dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

519 000 zł46,85 m² 11 077,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 46,85 m Wrocław, ul. Jantarowa (krzyki) Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu o powierzchni 46,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 353 zł71,45 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki. Miejsce to cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,08 m² 16 222,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: wiktoria Ornat tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na kameralnym, nowoczesnym osiedlu na Wojszycach przy ul. Orawskiej w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł52,84 m² 18 716,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Duża kawalerka z ogrodem | Możliwość wydzielenia sypialni | Inwestycja Premium | Centrum Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem | ul. Gdańska | Plac Grunwaldzki Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane przy ul. Gdańskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,11 m² 12 822,71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Nie szukaj tu wieży, choć sąsiad podobno chrapie w trzech językach naraz. To mieszkanie w centrum, gdzie historia spotyka się z Twoją wyobraźnią i absolutną wygodą. Wschodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt: małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Najem okazjonalny. Wrocław, os. Gajowice, ul. Wróbla, przy parku. Możliwość wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Zgody

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 45 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy z windą, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł29 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i jest po całkowitym remoncie. Okna usytułowane są od ul. Więziennej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,10 m² 56,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku na Nowym Dworze. Lokal znajduje się w cichej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

803 740 zł57,41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokoje, w budynku mającym pozwolenie na użytkowanie. Atrakcyjna cena i widok na Park Grabiszyński z balkonu english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i zamknięte osiedle. 80m2 + duży prawie 30 metrowy taras z widokiem na piękną zieleń + 2 balkony. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym + komórka do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka 30 przy Parku idealna dla studenta lub młodego profesjonalisty Na wynajem nowoczesna, świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 25 m , położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 204 000 zł44,70 m² 26 935,12 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości we Wrocławiu nowoczesny apartament o powierzchni 44,70 m , usytuowany na 21. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,47 m² 14 278,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: okolice ul.Kościańskiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna, osiedle Złotniki).

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29,54 m² 15 538,25 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cesja praw Z umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze (poziom I piętra) w bloku na wrocławskich Nowych Żernikach - inwestycja Kosmos dewelopera Marvipol.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,21 m² 12 196,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,21 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2007 roku przy ul. Żernickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł62 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem | Wrocław, lata 30-te Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie własnościowe położone w solidnym, modernistycznym bloku z lat 30-tych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo | oddzielna kuchnia | garaż | balkon | cisza | zieleń | jagodno | osiedle maestro | ul. Schuberta | gotowe do wprowadzenia | Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament inwestycyjny o powierzchni 48,76 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,57 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25,57 m , położone przy ul. Bierutowskiej we Wrocław. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,71 m² 15 474,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta grzesiak tel.   Nr Licencji pfrn 2258 Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości Polecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki-Partynice,Wrocław

749 000 zł54,20 m² 13 819,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni użytkowej ok. 54,2 m , wzbogacony o dwie funkcjonalne antresole.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł53,01 m² 13 770,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ok./Jagodno/3pok./taras/komórka/garaż/parter/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 ul Semaforowa Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł60,64 m² 19 788,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dla inwestora: nieruchomość składająca się z trzech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 000 zł61,41 m² 12 896,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

3 095 zł53 m² 58,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia oferuję nowe i stylowo urządzone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53 m2 wraz z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament inwestycyjny 53 m | Maślice | gotowy biznes w najmie krótkoterminowym Na sprzedaż w pełni funkcjonujący apartament dwupoziomowy, działający w modelu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł50 m² 149 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 742 zł26,78 m² 21 200,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł42 m² 15 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | 42 m | winda | garaż | 2015 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 412 000 zł92 m² 15 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł62,26 m² 13 090,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy piękne, narożne mieszkanie o powierzchni 62,26 m , położone na zielonym i cichym osiedlu we Wrocławiu, w dzielnicy Swojczyce. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł90,51 m² 9 347,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 90,5 m , zlokalizowanego przy ul. Wapiennej we Wrocław, w kamienicy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł83,01 m² 19 262,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament 4-pokojowy z dużym, prywatnym ogrodem na dachu na wrocławskim Jagodnie, w inwestycji oddanej w 2021 roku! nieruchomość ma 82,73 m I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł49 m² 10 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55 m² 10 345,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż bardzo przestronne, klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 w okolicy ul.Długiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na czwartym pietrze w 4 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 155 zł80,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie (pow. 80,01 m2) z ogródkiem, położone w przepięknej lokalizacji w zachodniej części Wrocławia, na Żernikach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

727 930 zł61,70 m² 11 797,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dla rodziny w centrum Wrocławia. Propozycja dla tych, którzy na co dzień chcą mieć wszystko pod ręką - bliskość szkół, przedszkoli, pracy, usług, kultury i miejsc spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 zł51,21 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Szczytnickiej (obok pl. Grunwaldzkiego) we Wrocławiu lokalizacja: nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł52,90 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestrzenne mieszkanie Z balkonem W cichej okolicy Brak prowizji i podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,90 m2 znajdujące się na 4 piętrze inwestycji na wrocławskim.