dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

485 514 zł27 m² 17 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

647 900 zł37 m² 17 539 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 37 m2, położone w dzielnicy Stare Miasto z doskonałą komunikacją do centrum oraz większości uczelni Wrocławskich. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

355 000 zł22 m² 15 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Okazja | Przytulne mieszkanie po adaptacji lokalu usługowego blisko centrum Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

541 485 zł38 m² 14 171,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Top lokalizacja Bez pcc super cena bez prowizji Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

584 000 zł33 m² 17 832,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

698 248 zł90 m² 7 801,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Szukasz mieszkania i nic nie możesz znaleźć? Zadzwoń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

618 500 zł36 m² 17 204,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 35,95m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

291 500 zł20 m² 14 849,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! Na sprzedaż gotowe, oddane do użytku apartamenty inwestycyjne przy ul. Zwycięskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie po remoncie przy ul. Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 1 pokoju 20 m2, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Świebodzka

Stare Miasto,Wrocław

472 500 zł27 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż słoneczna kawalerka z pięknym widokiem na panoramę miasta w samym sercu Wrocławia. Skład mieszkania: przestronny, jasny pokój dzienny Nowoczesny aneks kuchenny Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

729 999 zł65 m² 11 222,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok/lux/piwnica/rozkładowe/balkon/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

999 000 zł53 m² 18 697,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nawet do 100 tyś rabatu, skorzystaj Z okazji, zostały ostatnie mieszkania. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 53,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 850 zł41 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wysoki standard | wielki taras na dachu | cisza I spokój | blisko centrum | We speak English, english describe below: możliwość wprowadzenia od 1 czerwca! Jeśli od życia wymagasz czegoś więcej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładną, przestronną kawalerkę w centrum. (ul. Kościuszki) Nowe budownictwo. Mieszkanie w nowym budynku przy ul. Kościuszki. Świetna lokalizacja, bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

349 000 zł27 m² 12 774,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Kompaktowo, ale z mocą! Atrakcyjna lokalizacja w centrum Psiego Pola! Mieszkanie o powierzchni 27,32 m , z doskonałym rozkładem pomieszczeń, w pełni funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

265 000 zł21 m² 12 394,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, dostępnego od zaraz, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Pereca 30, wrocław Lokalizacja: gajowice / Grabiszyńska Powierzchnia: 38 m Piętro: 2 Jasne, przytulne, gotowe do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 128 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

435 000 zł28 m² 15 812,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szukasz przytulnego mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, a jednocześnie blisko natury? Ta kawalerka przy ul. Buforowej może być właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: - powierzchnia 27,51 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, dziś na wynajem w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie gotowe do życia. Świetnie zaprojektowana przestrzeń oraz wysokiej klasy materiały, marmury na posadzce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fiołkowa

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na parterze trzykondygnacyjnego bloku w spokojnej i zielonej dzielnicy Grabiszyn we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

519 999 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku z 2023 roku, wyposażonym w windę. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczepińska

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowe na wrocławski Starym Mieście, położonego w bliskiej odległości (ok 1 km) od ścisłego Centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 48 m , usytuowanego na parterze eleganckiego apartamentowca w sercu Wrocławia, w dzielnicy Grabiszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

455 200 zł33 m² 14 001,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa! Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 32,51m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

529 000 zł53 m² 9 943,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mamy coś dla tych, którzy nie boją się wyzwań i chcą stworzyć swoje wymarzone cztery kąty od podstaw. Mieszkanie o powierzchni 53,2 m znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

698 999 zł51 m² 13 776,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie. 3 pokoje z balkonem na I piętrze z loggią Ogromną zaletą inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, która pozwala zachować idealny balans między mieszkaniem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Partynice,Wrocław

919 000 zł70 m² 13 181 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Krzycka / 3 pokoje / 70m2 + miejsce w garażu podziemnym Przestronne, zadbane mieszkanie w pełnym rozkładzie, położone w centrum osiedla Krzyki. Monitorowany, zadbany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manganowa

Grabiszyn,Wrocław

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, dużym balkonem, o powierzchni 68 mkw. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicą Manganową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

814 752 zł38 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Centrum Wrocławia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku w ścisłym centrum Wrocławia.