dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 335 015 zł93 m² 14 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 34 m we Wrocławiu, zlokalizowane przy ulicy Marka Hłaski. Idealne dla singla lub pary, które cenią sobie komfort, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 859,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Łomnickiej. Osiedle w niskiej zabudowie z 2017 roku. W bezpośredniej okolicy szkoła, przedszkola, przystanek autobusowy czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

545 000 zł35 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 35 m | Zamknięte osiedle, wojnów Piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 182,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paulińska

Nadodrze,Wrocław

1 200 000 zł105 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wraz z nyżą, w stylowej poniemieckiej kamienicy, na 1 piętrze ( wyremontowane ). W skład mieszkania wchodzi: *przestronny salon *2 pokoje *kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

1 470 000 zł155 m² 9 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Jaśminowej w Radwanicach. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

449 000 zł43 m² 10 539,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja 2 pokoje | osobna kuchnia Z oknem/ wysokie pomieszczenia hallera centrum handlowe borek Klimatyczne, jasne i ciepłe mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy na 2 piętrze przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

609 950 zł42 m² 14 368,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji - kupujesz bez dodatkowych opłat I speak English - feel free to contact me for assistance in English Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Krzykach - 450 m od pętli tramwajowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

550 625 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

368 000 zł26 m² 14 319,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka w samym sercu Wrocławia przy ul. Rybackiej. To świetna lokalizacja zarówno do życia, jak i pod inwestycję. Mieszkanie mieści się na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

399 999 zł35 m² 11 428,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum ok Kosciuszki 35m2 /2 pok/rozklad! Mieszkanie o powierzchni 34,10m2 połozone na 4 piętrze ( bez windy, bez balkonu. Do użytku dla lokatorow strych ). Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł125 m² 36,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. *** for English scroll down*** Na wynajem duże i przestronne mieszkanie w pięknej kamienicy w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

645 524 zł39 m² 16 351 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu. Opiekun oferty: tel. Rozwinięta infrastruktura: nieruchomość znajduje się w cichym i spokojnym osiedlu, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

1 038 000 zł105 m² 9 916,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wrocław stare miasto, okolica pkp, 3 pokoje 105 M2, rozkładowe, media Mieszkanie w centrum Wrocławia, w okolicy ulicy Dworcowej, usytuowanego na 2 piętrze zadbanej kamienicy (jedne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

660 961 zł46 m² 14 318,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

495 000 zł38 m² 13 164,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m , zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, przy ulicy Olbrachtowskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

741 830 zł59 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.