dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Północna

Maślice,Wrocław

839 000 zł72 m² 11 643 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: telefon Mieszkanie 4-pokojowe na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku. Inwestycja świetnie sprawdzi się dla rodziny szukającej spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Psie Pole,Wrocław

741 846 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z tarasem! Zielona i spokojna okolica! Niska zabudowa, ciche otoczenie, mieszkanie gotowe do odbioru. Zamieszkaj tuż obok Swojczyckiego Parku. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

837 000 zł77 m² 10 870,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oltaszyn 77m2 /3 pok /lux premium /garaz! polecamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w sąsiedztwie parku. Na terenie osiedla znajduje się widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

521 625 zł40 m² 13 106,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie musisz wybierać między spokojną okolicą, a codzienną wygodą! Nie płacisz prowizji, ani podatku pcc 2% Udogodnienia: korzystaj z bliskości terenów zielonych, idealnych na relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Gaj,Wrocław

2 600 zł54 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Wieczystej , na pograniczu osiedli Gaj i Południe. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

565 000 zł38 m² 14 675,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krzyki przy parku/lux / 2 pok/ winda/nowy/klecina Polecam mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

824 771 zł64 m² 12 826,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu słoneczne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na ulicy Kwiskiej na wynajem. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Oferta wyłącznie w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

758 000 zł52 m² 14 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przepiękny Apartament Lokum Da Vinci w pełni rozkładowy 2-pokojowy o pow. 52,32 m2 z dwoma ogródkami Nieruchomość znajduje się przy ul. Bulw. Dedala na osiedlu Gądów Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

599 999 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Tylko w naszym biurze! Polecam na sprzedaż słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 45 m2, usytuowane na parterze budynku mieszkalnego z 1936 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

798 000 zł71 m² 11 306,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2%! Odkryj doskonałe miejsce do życia w otoczeniu zieleni! Ta inwestycja oferuje komfortową przestrzeń z dostępem do terenów zielonych, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

579 998 zł63 m² 9 177,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkład/psiepole/kiełczowska/3pok./WINDA/PIWNICA! TANIO! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o pow.63m2 mieszczące się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

2 443 999 zł149 m² 16 352,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Apartament premium, 4 strony świata, ścisłe Centrum, 2 tarasy, 4 balkony. Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Lokalizacja: stare Miasto, urokliwe otoczenie nad Odrą. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

673 563 zł57 m² 11 838 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Zamieszkaj na zielonym Oporowie! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem o projektowanej powierzchni 56,90 m2 znajduje się na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

349 999 zł20 m² 17 579,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,91m2 w centrum miasta. Doskonała lokalizacja w odległości zaledwie 2 km do Rynku (okolica pomiędzy Dworcem Świebodzkim a Placem Legionów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

3 000 zł63 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Specjalista ds. nieruchomości Tel: for English version scroll down Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 w nowej, pięknej rezydencji -,Obornicka Premium". Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

525 000 zł42 m² 12 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

!top na Muchoborze+balkon+garaż/dostęp do ogrodu Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,50m2 znajdujące się przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

4 200 zł68 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: (for English scroll down) *** wolne od 01/03/2024 *** *** klucze W biurze *** Najważniejsze informacje: serdecznie polecam do wynajęcia wykończoną w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

694 995 zł51 m² 13 654,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka!top! polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

568 999 zł54 m² 10 517,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,10 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Popowice, usytuowane jest na wysokim parterze ocieplonego bloku z 1986r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

1 750 000 zł138 m² 12 681 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Lokal składa się z 7 kawalerek w stanie deweloperskim - idealna opcja dla osób szukających nieruchomości inwestycyjnych. Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Różanka,Wrocław

672 000 zł103 m² 6 549,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Duże mieszkanie o powierzchni 102,60 m2 położone na wrocławskiej Różance w miejscu, gdzie występują niskiej zabudowy budynki, z dala od zgiełku centrum miasta a zarazem łatwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

654 999 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2, położone w dzielnicy Śródmieście, centrum, okolice pl. Grunwaldzkiego, 5 min do Rynku. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

756 006 zł73 m² 10 384,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w południowej części Wrocławia. Cicha okolica w bliskości centrum miasta. W pobliżu liczne tereny zielone, spacerowe. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 200 zł38 m² 85,33 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronny, dwupokojowy apartament, zlokalizowany przy ul. Gwiaździstej, w Nowym Centrum Południowym, na wrocławskich Krzykach! Możliwość najmu na okres od miesiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

735 000 zł65 m² 11 360,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - krzyki/klecina - w pobliżu 2 Parków - Południowego i Klecińskiego. Mieszkanie rozkładowe, zadbane, mierzące 64,7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

798 001 zł55 m² 14 501,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie/pole/3pok./parter/balkon/top/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomżyńska

Maślice,Wrocław

550 000 zł53 m² 10 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe o powierzchni 52,95m2 * mieszkanie rozkładowe, dwustronne * oddzielna kuchnia - 10m2 - drewniana zabudowa z granitowym blatem. Lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł19 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ~19m2. Mieszkanie znajdująca się w centrum Wrocławia, blisko placu Legionów. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Cena podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

628 997 zł50 m² 12 554,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Premium/poświęcka/poświętne/2pok./2POZIOMY/TARAS Przedstawiamy Państwu na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie 50 m,na które składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkania 6 km od Centrum - Zielona Przestrzeń z Antresolą! Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Rozkład: - pokój dzienny 18.29 m - aneks kuchenny 7.84 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

2 401 zł46 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/psiepole/staropolska/2pok./NISKICZYNSZ Przedstawiamy Państwu na wynajem przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe po remoncie w okolicy Psiego Pola przy ul.Staropolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

719 000 zł48 m² 14 855,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w renomowanej dzielnicy Wrocławia - Olimpia Port. Mieszkanie jest położone na wysokim parterze w budynku z 2016r. jest w pełnym rozkładzie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaułek Rogoziński

Różanka,Wrocław

1 900 zł39 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dla osób Z umową O pracę Mieszkanie przy ul Zaułek Rogoziński na Różance , w bliskiej odległości do Centrum handlowego oraz komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

745 000 zł58 m² 12 735 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 3 pokojowe, zadbane mieszkanie z 2 balkonami przy ul. Kaszubskiej. Atuty - Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane - jedynie 1-1,5 km od centrum - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,40 m2 jest położone na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w pełni umeblowane i wyposażone w liczne sprzęty agd/rtv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

785 000 zł100 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wrocław ul. Rybnicka 49, willowe, 4 pokojowe, ogródek, garaż, piwnica. Oferta dla miłośników mieszkań nietypowych, z charakterem, położonych w sprawdzonej, cichej, zielonej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

378 999 zł24 m² 15 798,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum- grabiszyńska | Kawalerka!. Polecam na sprzedaż świetnie zlokalizowaną kawalerkę 24m2 przy ul. Grabiszyńskiej ( na wysokości lidla oraz osiedla Tarasy Grabiszyńskie). Okolica: zaledwie 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kajdasza

Krzyk,Wrocław

649 999 zł42 m² 15 461,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- premium- krzyki ul. Kajdasza 2 pok- 42m2 Garaż- przedstawiamy Państwu absolutnie nowe, wykończone i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy ul. Kajdasza/ dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 500 zł47 m² 75,12 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum | 2 pokoje | taras | garaż | pierwszy najem Lokalizacja: ul. Gwiaździsta Ilość pokoi: 2 Metraż: 46.59 m2 Piętro: 6 Czynsz 3 500,00 zł Opłaty ok. 700 zł + prąd Forma najmu najem okazjonalny.