dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kwiska I rozkładowe 3 pokojowe I oddzielna kuchnia I świetne pod inwestycje lub rodziny Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na Gądowie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

369 000 zł23 m² 16 327 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty tel. * oferta wstrzymana, mieszkanie w trakcie remontu * Kawalerka o powierzchni 22,6 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku z windą. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

565 000 zł40 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż ustawne 2-pokowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Idealne mieszkanie dla singla, pary lub inwestycje. Mieszkanie składa się z: *salon *oddzielna jasna kuchnia *łazienka8 *przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Psie Pole,Wrocław

3 600 zł73 m² 49,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wrocław l Mieszkanie obok Rynku Psiego Pola Bolesława Krzywoustego 293 Doskonałe miejsce na życia Oferta na wyłączność. Najemca nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia pokrywa Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

619 000 zł33 m² 18 900,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

435 000 zł28 m² 15 647 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: tel. Polecam kawalerkę na sprzedaż przy ul. Henryka Brodatego o powierzchni 27,80 m2. Wykończona przy współpracy z architektem. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 799 zł55 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem od zaraz, popowice, 55 m **lokalizacja:** Mieszkanie położone jest na cichym, spokojnym osiedlu Popowice, oddalone od głównych ulic dwoma liniami zabudowy. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

499 001 zł55 m² 9 105,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wraclawia/ Huby /tramwaj/54m2/okazja /cena! Klimatyczne mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Wrocławia, w pięknej kamienicy przy ulicy Glinianej Mieszkanie o powierzchni 54 m2 (metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

400 000 zł26 m² 15 326 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Opiekun nieruchomości: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki z balkonem na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie o powierzchni 26,10 m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

670 000 zł51 m² 13 137,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Umów się na prezentację i zaproponuj swoją cenę! Oferta ważna jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Krzyk,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 976,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Serdecznie polecam trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 54,57 m2 z loggią. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Wrocławia, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

460 000 zł51 m² 8 945,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Gliniana, 2km od centrum Podstawowe informacje:Cena: 459 900 złmetraż: 51,42 m + 7 m piwnicystan: do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

758 999 zł60 m² 12 553,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stabłowice | 3pok| Garaż | Nowe | nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc i prowizji bez obciążeń hipotecznych Do sprzedania nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

522 000 zł37 m² 13 994,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, 10 minut od wrocławskiej starówki Przestronne mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone na cichej i kameralnej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

759 000 zł64 m² 11 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Brak pcc, żadnych ukrytych kosztów. Opiekun oferty: , tel. Przedstawiamy Państwu ofertę inwestycji zlokalizowanej w bliskim sąsiedztwie wrocławskiej galerii Korona, na spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

999 000 zł53 m² 18 735,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym apartamantowym budyku z 2010 r., zlokalizowany nad rzeką w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

855 540 zł48 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Jednopoziomowy apartament w nowopowostałej inwestycji przy ul. Świeradowskiej. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na wrocławskim Gaju przy ulicy Świeradowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwarna

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

842 726 zł51 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 253,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: psie pole/sołtysowice, metraż: 58,42 m2, piętro: 1/1, do mieszkania przynależy ogródek 140m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafera

Krzyki,Wrocław

1 619 000 zł163 m² 9 958,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Okazja! Składa się 5 pokoi jest nowy i wykończony, można w nim zamieszkać prawie od razu. Świeżo wykończony, klucze w biurze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

799 900 zł63 m² 12 717 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamknięte, kameralne osiedle! Polecam na sprzedaż ciche, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

561 752 zł30 m² 18 725,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu studio w centrum miasta o powierzchni 30m2, znajdującą się zaledwie 2km od Wrocławskiego Rynku, na nowym osiedlu Lokum Porto z roku 2022. Układ mieszkania pozwolił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 364 000 zł99 m² 13 843,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 98,53m2 z dwoma balkonami i loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stabłowice,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 925,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferuje Państwu przestronne urządzone mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone w urokliwej i zielonej dzielnicy Wrocławia -stabłowice. To idealne miejsce dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

648 900 zł52 m² 12 576 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie świeżo po remoncie dostępne od zaraz! Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie miejskie - Pełna własność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów się na spotkanie! Zadzwoń , a zyskasz -możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego - już gotowe do wynajmu -możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

719 000 zł56 m² 12 835 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w 3 pokojach przy terenach zielonych Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 28332 Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje w cichej i spokojnej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

624 997 zł54 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa - kameralne osiedle Umów się na spotkanie Zadzwoń już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiska

Popowice,Wrocław

2 300 zł34 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speakerem english! English describe below Wynajmę kompaktowe mieszkanie z garderobą i pięknym widokiem. Zlokalizowane na ul. Kwiskiej w otoczeniu zieleni i bliskości Centrum. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 799 zł55 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Różanka,Wrocław

530 000 zł54 m² 9 807,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja: różanka, metraż: 54 m2, piętro: 3/3, do mieszkania przynależy piwnica 12m2. Rozkład: poziom 1 - Salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka poziom 2: - pokój nr 1, - pokój nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

1 020 000 zł83 m² 12 217 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Home Brand przedstawia wyjątkowe mieszkanie! To przestronne wnętrze, starannie wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły, idealnie łączy klasyczny urok z nowoczesnym komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

348 990 zł26 m² 13 469,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

ok. Magnolii | Kawalerka | 5 przystanków od Rynku!.|.!. Polecam na sprzedaż kawalerkę przy ul. Białowieskiej. Ładny blok po termomodernizacji. Mieszkanie na ostatnim piętrze (11/11) z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

628 000 zł38 m² 16 315,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,48m2 i znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł76 m² 11 447 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun Oferty tel. Atrakcja, 3 pokoje na Wysokiej z ogromnym tarasem i ogrodem. Świetna lokalizacja, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na kameralnym osiedlu z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

789 000 zł64 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 64m2 w Plombie z 1990 roku. Budynek jest położony blisko centrum Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

539 990 zł40 m² 13 499,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Krzyki ul. Zielińskiego Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 10 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

1 499 900 zł89 m² 16 852,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 89m2 na Starym Mieście, wrocław Mieszkanie składa się z: *dwóch sypialni, w tym jednej z garderobą (obie mają wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

490 200 zł33 m² 15 064,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.