dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł31 m² 14 820,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie! Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. (english version below) Luksusowy apartament 2-pokojowy w centrum Wrocławia! *wolne od zaraz* Mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane jest na 7 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

899 000 zł89 m² 10 101,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych rozkładów oraz mieszkań na parterze! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 750 000 zł168 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie willowe dwupoziomowe 5-pokojowe z dużym ogrodem, znajdujące się w trzylokalowym budynku wzniesionym w latach 1906-07 i rozbudowanym w 1918 roku. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

558 990 zł47 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum ok. Wzgórze Partyzantów | 2 pok!. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 47m usytuowane na 4 piętrze w bloku, przy ulicy Komuny Paryskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

397 500 zł36 m² 10 989,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 36,16 m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne z możliwością zmiany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

775 000 zł55 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ładna

Ołtaszyn,Wrocław

405 000 zł31 m² 13 064,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam Państwu do zaoferowania ładną kawalerkę o powierzchni 30,57 m2 na wysokim parterze 3 piętrowego budynku z 2010 r. z windą w miejscowości Wysoka, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opisfor english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

520 049 zł52 m² 10 002,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

610 270 zł47 m² 12 984,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

1 190 000 zł79 m² 15 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

UL. Opolska osiedle księże małe 4 pokoje ogród 216,93 mkw. Dwa duże balkony wysoki parter 2012 rok budowy komunikacja miejska zielona I spokojna okolica pierwszy najem garaż komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Szybka 3a, przedmieście Oławskie Bez prowizji opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

595 342 zł49 m² 12 224,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

798 000 zł55 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie/pole/3pok./parter/balkon/hit/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

378 995 zł24 m² 15 850,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum- grabiszyńska | Kawalerka!. Polecam na sprzedaż świetnie zlokalizowaną kawalerkę 24m2 przy ul. Grabiszyńskiej ( na wysokości lidla oraz osiedla Tarasy Grabiszyńskie). Okolica: zaledwie 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

525 300 zł51 m² 10 320,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkania w Zielonym Otoczeniu - Dla Ciebie! Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc! Rozkład mieszkania: - salon 20.54 m - z wydzielonym aneksem kuchennym 7.88 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

2 200 zł38 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zakładowa/ Śródmieście * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 38,5 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 4/6 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz!miejsce w garażu podziemnym oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, przytulne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

563 224 zł52 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy, otoczonej terenami zielonymi. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewniają drzwi antywłamaniowe oraz domofon. Bez prowizji, bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

375 000 zł45 m² 8 419,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe do remontu,o powierzchni całkowitej 44,54 mkw., powierzchnia użytkowa 38,30 mkw. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5,84 mkw. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

459 999 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40m2 położone w dzielnicy Stare miasto/krzyki, centrum, okolice ul Stacha Świstackiego 5 min do Rynku. Usytuowane jest na wysokim parterze/4p., kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

679 999 zł51 m² 13 252,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe w ścisłym centrum Wrocławia. Lokalizacja: wrocław, przy ul. Czarneckiego. Blisko do Centrum Miasta. Rynek spacerem 10 minut. Mieszkanie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pabianicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 54 m2 położone ( Dzielnica - Krzyki Południe ) we Wrocławiu, atuty mieszkania: - rozkładowe - lokalizacja - 2 km do Rynku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For rent elegant apartment in the center of the street, nearby Skytower! For rent apartment of 47 m2 with balcony. The property is located on the 3rd floor (with elevator access), high standard of finish,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

798 000 zł91 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

720 000 zł55 m² 13 129,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe dla twojej rodziny przy ulicy Drabika, jagodno. W mieszkaniu przeprowadzono wykończenie przy użyciu wysokiej jakości materiałów z gwarancją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla wymagających - Angel Wings Polecamy 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu w budynku Angel Wings na ul. Walońskiej. Opis: mieszkanie ma funkcjonalny układ, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 999 zł52 m² 14 065,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Olimpia Port Piekne /50m2/ Komorka /garaz /! Polecamy 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 + 3m2 komórka lokatorska(dodatkowo płatna) z widokiem na park na osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

986 580 zł52 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa lokalizacja - wieżowiec w samym centrum miasta. Malownicze bulwary Odry, zielone wielopoziomowe tarasy. Panoramiczne widoki na miasto. Ekskluzywne wnętra części wspólnych. To wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Ołbin,Wrocław

730 000 zł51 m² 14 398,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Centrum super cena/ 2 pokoje /lux Polecamy na sprzedaż nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji na wrocławskim Ołbinie. Jest to doskonała inwestycja na wynajem krótko lub długoterminowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

548 999 zł47 m² 11 614,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pok* 10 min rynek * balkon* piwnica Cena: 548.999zł DO NEGOCJACJI 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM czeka na nowych mieszkańców! Pełny rozkład z przestronnym salonem i osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy zielińskiego/swobodna. Bardzo ładny budynek, zadbany, ładna klatka schodowa. Teren budynku ogrodzony. Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

495 000 zł41 m² 12 073,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu z 2009 roku. Mieszkanie jest przestronne, komfortowo urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 072 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem, położone jest na ostatnim piętrze, w 4-piętrowym budynku na Popowicach. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

819 010 zł69 m² 11 869,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

628 800 zł50 m² 12 501 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Premium/poświęcka/poświętne/2pok./2POZIOMY/TARAS Przedstawiamy Państwu na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie 50 m,na które składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 373 100 zł87 m² 15 854 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezpieczny zakup nieruchomości: - pięć lat rękojmi - dwadzieścia cztery miesiące gwarancji - nowoczesna technologia - niskie koszty użytkowania - opieka profesjonalisty Opiekun oferty: nr Licencji pfrn.