dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Haukego-Bosaka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 650 000 zł114 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wykończone 5-pokojowe mieszkanie ok. 114m2, w odrestaurowanej neoklasycystycznej kamienicy z końca XIX w., wykonane według projektu z przemyślanym każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sępolno,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: sępolno/mierosławskiego, metraż: 56m2, piętro: 1/2, dostępne: od zaraz. Polecam do zakupu nietuzinkowe, klimatyczne mieszkanie na Sępolnie. Mieszkanie o metrażu 56m2 mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

485 000 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne, słoneczne ( wschód, zachód ) 2 pokojowe mieszkanie ze skosami o powierzchni użytkowej 40,43 m2 ( przy podłodze ok 50 m2 ) Położone w dzielnicy Krzyki. Willa znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

750 000 zł61 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Tylko w naszym biurze! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 61 m2, usytuowane na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1936 roku, zlokalizowanej w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 990 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Przytulne dwupokojowe mieszkanie z dodatkową antresolą, zaledwie 250m od wrocławskiego Rynku! Mieszkanie zostało pięknie zaprojektowane i wykończone w stylu loftowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

450 000 zł37 m² 12 041,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,37 mkw m2, na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jednostronne, wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełbaśnicza

Stare Miasto,Wrocław

1 259 000 zł63 m² 19 984 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykłego mieszkania w kamienicy prosto spod ręki Architekta. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

428 950 zł37 m² 11 590,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ładne mieszkanie/ przyziemie/hallera/tramwaj sklep Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 mkw, znajdujące się przy ul. Hallera. Mieszkanie znajduje się w przyziemiu, wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ulanowskiego

Krzyki,Wrocław

484 990 zł40 m² 12 034,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Krzyki/borek/toplokalizacja/ulanowskiego/2pok/ogród Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwustronne, słoneczne ( wschód, zachód ) 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,43 m2 ( przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Huby,Wrocław

6 400 zł140 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Scroll down for English Na wynajem nietuzinkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie 140m2, z dwoma balkonami, w rewelacyjnej lokalizacji, na wrocławskich Hubach. Położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

726 800 zł79 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z potencjałem o pow. 79,4 mkw. Mieszkanie do remontu z przygotowanym projektem koncepcyjny (wizualizacje)! Mieszkanie w kamienicy z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

424 900 zł26 m² 16 597,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka cebntrum/ grabiszyn lux! polecamy na sprzedaz kawalerkę w centrum Wrocławia przy ul. Grabiszyńskiej (4 przystanki od Rynku). 25m2, pełna własność z księgą wieczystą bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ulanowskiego

Krzyki,Wrocław

484 990 zł40 m² 11 975,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Toplokalizacja/ulanowskiego/krzyki/borek/2pok/ogród Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwustronne, słoneczne ( wschód, zachód ) 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,43 m2 ( przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ulanowskiego

Krzyki,Wrocław

484 991 zł40 m² 12 004,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

4 100 000 zł150 m² 27 333 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1500

# koniecznie obejrzyj film na youtube, który dostępny jest na portalu otodom # # Portal pozwala na 20 zdjęć, gdzie w galerii mamy ich około 60- zadzwoń po więcej. - mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Ołbin,Wrocław

444 000 zł39 m² 11 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Inwestycja/blisko centrum/ołbin możliwość 2 pokoi Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Ołbinie przy ul. Trzebnickiej. Idealne na start ale również dla inwestora (możliwość w łatwy sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

948 950 zł95 m² 10 019,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Inwestycja/gotowa kawalerka+mieszkanie do remontu Bardzo fajna nieruchomość przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni prawie 100 m2, idealne dla inwestora lub dla rodziny Lokal został podzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina

Nadodrze,Wrocław

500 000 zł48 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z częścią mieszkalną znajdujący się w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum miasta. Nieruchomość położony w okolicy placu Bema,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otwarta

Nadodrze,Wrocław

500 000 zł49 m² 10 177,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu cena do rozsądnych negocjacji! Mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy ( nad mieszkaniem jest strych ) na ulicy Otwartej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

566 048 zł37 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe powierzchni 37,24 m2. Znajdziesz je 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

275 000 zł74 m² 3 696,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Okazja!/wrocław/tanio!/dolnobrzeska/leśnica/3pok.!superinwestycja! tak tanio jeszcze nie było! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł53 m² 12 504,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2, ulokowane na czwartym piętrze w urokliwej i historycznej kamienicy, osadzonej w sercu wrocławskiego Rynku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

448 000 zł43 m² 10 455,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja do 10.04 I piętro Ul. Wandy Ciche. Okna od podwórka. Rezerwacja do 10.04 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej kawalerki o powierzchni niemal 43m2 położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

399 996 zł34 m² 11 768 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka! | Blisko centrum ul. Krucza .!TOP./HIT Polecam Na sprzedaż duża kawalerka (z oddzielną kuchnią) w samym sercu miasta! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyk,Wrocław

354 998 zł23 m² 15 170,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Toplokalizacja!/gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/ Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł75 m² 9 371 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

***oferta wyłącznie W sdp nieruchomości*** Opiekun oferty dwupak- unikatowe dwa inwestycyjne niezależne mieszkania w kamienicy na Nadodrzu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Bartoszowice,Wrocław

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68 mkw do wynajęcia Opis: z przyjemnością oferuję do wynajęcia urokliwe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 900 zł55 m² 11 846,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyremontowane, przestronne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 5-piętrowym z windą, parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oporowska

Grabiszyn,Wrocław

699 000 zł73 m² 9 621,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 72,65m , położone w atrakcyjnej lokalizacji na Grabiszynie. Mieskzanie składa się z: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Grabiszyn,Wrocław

430 000 zł36 m² 11 921,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o powierzchni 36,07m2. W skład mieszkania wchodzi: *duży przestronny salon z wydzielonym aneksem kuchennym. *Sypialnia *łazienka z wc *korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

1 100 000 zł95 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż we wrocławskiej Leśnicy Willowe, w domu otoczonym ogrodem, przy spokojnej ulicy, na parterze. Powierzchnia 95 mkw, 4 pokoje, w tym 30-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

275 001 zł74 m² 3 691,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Śródmieście,Wrocław

850 000 zł72 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 72 metrów kwadratowych w kamienicy z 1925 roku, położonej na Sępolnie, z pięknym widokiem na otaczającą zieloną okolicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł40 m² 10 839,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,50 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 1950 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Kromera we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Ołbin,Wrocław

399 000 zł41 m² 7 858,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie powierzchni 40,72 m2. Mieszkanie składa się z: - kuchni - pokoju - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie o powierzchni 5,5 m2 które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

749 000 zł58 m² 12 913,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania z oddzielną jasną kuchnią, toaletą i łazienką. Świetna okazja inwestycyjna pod wynajem. Mieszkanie położone na I piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

668 950 zł55 m² 12 204,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Topsuper lokalizacja przy hallera/borek/inwestycja pełen rozkład idealne dla Inwestora lub dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 54,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy przy Wapiennej. II piętro. Mieszkanie po adaptacji podzielone na 4 pokoje, kuchnię w aneksie, łazienkę z wc i wc, balkon Możliwość uzyskania 2-3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

655 000 zł42 m² 15 783,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w pięknej, wyremontowanej kamienicy, która znajduje się przy ul.Mikołaja Reja. Niewątpliwym atutem kamienicy jest świeżo odremontowana klatka schodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2