dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Leśnica,Wrocław

689 999 zł59 m² 11 694,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / leśnica / parking! mieszkanie w centrum Leśnicy, blisko żłobki, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. W okolicy są liczne sklepy Lidl, biedronka, aldi, hermes, rossmann.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

749 550 zł57 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji! Fitness, klub Mieszkańca, place zabaw i zielone dziedzińce! Ochrona i monitoring 24h! Stacja ładowania aut elektrycznych! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Ołbin,Wrocław

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Do sprzedania mieszkanie w zabytkowej kamienicy- dawna Gorzelnia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój. Nowe okna, podłogi, instalacje. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł68 m² 12 796,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! cena transakcyjna 854858,5 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł42 m² 15 662,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promenady Wrocławskie -odra Top Apartament z tarasem /lux! Polecamy Panstwu na sprzedaz apartament w promenadach wrocławskich wraz z komórką- lokatorską oraz możliwością zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł42 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promenady Lux Apartament z garażem Top premium wrocławskich z pięknym dużym tarasem, oraz możliwością zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Mieszkania nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka. ul. Fabryczna 14k okol. Ul. Strzegomskiej Okolice Uniwersytetu wsb Merito Wrocławski Park Przemysłowy Zobacz wirtualny spacer Do wynajęcia kawalerka o pow. 17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gądowska

Fabryczna,Wrocław

3 200 zł47 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz! Polecam do wynajęcia mega wyjątkową kawalerkę o powierzchni 47m2 na 1 piętrze przy ul. Gądowska 8. (Fabryczna - Popowice) Apartament położony jest na kameralnym, ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

1 040 465 zł84 m² 12 327,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jest rozkładowe, 5 - pokojowe o pow. 84,4 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 19,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Stabłowice,Wrocław

599 900 zł60 m² 9 998,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 60m2 w urokliwej dzielnicy złotniki/stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lekcyjna

Karłowice,Wrocław

1 090 000 zł93 m² 11 681,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sołtysowice | 93 mkw | zielona okolica | dwupoziomowe Lokalizacja: ul. Lekcyjna, sołtysowice Rok budowy 2005 r. Ilość pokoi: 4 Metraż: 93,31 m2 Piętro: 2 Cena 1 090 000,00 zł Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na wynajem w nowym bloku w super lokalizacji! atuty: - pierwszy najem - mieszkanie wyposażone i nowocześnie urządzone - miejsce postojowe w cenie - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 584 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty: tel.: Wyłączność sprzedaży - oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości. Podstawowe informacje: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,60 m2 na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

607 640 zł55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Jednopoziomowy apartament w nowopowostałej inwestycji przy ul. Pawiej. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na wrocławskich Wojszycach przy ulicy Pawiej, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne studio z tarasem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane! budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 19 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

725 000 zł61 m² 11 885,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Oferta tylko w naszym biurze! Polecam na sprzedaż dwustronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 61 m2, usytuowane na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1936 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Stare Miasto,Wrocław

943 792 zł38 m² 24 713,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,68 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym kameralnym budynku apartamnetowym w centurm Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wędkarzy

Rędzin,Wrocław

975 720 zł104 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

T: E: nowoczesne Osiedle przy ul. Kominiarskiej - Twój Dom w Sercu Miasta! cena: 975 720,00 pln cena za metr: 9 400,00 pln metraż: 103.80 m LICZBA POKOI: 5 PIĘTRO: 0 Lokal: A/11 Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

734 950 zł51 m² 14 534,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne przy Kamieńskiego z tarasem/gotowe/zieleń Oferujemy mieszkanie na sprzedaż przy ul. H. Kowarzyka, o łącznej powierzchni 50,56 mkw, z dużym tarasem. Mieszkanie mieści na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

999 000 zł79 m² 12 632,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

UL. Opolska osiedle księże wielkie 4 pokoje ogród 216,93 mkw. Dwa duże balkony wysoki parter 2012 rok budowy komunikacja miejska zielona I spokojna okolica pierwszy najem garaż komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

1 700 zł19 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla biura. Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

895 000 zł93 m² 9 592,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie Z dużym tarasem. Gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w budynku z 2000 r. na Wojszycach, ulica Oboźna. Generalny remont 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

645 000 zł43 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i prywatnym miejscem postojowym w hali garażowej na cichym, rozwojowym osiedlu przy ul. E. Kajdasza we Wrocławiu (osiedle Jagodno). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

889 500 zł80 m² 11 117,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Duże na Różance/balkon+piwnica zieleń park Zapraszam na prezentację dużego, ładnego mieszkania gotowego do zamieszkania znajdującego się niedaleko ul. Chorwackiej na Różance. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeska

Różanka,Wrocław

569 000 zł54 m² 10 556,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,90 m2, zlokalizowane na wrocławskiej Różance. Mieszkanie z księgą wieczystą i wyodrębnioną własnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Kępa Mieszczańska,Wrocław

790 000 zł52 m² 15 230 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zamieszkaj blisko Kępy Mieszczańskiej 10 min do Rynku! Doradca klienta tel. Should you need more information in English please do not hesitate to get in touch. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 030 568 zł53 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52m2 z wyjątkową narożną logią o pow. 21,02m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 124 712 zł52 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

599 995 zł53 m² 11 299,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

*po krótce: zakrzów | 2 pokoje z dwoma balkonami i dużą komórką lokatorską | do wprowadzenia atuty: - pełny rozkład - gotowe do wprowadzenia - każdy pokój posiada balkon - duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

1 050 000 zł55 m² 19 074 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m2, wykończone w wysokim standardzie. Otoczenie nieruchomości: jednym z największych atutów tej lokalizacji jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

577 000 zł55 m² 10 490,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Kozanów, okolice ul. Kozanowskiej Usytuowane jest na piętrze 2/10p., ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

589 000 zł46 m² 12 677,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Teren zamknięty 5 km od Rynku Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na nowej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, Bema

Śródmieście,Wrocław

987 800 zł67 m² 14 776 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość z zachowaniem klasycznego stylu zlokalizowana w pobliżu Ogrodu Botanicznego i Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Sępolno,Wrocław

729 000 zł47 m² 15 507,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Topowa Lokalizacja na Biskupinie z tarasem/winda blisko Plac Grunwaldzki Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ładniejszych dzielnic Wrocławia - Biskupin. Powierzchnia 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 350 zł36 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty Klimatyczne mieszkanie w loftowym stylu z antresolą pod wynajem! Otoczenie nieruchomości: - cicha i spokojna uliczka w centrum miasta- dogodnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50m2 w świetnej lokalizacji, blisko centrum. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i rozkładowa kawalerka o powierzchni: 27 m2 z balkonem francuskim i komórką lokatorską do remontu. Nieruchomość położona jest przy ul. Komandorskiej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

643 900 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

419 400 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

796 175 zł73 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.