dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 700 zł41 m² 15 341,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko Centrum- gajowa | 2 pok. | po remoncie! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2 w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzieńska

Psie Pole,Wrocław

520 000 zł46 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46 m2 w nowej inwestycji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

3 200 zł50 m² 63,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia jasne, dwustronne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ul. Krakowskiej 88. Nieruchomość Lokal składa się z 3 pokoi 2 sypialni i salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 188 000 zł57 m² 20 989,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż : Apartament 56.6 m2 położony w pobliżu ul. Traugutta w centrum Wrocławia. W budynku dostępne spa, siłownia oraz sauny parowa/sucha. Skład: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie idealnie sprawdza się dla rodziny 2+2. Budynek został oddany do użytku w 2014 roku, jest zadbany. Osiedle jest zamknięte i bezpieczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

698 000 zł64 m² 10 906 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzy pokoje na cichych krzykach Polecam urocze, 3- pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, położone na parterze w czteropiętrowym budynku z okolic 2000 roku. Opiekun Oferty: tel. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

762 100 zł39 m² 19 318,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 39,45m2, wygodne 2 pokojowe z przestronnym salonem z otwartą kuchnią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

525 366 zł32 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

470 000 zł39 m² 12 020,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwu 2-u pokojowe mieszkanie zlokalizowane w pożądanej dzielnicy Wrocławia na Szczepinie (stare Miasto) przy ulicy Głogowskiej, 30 minut spacerem do Wrocławskiego Rynku, 3 przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na wynajem w nowym bloku w super lokalizacji! Najemca nie płaci prowizji atuty: - pierwszy najem - mieszkanie wyposażone i nowocześnie urządzone - miejsce postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

809 002 zł83 m² 9 776,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

!Ładne duże z piwnicą/po remoncie przy Pomorskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe we Wrocławia przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 1 piętrze. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

702 000 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość, położoną w sercu Wrocławia, przy Rondzie Placu Powstańców Śląskich. Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Jagodno,Wrocław

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na Popowicach w okolicy ul. Niedźwiedziej Pragnę zaprezentować Państwu mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 33,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

649 999 zł41 m² 15 795,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokum- klimasa! | 2 pok. | 2012 Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,15 m2, znajduje się na 2 piętrze budynku z windą. Do mieszkania nie przynależy piwnica ani komórka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Kamiennej. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym zadbanym bloku z lat '70 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

606 184 zł55 m² 10 924,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy ulicy Pawiej, niegdysiejszej głównej ulicy wsi Wojszyce. Charakterystyczne zabudowania folwarczne pochodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: grabiszyn/grabiszyńska 206 * Ilość pokoi: 1 * Metraż: 33 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona, * Piętro: 4/8 * Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz, możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł26 m² 17 435,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo klimatyczna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Wysokość 4 m2 daje możliwość zrobienia antresoli. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł45 m² 13 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44,9m. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku czterokondygnacyjnym z windą dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

480 000 zł30 m² 15 946,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

toplokalizacja/okazja/centrum/plac grunwaldzki/śródmieście/1pok./premium! TOPLOKALIZACJA! Gotowiec inwestycyjny! PO REMONCIE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

689 901 zł52 m² 13 141 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okazja!/wojszyce/klasztorna/premium/krzyki/parking/3pok./balkon UWAGA! MIEJSCE PARKINGOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

519 500 zł35 m² 14 842,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

centrum/krzyki/zaporoska/2pok. /premium/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,69m2 mieszczące się na 2-gim piętrze 4-piętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 900 zł26 m² 15 887,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/centrum/grabiszyńska/1pok./Premium/Topinwestycja!Okazja GOTOWIEC INWESTYCYJNY IDEALNY POD NAJEM KRÓTKOTERMIOWY! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

735 000 zł38 m² 19 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 299 000 zł65 m² 19 984,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 65 metrów kwadratowych, w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Mieszkanie położone jest na 5. piętrze nowej inwestycji Kępa Park, malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

790 000 zł89 m² 8 866,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

90m z ogródkiem / skrajny segment / pociąg Wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentów mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Klucze do odbioru! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

483 000 zł34 m² 14 123 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty tel. Kawalerka z dużym tarasem z możliwością podziału w sercu Wrocławia. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Klecina,Wrocław

649 999 zł52 m² 12 524,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lux / 2 pok / Klecina!. Rewelacyjnie zlokalizowane dwupokojowe, 53 metrowe mieszkanie. Lokal znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnego bloku w kameralnym osiedlu. Dookoła niska zabudowa, nie ma ryzyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

679 000 zł41 m² 17 216,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na prezentację w pełni wyposażonego, luksusowego apartamentu w promenadach wrocławskich wraz z komórką lokatorską oraz możliwością zakupu miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Wojszyce,Wrocław

2 999 zł67 m² 44,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem - na osiedlu Wojszyce, 350-m od przystanku autobusowego mpk Wrocław Gałczyńskiego (pierwszy najem, w pełni wyposażone, balkon, podziemne miejsce garażowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

614 442 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp247-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- wschód - ogródek 16m2 - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

769 000 zł50 m² 15 472,80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! we speak english, english describe below Chcesz zamieszkać w prestiżowym budynku, w samym centrum Wrocławia ? Dodatkowo marzy Ci się nieosiągalna w tej części miasta cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

547 000 zł33 m² 16 702,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nową, wykończoną i w pełni wyposażoną kawalerkę bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

604 005 zł40 m² 15 025 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: robert Kordowski tel. Kawalerka z widokiem na przestrzeń mieszczańską. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 40,20 m2 znajduje się na czwartym piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

449 800 zł28 m² 15 894 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania blisko centrum i jednocześnie parków? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj ogłoszenie! Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana na 1. piętrze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

709 290 zł71 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie spółdzielczo własnościowe o powierzchni 71 m2, pierwsze piętro w 4 piętrowym budynku (klatka schodowa po remoncie) przy ul. Szkockiej (muchobór Mały). Rozkładowe: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

1 049 000 zł74 m² 14 272 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą 3pokojowego przestronnego i świetnie doświetlonego mieszkania znajdującego się na bezpiecznym i zielonym Gądowie Małym przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowane na 1 piętrze w Apartamentowcu z 2021r. Dużym atutem mieszkania jest jego położenie, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe, 2 pokojowe o powierzchni 38m2 zlokalizowane na 4 piętrze w okolicy ul. Łęczyckiej. Lokal po remoncie. Wymienione zostało: -Instalacja wodno-kanalizacyjna,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij