dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

416 400 zł35 m² 11 989,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

620 000 zł33 m² 18 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 32,73 m w eleganckim apartamentowcu na Ołbinie. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym oraz trasu. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

759 995 zł64 m² 11 932,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola! tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

607 100 zł53 m² 11 454,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 powierzchni użytkowej + około 7 m2 pod skosami 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielecka

Krzyki,Wrocław

519 000 zł37 m² 14 004 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie, w pełni urządzone, ze wszystkimi sprzętami, dostępne od zaraz. Opis nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie z piwnicą oraz strychem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

2 300 zł47 m² 49,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Tanie mieszkanie na wynajem / Koło Parku Zachodniego Wrocław / Kozanów / Pałucka 28 Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Kozanów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

610 000 zł41 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest wyremontowane, nadaje się od razu do zamieszkania. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona. W pobliżu sklepy (kaufland, lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

645 000 zł53 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Podpisana umowa przedwstępna 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2, znajdujące się na 4 piętrze w kamienicy naprzeciwko Browarów Wrocławskich. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

990 100 zł53 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament na pierwszym piętrze w Centrum Miasta / 3 pokoje / balkon 9,70 m2 Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek znajduje się w Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

649 000 zł51 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu przytulne, wyremonotowane 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Krzykach - tuż przy Sky Tower. Jest ono w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 400 zł29 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty : tel. Dostępne od 8 października Przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane przy ul. Benedykta Polaka, blisko Placu Grunwaldzkiego. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

639 000 zł40 m² 15 813 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: otoczenie inwestycji: nieruchomość zlokalizowana na zachód od Starego Miasta w dzielnicy Szczepin. Dzielnica ta jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł107 m² 11 101 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 500 zł24 m² 14 818,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum miasta przy Parku Tołpa Zapraszamy do zapoznania się z ofertę mieszkania/kawalerki przy Parku Tołpa, niedaleko Politechniki. Mieszkanie 23,99 mkw składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł37 m² 16 725,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Po remoncie przy Legnickiej/10 minut do Rynku Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 650 zł28 m² 94,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(For English scroll down) Klimatyczna cicha kawalerka w samym Centrum Opis wygodne łóżkiem tv telewizorem aneks kuchenny wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty i naczynia jadalnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

579 000 zł45 m² 12 867 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku z bardzo niskim czynszem! W bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kuźnickiego! Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 29569 Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

638 999 zł56 m² 11 451,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Krzyki/park Południowy /55 m2/okazja! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,47 m 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2004 rokuwrocław, klecina, ul. Cukrowa Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 236 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe z łazienką, osobnym wc oraz loggią! Funkcjonalny układ pomieszczeń. Inwestycja oddana do użytku. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja na Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

864 202 zł57 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,32m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł36 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english, please call or leave an inquiry. Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 36,30 m2 w centrum Wrocławia na ul. Antoniego Madalińskiego. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

549 000 zł56 m² 9 763,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Top Blisko centrum 2 pok/żelazna/balkon+tramwaj 3 min Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

2 400 zł66 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w zachodniej części Wrocławia na Pilczycach, przy ul. Lotniczej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

2 500 zł41 m² 61,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40,69 mkw do wynajęcia Opis: z przyjemnością oferuję do wynajęcia urokliwe mieszkanie o powierzchni 40,69 m , położone na Złotnikach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

704 901 zł58 m² 12 124,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3pok po remoncie/dworzec/idealne na wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące się na 5 z 5 pięter w kamiennicy przy ul. Rejtana 7. Do tej pory świetnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

590 000 zł42 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwustronne mieszkanie! meble kuchenne na wymiar! balkon! świetna lokalizacja! po remoncie! idealne pod inwestycje! [oferta wstrzymana] Osoba prowadząca: tel. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sudecka

Gaj,Wrocław

389 000 zł25 m² 15 560 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulna kawalerka położona na czwartym piętrze w bloku posadowionym w zielonej dzielnicy Krzyki - Wrocław. Mieszkanie posiada media miejskie, wystawę okien od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

571 350 zł42 m² 13 494,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * * stan deweloperski do wykończenia * Bardzo dobrze skomunikowane Idealne na start mieszkanie z osobną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -kuchnia -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

400 000 zł37 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36.5 m2 na 10 piętrze 11 piętrowego bloku na Psim Polu, w okolicy ul. Kiełczowskiej Nieruchomość składa się z: - pokoju (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł26 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie, kawalerka z balkonem. Centrum Wrocławia ul.Lubuska W bardzo dobrym stanie, niedawno po remoncie. Podłoga drewniana ( dębowa). Okna wymienione - pcv. Ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

558 990 zł52 m² 10 739,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2osobne pokoje przy Koronie/12 minut Grunwald! Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

830 000 zł70 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70m2 na Zakrzowie. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni 15m2 * sypialni 15m2 * sypialni 8m2 * łazienki *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

6 400 zł60 m² 105,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe apartament na nowoczesnym luksusowym osiedlu Central Park. Lokalizacja: centrum Wrocławiia przy ul. Mieszczańska. W pobliżu tereny spacerowe, sklepy, salony, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

830 000 zł47 m² 17 633 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Dwupokojowy apartament na Kurkowej w samym centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: kurkowa to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 676 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe w bloku z windą przy Sky Tower! Nieruchomość stanowi idealną propozycję inwestycyjną pod wynajem. Stopa zwrotu z wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz** Serdecznie polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajduje się w zabytkowym budynku po.