dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 960 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

2 450 zł49 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy Słowiańskiej 33. Nieruchomość: powierzchnia 49 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. Składa się z dwóch niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

735 000 zł32 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem I garażem centrum wrocławia (ogród botaniczny) bez pcc 2%! bez prowizji! klucze od zaraz! Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Sienkiewicza Résidence (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 887 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta tylko W naszym biurze - Prezentujemy Państwu eleganckie, przestronne mieszkanie o podwyższonym standardzie , o powierzchni 73,39 m z balkonem oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł61 m² 21 505,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z wysokim standardem wykończenia - ul. Śrutowa, wrocław. Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61,38 m, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

364 999 zł27 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

! okazja na sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji 5 minut do rynku! Na sprzedaż kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 27m2 z wyremontowaną łazienką i dodatkowo nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

771 000 zł55 m² 13 917 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 55,40mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

665 725 zł43 m² 15 482 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie 43 m - Nowa inwestycja | Stalowa, wrocław - Grabiszyn Nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji - idealne dla singla, pary lub pod wynajem Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

485 000 zł30 m² 16 275,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament - kawalerka W justin center serce wrocławia Doskonała lokalizacja: mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Justin Center przy ul. Krawieckiej 1, tuż obok Galerii Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł117 m² 5 974 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Prezentuję Państwu ogromne, 117-metrowe mieszkanie w centrum Leśnicy, stanowiące doskonały materiał na inwestycję, lub np. siedzibę kancelarii prawnej czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Na Grobli

Krzyki,Wrocław

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą komfortowego apartamentu na Grobli! Kawalerka usytuowana jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy w centrum miasta, w nowoczesnym apartamentowcu położonym nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe - pierwszy najem Nowy budynek. Blisko Rynku. Do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pokojowe, w nowym budynku, przy ulicy Kurkowej. 5 piętro z windą, ciche - okna od podwórka (otwarta przestrzeń),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W home expert super oferta! Do wynajęcia ciche mieszkanie 2-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy cichej uliczce na Starym Mieście - okolice Placu Legionów. Kamienica posiada windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarnogaj,Wrocław

737 000 zł65 m² 11 343,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

2 750 zł62 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: muchobór Wielki - ul. Hłaski Ilość pokoi: 3 Metraż 62 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Dostępne miejsca postojowe przed budynkiem mieszkalnym. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Psie Pole,Wrocław

3 000 zł48 m² 62,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Презентации на польском, украинском, русском языках Dostepne od zaraz Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł41 m² 16 719 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

English below. Wyłącznie w bgn. Doskonała lokata kapitału mieszkanie idealne (wynajęte do 31-01-2026r) Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia, dzielnica Stare Miasto, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

582 000 zł38 m² 15 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 38 m , położony na 4. piętrze w inwestycji Pułaskiego Park we Wrocławiu. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz Słoneczne, dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią i 3-ma samodzielnymi pokojami do zamieszkania. tel.Licencja nr 16128 W pełni rozkładowe; do każdego z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

2 880 zł44 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Lokal przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

550 000 zł57 m² 9 635,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,08m2 położone na 4 piętrze zabytkowej kamienicy w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję. Lokalizacja: - ul. Worcella - 2km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,06m2 z ogromnym ogrodem 41m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście, okolice ulicy Krętej 3minuty do Dworca pkp Nadodrze zaledwie kilka minut spacerem od Rynku, ostrowa Tumskiego i Ogrodu Botanicznego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Szczepin,Wrocław

569 000 zł37 m² 15 374,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn Nr 28425 tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania do wejścia o powierzchni 37 m2 w bliskiej odległości centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

559 020 zł45 m² 12 354 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Top lokalizacja Bez pcc super cena bez prowizji Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnobrzeska

Gajowice,Wrocław

815 000 zł64 m² 12 706,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu komfortowe i zadbane mieszkanie (pow. 64,14 m ) z balkonem oraz dużą piwnicą, położone na osiedlu Gajowice - w spokojnej i zielonej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Żerniki,Wrocław

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

653 759 zł46 m² 14 299,20 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem - gotowe jeszcze W 2025 roku | wrocław, popowice | bez prowizji | świetna lokalizacja I doskonała komunikacja Z całym miastem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 000 zł39 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

395 000 zł25 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w sercu Wrocławia - idealna pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku, w samym centrum Wrocławia , tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł50 m² 70,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem apartament położony w samym centrum Wrocławia, na Starym Mieście przy ul. Widok W mieszkaniu była prowadzona przez lata kancelaria adwokacka, więc jest to idealny punkt pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świnoujska

Kuźniki,Wrocław

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe 47 m2. Pełen rozkład idealne dla pary lub pod wynajem, dwa osobne pokoje. Słoneczne i bardzo ustawne. Do mieszkania przynależy piwnica 5 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

833 000 zł66 m² 12 667,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław ul. Królewiecka Idealne dla rodziny lub pod wynajem! Z przyjemnością prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

749 900 zł61 m² 12 376,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ciche mieszkanie 3-pokojowe na drugim piętrze w nowszym budynku z 2008 roku z windą oraz centralnym ogrzewaniem z kotłowni na Muchoborze Wielkim. Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Gajowice,Wrocław

449 000 zł49 m² 9 092,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią, a także loggią, o powierzchni 49,38 m, umieszczone na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. Opiekun oferty Numer licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Huby,Wrocław

359 990 zł31 m² 11 661,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka po remoncie | 30,87 m | Wrocław - Huby, okolice ul. Lnianej. Cena: 379 900 zł Powierzchnia: 30,87 m Piętro: 3 z 4 Rok budowy: lata 80. Forma własności: własno z kw.