dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

470 000 zł32 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronna jasna rozkładowa kawalerka z oddzielną kuchnią. Zlokalizowana przy parku Tołpy, 5 minut od Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Gotowa do zamieszkania, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ściegiennego

Sępolno,Wrocław

890 000 zł64 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,81 m2 ( + powierzchnia antresoli ok. 38 m2) w niskiej zabudowie na Sępolnie. Opis nieruchomości: na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

846 999 zł106 m² 7 990,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość inwestycyjna! Stopa zwrotu roi 8,1% Polecam na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - przestronne mieszkanie składające się z 6 pokoi, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gajowice,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest położona w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ulanowskiego

Borek,Wrocław

949 000 zł72 m² 13 180,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o imponującej powierzchni około 72m2, z czego 60m2 to powierzchnia mieszkalna, a pozostałe 12m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

949 000 zł67 m² 14 168,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, vis-à-vis Ogrodu Botanicznego. Dedykowana mieszkańcom klimatyczna sala bilardowa oraz panoramiczny taras z widokiem na Ogród Botaniczny. System.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Szczepin,Wrocław

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Wrocławia, przy ulicy Środkowej. Idealne pod inwestycję, np. na wynajem krótkoterminowy. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

702 000 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Betonowe stropy, ciepła woda miejska, możliwość relokacji łazienki. Przestronne, wysokie, jasne i suche. Stropy betonowe, centralne ogrzewanie. Przedwojenna kamienica rotundy domów Ronda Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

379 900 zł68 m² 5 628,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

inwestycyjne/wolska/leśnica/4pok./tanio/top Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej w Leśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 900 zł26 m² 16 011,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Centrum/grabiszyńska/toplokakizacja/1pok./Premium/Topinwestycja!/Okazja GOTOWIEC INWESTYCYJNY IDEALNY POD NAJEM KRÓTKOTERMIOWY! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

549 500 zł42 m² 12 929,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Premium/krzyki/okazja!/fabryczna/nowodworska/nowy Dwór Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Remont zostanie zakończony do końca maja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Solny

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w samym centrum miasta - Plac Solny. Widok na Ratusz Dostępne od zaraz Opłaty: 2500 zł + 520 zł czynsz + opłata za prąd i gaz wg zużycia Kaucja: 3400 zł Umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

649 000 zł56 m² 11 535,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 56,26m2 składające się z 2 pokoi - dużego salonu, sypialni, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Westerplatte

Ołbin,Wrocław

559 000 zł52 m² 10 688,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż słoneczne, wyjątkowo i malowniczo zlokalizowane mieszkanie w kamienicy, znajdujące się nieopodal Placu Grunwaldzkiego, przy placu Westerplatte. Lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Fabryczna,Wrocław

539 000 zł51 m² 10 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w Centrum miasta. Mieszkanie o pow. 51,2 mkw, położone na I piętrze w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Birmańska

Krzyki,Wrocław

420 000 zł42 m² 10 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu na Brochowie Mieszkanie składa się z: - salonu, - nyży, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

942 100 zł65 m² 14 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne, 3 - pokojowe, mieszkanie w odnowionej kamienicy o powierzchni 64,56m , które daje niesamowity potencjał aranżacyjny ze względu na unikalny rozkład oraz charakter inwestycji. Spaceruj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

354 500 zł14 m² 25 088,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Idealne na Booking!blisko dworca!klima/centrum Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Lokal zlokalizowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

530 565 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Przestronne mieszkanie do remontu w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu. Poszukujesz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub świetnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomaszowska

Borek,Wrocław

795 000 zł63 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Umowa na wyłączność! Współpracuję z każdym biurem nieruchomości! Mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju! Patrz rzut. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

519 000 zł41 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe / balkon / dwustronne W okolicy park E. Stein / plac grunwaldzki zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel Idealne miejsce do samodzielnego zamieszkania jak i pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 290 000 zł98 m² 13 096,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Duże trzypokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 98,5 m. kw. znajduje się w przepięknej secesyjnej kamienicy na wysokim parterze, w jego skład wchodzą: - sypialnia 23,81 m. kw. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 108 zł59 m² 9 747,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ok sky Tower/ Mielecka okazja /3 pok/ Rozklad/58m2! Mieszkanie zlokalizowane na pograniczu dzielnic Krzyki, grabiszynek i Borek. Doskonała lokalizacja ułatwia codzienne funkcjonowanie, a spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

429 000 zł40 m² 10 593 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 1-pokojowe mieszkanie przy placu Kromera. Istnieje możliwość zrobienia dwóch pokoi - sprawdź propozycję aranżacji. Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

740 000 zł88 m² 8 409 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie w kamienicy na wrocławskim Nadodrzu, tuż przy Placu Św. Macieja, zaledwie 15 min spacerem od Rynku. Idealna propozycja dla osób, które doceniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

429 000 zł40 m² 10 593 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 1-pokojowe mieszkanie przy placu Kromera. Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica - cisza i spokój - dookoła dużo punktów handlowych i usługowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Śródmieście,Wrocław

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Zamieszkaj w wygodnym mieszkaniu w starej kamienicy z dużym balkonem na wrocławskim Ołbinie Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

495 000 zł36 m² 13 865,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, idealne dla singla, pary lub małżeństwa z dzieckiem na Przedmieściu Oławskim. Idealne również jako inwestycja: wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

598 000 zł42 m² 14 204,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

inwestycja!/toplokalizacja!/top!/centrum/pereca/krzyki/premium/2pok/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie na nadodrzu. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Trzebnicka. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

726 000 zł79 m² 9 143,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szanowi Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania czteropokojowego o pow. 79,4 mkw. Mieszkanie idealne: - dla koneserów Kamienic - inwestycyjne - pod wynajem. Mieszkanie wymaga remontu. DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

539 900 zł45 m² 12 027,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie do remontu przy ul. Pereca. 3km od centrum, 12 m2 balkon opis nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe, 44,89 m2, w kamienicy z początku xxw. Ogrzewanie: piec węglowy Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

379 999 zł67 m² 5 646,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

509 000 zł68 m² 7 540,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkania w kamienicy o powierzchni 67,5 mkw. położone na 5 piętrze pięciopiętrowej kamienicy na Nadodrzu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł80 m² 48,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja ścisłe centrum ul. Ofiar oświęcimskich rynek stare miasto 3 pokoje 2 łazienki garderoba piętro 5/5 bez windy media miejskie Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoskórnicza

Stare Miasto,Wrocław

874 000 zł52 m² 16 807,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży piękny , klimatyczny apartament , składający się z dużego salonu wraz z kuchnią , oddzielnej sypialni , łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 284 000 zł107 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 107m2 w kamienicy w okolicy ul. Prądzyńskiego we Wrocławiu. Mieszkanie: * Mieszkanie 107m2 składa się z: - przedpokoju 11,8m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teatralna

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 75m2 - z loftowym klimatem. Jest to adaptacja strychu z pięknymi, drewnianymi belkami stropowymi. Sufit oczywiście oryginalny drewniany. Mieszkanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

549 900 zł42 m² 12 969,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930