dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

649 000 zł46,70 m² 13 897,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto, zaledwie 150 metrów od wrocławskiego Rynku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,02 m² 20 746,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe, 53,02 m , kępa mieszczańska Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,02 m , zlokalizowane na 6. piętrze inwestycji River Point przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58,36 m² 7 710 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w rezerwacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Dębickiego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scrol down Do wynajęcia funkcjonalne studio w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane! W budynku strefa saun i siłownia dla mieszkańców! budynek I okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 999 zł73,01 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł138 m² 101 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński   Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek! Opis lokalizacji: aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 800 zł54,24 m² 12 035,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł35,50 m² 84,23 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 093 807 zł71,97 m² 29 092,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł101,20 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Samo Centrum Wrocławia - 4 pokojowe mieszkanie przy Placu Bema Mam przyjemność przedstawić niezwykle klimatyczną nieruchomość położoną nieopodal Wrocławskiego Rynku w nowej plombie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł37,07 m² 14 782,84 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska | 0% prowizji Nowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia - ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 38m , położone na wysokim parterze w bloku z windą we Wrocławiu w samym sercu miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł69,37 m² 11 085,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż duże rodzinne mieszkanie o powierzchni 69,37 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest ukończona, do odbioru gotowe ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,62 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (46,6 m ) w bardzo spokojnej zielonej okolicy, położone na poddaszu 3-piętrowego budynku z lat 50. Lokal dwustronny, dobrze doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł37,36 m² 18 013,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł32,79 m² 17 657,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,79 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 000 zł31,30 m² 17 156,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% Prowizji | 0 pcc Ostatnia dostępna kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia - teraz w promocyjnej cenie obniżonej, aż o ponad 58.000 zł. Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł82,83 m² 24 133,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament 83 m wysoki standard, blisko centrum Na sprzedaż wyjątkowy, pięknie wykończony apartament o powierzchni 82,83 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1917

Na sprzedaż mieszkanie Wrocław, ul św. Jerzego Lokalizacja: wrocław, ul. św. Jerzego Powierzchnia: 50m2 Piętro: 3/4 Układ: 3 pokojeprzestronny przedpokój kuchniałazienka z toaletąpiwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł67,30 m² 16 047,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Maślice, apartamenty Potokowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,30 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

844 700 zł70,40 m² 11 998,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,04 m położone na parterze kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia przy Wybrzeżu Wyspiańskiego. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowana jest kawalerka 27m2 położona w budynku Legnicka Street. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł59,60 m² 13 926,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania w centrum z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie - każdy pokój z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 427 789 zł119,60 m² 20 299,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szukasz innej oferty w tej lokalizacji? Nie ma problemu, posiadamy w sprzedaży inne mieszkania w tej inwestycji. Różne metraże, układy, również mieszkania z tarasami na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,80 m² 11 961,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 66.8 m | Jagodno | budynek 2017 | zamknięte osiedle | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m na wrocławskim Jagodnie, na kameralnym, zamkniętym osiedlu ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 307 zł97,50 m² 12 772 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z trzema balkonami Zakończenie budowy I kwartał 2025 r., odbiór II kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,75 m² 21 532,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m , w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Midori House przy ul. Szybkiej 9 we.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33,90 m² 14 306,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

hit / 2 pok / żerniki / aow. Bardzo ładne, przestronne i ekonomiczne mieszkanie o powierzchni 34,3m2 ( ok 40m2 "po podłodze" - skosy w salonie i sypialni). Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł34,33 m² 12 729,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: maciej Mituś tel.   Kawalerka Idealna dla singla lub pary, którzy docenią bliskość przyrody i spokój. Kameralne osiedle oddane do użytku w 2023 r. zlokalizowane obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 129 zł53,98 m² 12 099,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na II piętrze kameralnego budynku na Maślicach, w niedalekiej odległości od ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na pięknych zielonych Karłowicach przy ul. Micińskiego - w sąsiedztwie ul. Berenta / Boya-Żeleńskiego / pl. Kromera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 015 zł38,46 m² 15 028,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł52 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz pewnej i dochodowej inwestycji na wrocławskim rynku nieruchomości? Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul. Zachodniej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł27,60 m² 18 836,96 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż mieszkanie o pow 27,71 m w prestiżowym kompleksie Angel Wings! Mieszkanie generuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Nyskiej we Wrocławiu, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. Najważniejsze atuty lokalizacji: - ok. 2 km od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Nyskiej we Wrocławiu, na 5. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 zł46 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i dobrze zaprojektowany lokal o powierzchni 46 m ,.