dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela: wyjątkowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 67 mkw znajdujące się na ul. Brodzkiej we Wrocławiu, dzielnica pracze odrzańskie. Zachwycające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Asnyka

Karłowice,Wrocław

1 250 000 zł93 m² 13 455 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości Nr Licencji pfrn 28425 tel. **rezerwacja** Stylowe, przestrzenne 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni około 93 m2 z tarasem i ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyk,Wrocław

354 998 zł23 m² 15 301,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/TOPLOKALIZACJA! Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 997 zł53 m² 9 344,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł40 m² 11 670,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok.! SUPERINWESTYCJA W CENTRUM WROCŁAWIA! TOPLOKALIZACJA!TYLKO 3 MINUTY OD RYNKU! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł46 m² 9 978,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krzyki/borek/mielecka/2pok./ROZKŁAD/TANIO/OKAZJA! MEGALOKALIZACJA! TANIO! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, w pełni rozkłądowe meszkanie na Krzykach przy ul.Mieleckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

750 000 zł122 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do poznania tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie o powierzchni 122m2 (w tym 30m2 antresoli), położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Tarnobrzeskiej, szczegóły: opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

945 000 zł69 m² 13 702 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe, ciche mieszkanie w samym centrum miasta, położone na trzecim piętrze, o powierzchni 68,97 m2, położone na Nadodrzu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł57 m² 10 586,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokoje ( możliwość przerobienia na trzy pokoje w tym jednego z aneksem kuchennym) idealne dla rodziny lub pod wynajem, ul. Barlickiego, wrocław - Śródmieście Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

829 900 zł91 m² 9 139,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 90,8m2 mieszczące się w centrum wrocławia - grabiszyn Atuty mieszkania: - topowa lokalizacja - 3 przestronne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Śródmieście,Wrocław

540 000 zł57 m² 9 503,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Atrakcyjne 2 pokoje Śródmieście Park Tołpy Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,82m2 położone na 4 piętrze (5 kondygnacji) kamienicy z 1900 roku przy ul. Rozbrat we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Ołbin,Wrocław

710 000 zł82 m² 8 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 82,46 m , położone w samym sercu Centrum, przy Placu Grunwaldzkim. Atuty mieszkania: - dogodna lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rydygiera

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia, w centrum, w Śródmieściu, wyposażona, po remoncie. Bez prowizji. Cena 2000 zł plus 500 zł opłaty. - centrum śródmieście, ul. Rydygiera, do Rynku około 1,2 km -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie (55 m2) w budynku przy ul. Daszyńskiego (ołbin Śródmieście). Dostęp do piwnicy w cenie czynszu. Mieszkanie: - 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

501 402 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam 2 pok mieszkanie, w samym centrum Wrocławia, tuż przy Rynku. Idealne miejsce dla ludzi ceniących bliskość miasta, oraz związanych z nim wygód. Mieszkanie nadaje się na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

620 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta tylko w naszym biurze! Polecam na sprzedaż słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 46 m2, usytuowane na parterze budynku mieszkalnego z 1936.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

2 850 zł45 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia podłogi: 45 m2 Cena 2850 zł + opłaty (około 500 zł latem i 700 zł zimą) Wszystkie opłaty bedą dokładnie rozpisane, udokomentowane i udostępnione najmującemu. Kaucja: 2850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Ołbin,Wrocław

729 000 zł67 m² 10 880,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne, w pełni rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 67 m2, położone na Wrocławskim Ołbinie. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

389 992 zł28 m² 13 908,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ślężna ok. Uniwersytet Ekonomiczny |duża Kawalerka./TOP. Bardzo ładne, nowoczesne, zadbane mieszkanie przy ulicy Ślężnej zaledwie 1 km od Akademii Ekonomicznej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 281 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Mieszkanie w kamienicy w idealnym stanie na osiedlu Gajowice. Przytulna aranżacja oraz przemyślany rozkład to główne atuty tego mieszkania. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Karłowice,Wrocław

450 000 zł44 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 44,80 m , zlokalizowanego w sercu Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Mostów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ratusz

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Tylko u Nas! Unikatowa oferta- apartament w samym Centrum Rynku. Mieszkanie dwustronne, okna na Rynek i przejście Garncarskie Klimatyczny apartament 2- pokojowy o pow. 43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

630 000 zł52 m² 12 162 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,8m2 zlokalizowane w samym centrum Wrocławia przy ulicy Jemiołowej (boczna Żelaznej). Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze kamienicy, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 002 zł40 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąka Mazurska

Śródmieście,Wrocław

619 000 zł67 m² 9 227,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ulicy Łąka Mazurska, w pobliżu placu Kromera we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 67,08 mkw wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Borek,Wrocław

637 000 zł49 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie, położone na trzecim (ostatnim) piętrze, o powierzchni ok. 49 m2, na Wrocławskim Borku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

850 000 zł72 m² 11 724 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. ***oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Stylowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Umeblowane. Dostępne od zaraz. Otoczenie nieruchomości: świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

569 000 zł48 m² 11 732 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. *** Tylko w sdp Nieruchomości *** 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48,5 m2, znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku na granicy Borka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Pereca

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł23 m² 12 510,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam na sprzedaż lokal użytkowy z funkcją mieszkalną Lokalizacja: fabryczna, pl. Pereca Ilość pokoi: 1 Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

734 000 zł105 m² 6 990,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 105mkw mieszkanie, 3-pokojowe na Tarnogaju- przy tramwaju rezerwacja Mieszkanie o powierzchni 105 mkw składa się z: - bardzo dużego salonu 37mkw ( możliwość podziału na 2 mniejsze) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia o powierzchni 62m2. Kuchnia po generalnym remoncie, reszta pomieszczeń odświeżona. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł86 m² 9 290,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

890 000 zł72 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 mieści się na 2 piętrze w kamienicy z piwnicą przy ulicy Grunwaldzkiej z 1930 roku. Idealne pod inwestycję bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

430 000 zł44 m² 9 810,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie położone przy ulicy Jedności Narodowej, doskonała komunikacja z każdą częścią miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie tramwaj oraz autobus. Nieopodal park Tołpy, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł40 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,50 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 1950 roku, zlokalizowanego w okolicach Alei Kromera we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych

Ołbin,Wrocław

889 000 zł58 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Gotowiec inwestycyjny! W całości wynajmowany! Zapraszam do kontaktu, aby poznać szczegóły oraz stopę zwrotu. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuckiego

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze z windą w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 80 m2. Świetna lokalizacja nieruchomości. Ścisłe centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sępolno,Wrocław

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z systemem inteligentnego zarządzania mieszkaniem! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie 70 m2, rozkładowe, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, po kapitalnym remoncie, ogrzewanie gazowe podłogowe - termostat, własność, bezczynszowe. Parter. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

799 999 zł64 m² 12 464,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ołbin/3pok./balkon/piwnica/lux./tramwaj/hit/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż jest mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji znajdującej się na Ołbinie. Lokal znajduje się na.