta | Klimatyzacja | Generalny remont 2025 | Cisza i spokój Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone przy ul. Manganowej na wrocławskich Gajowicach. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61 m² 10 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone w dzielnicy Krzyki, na granicy Borka i Gaju. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24 m² 17 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka po generalnym remoncie | klimatyzacja | sky tower | wrocław Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż / wynajem nowoczesną kawalerkę o powierzchni 24 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 952 zł45,76 m² 15 099,48 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc gotowe Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu I speak.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł105 m² 8 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe z nyżą w świetnej lokalizacji, usytuowane na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy w sercu Nadodrza jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

14 000 zł132 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu wyjątkowy, luksusowy apartament w stylu Old Money, położony w absolutnie topowej lokalizacji Wrocławia na sztucznej wyspie na rzece Odrze, zaledwie 500 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł79,66 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na wrocławskich Hubach przy ul. Ślicznej jednej z najpewniejszych lokalizacji pod wynajem długoterminowy. Podstawowe informacje - Cena: 894.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł61,51 m² 12 762,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie po wymianie instalacji elektrycznej | 3 pokoje | widok na zieleń Polecam na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł82 m² 10 365,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłączność Przestronne, wyjątkowo funkcjonalne i w pełni rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie (82,06 m 2 ) z dwoma balkonami i komórką lokatorską Piętro I, duże miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł19,43 m² 21 873,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Inwestycyjna perła W centrum | Ogrzewanie Miejskie | 800m do pkp | Cisza i Design Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz kompaktowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 317 zł53,20 m² 11 979,64 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2%! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze z dużym tarasem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,60 m² 10 971,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w sercu osiedla Borek jednej z najbardziej zielonych i cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł124 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany w centrum miasta. Całkowicie umeblowana i wyposażona 124mkw przestrzeń została podzielona na kilka stref mieszkalnych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł36,73 m² 14 565,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,14 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Psie Pole- zakrzów ul. Zatorska, oddzielna kuchnia 2-pokojowe, nieprzechodnie, mieszkanie na wynajem - ul. Zatorska Mieszkanie o powierzchni 48,14 m w kameralnym budynku na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

471 249 zł28,34 m² 16 628,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie z balkonem idealne na start lub pod inwestycję! Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,60 m² 12 567 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem | ul. Semaforowa Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z tarasem, klimatyzacją, miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł61,55 m² 9 991,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł53,40 m² 14 794,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone przy ul. Kwiskiej. Lokal znajduje się na 5. piętrze w budynku z windą, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wrocławia przy ul. Szewskiej na wrocławskim rynku. Będzie to idealna propozycja dla pary lub singla , idealne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,45 m² 10 679,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem we Wrocławiu Powierzchnia: 65,45 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 4 Lokalizacja: ul. Brązowa, wrocław Stan: do odświeżenia układ:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze w bloku przy ul. Wróbla we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł36,80 m² 14 918,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z ogrodem inwestycji "sady nad Zieloną" na Książu Małym. Osiedle to kameralna niska zabudowa w otoczeniu zieleni. Atutem lokalizacji jest cicha zielona.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki- południe Ilość pokoi:3 Metraż: 48 m2 Kuchnia: aneks Piętro:8 (winda ) Dodatkowe informacje: mieszkanie dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł107,50 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia. Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij