dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Tarnogaj,Wrocław

695 000 zł47 m² 14 784,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47 m | okolice ul. Nyskiej | Wrocław Tarnogaj Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w inwestycji z 2020 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

722 939 zł47 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,14m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

691 000 zł62 m² 11 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

990 000 zł52 m² 19 057 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wprowadzenia dwustronne mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum miasta! Opiekun oferty tel. Funkcjonalne, pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

8 500 zł87 m² 97,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 *mieszkanie dostępne od zaraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 87 m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabycińska

Szczepin,Wrocław

532 000 zł32 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

679 900 zł49 m² 13 875,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal po generalnym remoncie, do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, dwustronne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,1 m2 na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

2 650 zł37 m² 70,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowa kawalerka po generalnym remoncie w sercu Wrocławia - ul. Trzebnicka ( ogrzewanie miejskie , antresola, nowe meble, wysoki parter, rolety zewnętrzne, piwnica) Polecam na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

980 000 zł53 m² 18 564 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dużo prywatności! Spokojne część osiedla w samym centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to prężnie rozwijające się nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

453 000 zł28 m² 16 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

838 650 zł48 m² 17 530,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

5 200 zł70 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4-pokojowego na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 70 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

339 000 zł38 m² 8 939,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie do generalnego remontu - Wrocław, ul. Brzeska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczna kawalerka po generalnym remoncie, w pięknej kamienicy przy ul. Daszyńskiego. Na lokal o powierzchni 30 m2 składa się: - pokój dzienny ok. 23 m2 - przedpokój ok. 5,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 142 814 zł65 m² 17 611,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 65 m2, położone na 5 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 076 zł39 m² 15 432,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 699 zł38 m² 71,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w nowym budynku , wyposażonym w cichobieżną windę i przestronne korytarze, w których bez problemu można zostawić rower. Mieszkanie na wynajem dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokoje, wysoki standard, podwójne miejsce postojowe Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 (english version below) *** dostępne od zaraz*** Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stabłowice,Wrocław

2 750 zł49 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Stabłowicach | Wrocław Szukasz miejsca, gdzie po pracy odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie zabraknie Ci wygody? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Wrocław,dolnośląskie

694 152 zł59 m² 11 799,30 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English! DLACZEGO WARTO SIĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku w okolicy ul. Bernarda Pretficza w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

915 000 zł70 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

ul. Chachaja Oporów| Inwestycja Awipolis| 4 pokoje| do wejścia Opiekun oferty: tądel Tel.: Numer licencji PFRN 30058 Polecam 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70,39 m2 na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł28 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Gotowy produkt inwestycyjny w Centrum- kup 1 sztukę lub więcej Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe | Wrocław, stare Miasto Powierzchnia: 28,5 m Piętro: 1/7 (apartamentowiec z windą, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

598 000 zł53 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kniaziewicza

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 681,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w centrum miasta, kilkaset metrów od dworca pkp Wrocław Główny, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z wymianą okien, drzwi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie,.