dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

589 000 zł49 m² 12 020,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym 48,9m2 | Miejsca parkingowe w hali garażowej | Komórka lokatorska Cena Do negocjacji! Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu "cztery pory roku".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

625 000 zł53 m² 11 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania dobrze utrzymane, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią. Lokal jest jasny, dwustronny z balkonem, widok ze wszystkich okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Muchobór Mały,Wrocław

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy dwór , mieszkanie do wprowadzenia atutem jest super komunikacja, tramwaje, autobusy, ogrzewanie miejskie, instalacje po wymianie oferta wstrzymana! zadzwoń I umów się na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 281 132 zł56 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o optymalnstarym Mieścieej, wygodnej pow. 56,19m2 z dużym tarasem 36,47m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

560 000 zł45 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, dzielnica Nadodrze, przy ul. Jedności Narodowej 66. Mieszkanie rozkładowe, mierzące 45m2, składające się z : - 2 niezależnych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

439 999 zł42 m² 10 377,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

centrum/1pok./Worcella/toplokalizacja/43m2/okazja!/rynek/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Możliwość zrobienia dwóch pokoi! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybka

Rakowiec,Wrocław

4 000 zł72 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja! Rakowiec l Okolice Placu Wróblewskiego Bulwary nad rzeką Oławą l Piękna okolica Plac Grunwaldzki i Rynek na wyciągnięcie dłoni Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 300 000 zł65 m² 19 963,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Marcinkowskiego Cena: 1 300 000 pln Metraż: 65,12 m Ogrzewanie: miejskie Rodzaj własności: własność Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł108 m² 11 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

6 500 zł62 m² 105 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3 pokoje | księcia witolda| widok na rzekę agent prowadzący: tel. (For English scroll down) ***wolne od zaraz** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony o bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

684 000 zł58 m² 11 773 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 58,1 m2 z balkonem znajduje się na trzecim piętrze 3-piętrowego budynku z windą. * oferta zawiera wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

539 500 zł47 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 29569 Unikalne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Psiego Pola. Blisko obwodnicy Wrocławia! Najważniejsze informacje: - mieszkanie do własnej aranżacji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

625 500 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Karłowice,Wrocław

1 210 000 zł62 m² 19 453 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: - oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości - Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, jasnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

445 000 zł50 m² 8 971,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną kuchnią - do generalnego remontu. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Nowy Dwór przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

525 000 zł39 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone przy ul. Wojaczka we Wrocławiu (psie Pole- sołtysowice). Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

3 600 zł39 m² 91,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy wynajem! Polecam Państwu piękne, kompaktowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,78 m2 położone na III p. w IV piętrowym budynku z windą, w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Borek,Wrocław

625 000 zł53 m² 11 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

775 000 zł60 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z dobrym dojazdem do centrum. Zamknięte, kameralne osiedle pełne zieleni! Opiekun nieruchomości: telefon Najważniejsze informacje: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

499 999 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w samym centrum Wrocławia - Plac Jana Pawła II / Legnicka. Mieszkanie o powierzchni 37 m , w którym został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Figowa

Stabłowice,Wrocław

639 000 zł53 m² 12 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53 m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z windą oraz garażem podziemnym. preferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

275 000 zł74 m² 3 691,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

ok.Leśnicy/Dolnobrzeska/Wrocław/Okazja/Tanio/3p/75m2!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

869 000 zł58 m² 15 074 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: narożne trzypokojowe mieszkanie na szóstym piętrze z widokiem na otwartą przestrzeń i zieleń. Otoczenie inwestycji: nieruchomość zlokalizowana na zachód od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

885 000 zł124 m² 7 110,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Gotowe do odbioru Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szklarska

Pilczyce,Wrocław

1 200 zł12 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój w 2-pokojowym mieszkaniu. Zlokalizowane w budynku przy ul. Szklarskiej na wrocławskich Pilczycach. Pokój dostępny od zaraz. Pokój posiada powierzchnię około 12 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

860 000 zł56 m² 15 348,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gaj/3pok./top/taras/komórka/parter/balkon/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Jerzego Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

456 336 zł25 m² 17 951,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 25,42 m2 + balkon 4,05m2 Termin realizacji: 2026-10 Ilość pokoi: 1 pokojowe Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

629 999 zł48 m² 12 989,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

715 000 zł65 m² 10 996,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/hit/balkon/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie 4-pokojowe w świetnej lokalizacji. Otoczenie nieruchomości: bliskość centrum, a jednocześnie niedaleka odległość od Odry sprawia, że lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

533 718 zł38 m² 14 082 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyk,Wrocław

628 999 zł59 m² 10 589,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Parafialna/premium/2 pok./Krzyki/Ołtaszyn/balkon/garaż/top! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Zamieszkaj wygodnie na Krzykach w świetnej lokalizacji pomiędzy parkami. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego na wynajem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

1 085 000 zł138 m² 7 862,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

3 490 zł70 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikalne przestronne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy, wykończone materiałami najwyższej klasy. Mieszkanie ma 70m2, jest w pełni rozkładowe (dwustronne okna od frontu oraz od podwórza).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

888 200 zł44 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego w prestiżowym wieżowcu! Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

799 900 zł65 m² 12 296,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne 3-pok z balkonem/gotowe/dwustronne/jagodno Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na wrocławskim Jagodnie w inwestycji z 2018 roku przy ul. Schuberta. Na 65 mkw składają się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

415 000 zł32 m² 12 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w sercu Wrocławia! Lokalizacja: centrum miasta, wrocław Cena: 415 000 pln Czynsz: 500 pln Powierzchnia: 32,5 m Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

606 999 zł30 m² 20 186,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

416 400 zł35 m² 11 989,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

620 000 zł33 m² 18 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 32,73 m w eleganckim apartamentowcu na Ołbinie. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym oraz trasu. Dodatkowym atutem.