dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyk,Wrocław

354 999 zł23 m² 15 367,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/TOPLOKALIZACJA! Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł40 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok. Superinwestycja W centrum wrocławia! toplokalizacja!tylko 3 minuty od rynku! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mennicza

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł70 m² 12 788 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Menniczej we Wrocławiu, w samym sercu Starego Miasta, zaledwie 250 metrów od Rynku. Atuty mieszkania: - wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł51 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Opiekun oferty *** Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Dwupokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem o powierzchni 50,70 m2 (pow. całkowita ok 62 m2) w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołbin,Wrocław

899 000 zł108 m² 8 324 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania, które zachwyca utrzymanym kamienicznym klimatem (zachowane sztukaterie, stolarka drzwiowa, deski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 998 zł54 m² 9 327,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

799 000 zł80 m² 9 989 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie położone w spokojnej okolicy na wrocławskim osiedlu Huby. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego apartament: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

689 000 zł55 m² 12 527,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego, świeżo wyremontowanego mieszkania , powierzchnia lokalu to 55 m2 + dodatkowo piwnica. Znajduje się ono na drugim piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat 50tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Ołbin,Wrocław

435 000 zł31 m² 13 978,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest kawalerka w kamienicy we Wrocławiu. Nieruchomość położona jest w niezwykle atrakcyjnej okolicy - na Wrocławskim Ołbinie. Bliskość do centrum miasta oraz wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegadłowicza

Kleczków,Wrocław

399 000 zł52 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie W atrakcyjnej cenie! Mieszkanie o powierzchni 52,09 m2, położone jest na parterze, w 3-piętrowym budynku na Kleczkowie. Otoczenie nieruchomości: jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

860 000 zł86 m² 9 969 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Jasne i duże mieszkanie w samym sercu Placu Grunwaldzkiego! Mieszkanie idealne dla rodziny lub na wynajem! Otoczenie nieruchomości: największym atutem tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszenna

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł57 m² 8 713,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, 1 km od centrum. Oferta dla klienta gotówkowego. Zakup mieszkania z hipoteką gminy Wrocław ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaolziańska

Stare Miasto,Wrocław

625 000 zł67 m² 9 358 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy z balkonem przy Powstańców Śląskich! Możliwość zaaranżowania 3 pokoju! Ogrzewanie miejskie! ***rezerwacja***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Nadodrze,Wrocław

529 000 zł54 m² 9 796 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie na Nadodrzu w korzystnej cenie za mkw. Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Świetnie zlokalizowane! Po remoncie! Na wynajem Kawalerka 34,5m2 przy ul Nowowiejskiej we Wrocławiu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowe meble i sprzęty agd - pierwszy najem! Opłaty dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

455 155 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nehringa

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł71 m² 8 483,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy Placu Grunwaldzkim! Mieszkanie o powierzchni 70,61 m2 na wysokim parterze zlokalizowane przy Placu Grunwaldzkim, jednym z najbardziej pożądanych miejsc we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

499 000 zł44 m² 11 264,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,30 m2 na Szczepinie Mieszkanie : - Salon - Sypialnia - Oddzielna kuchnia - Łazienka z prysznicem i wc - Przedpokój * Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

630 000 zł66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż "gotowiec inwestycyjny" - 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 66 m , położone przy ulicy Traugutta we Wrocławiu. Atuty mieszkania: - gotowe do wynajmu/wprowadzenia - Schludna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

350 000 zł29 m² 12 107 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2- pokojowego z osobną kuchnią o powierzchni 28,91 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w 3- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

1 289 000 zł133 m² 9 714 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej nieruchomości znajdującej się na osiedlu Klecina (dzielnica Krzyki) we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 132,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

501 402 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Перевагою інвестиції є не тільки високий рівень обробки та відмінне розташування, а й історичний характер однієї.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

478 336 zł32 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł66 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Informacja dla pośrednika - Ogarnijcie się, wasz poziom komunikacji jest żenujący. Nie nie potrzebuje cię by sprzedać mieszkanie. To że jesteś pośrednikiem to nie stawia Cię w sytuacji, że mi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

410 000 zł31 m² 13 234,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30.98m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - przedpokoju - łazienki Mieszkanie położone w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Psie Pole,Wrocław

428 000 zł46 m² 9 405 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co zyskuje Klient: - nie płaci prowizji, - nie płaci podatku pcc, - obsługę dedykowanego agenta, który asystuje w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 995 zł40 m² 11 813,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok./MEGAINWESTYCJA SUPERINWESTYCJA W CENTRUM WROCŁAWIA! TOPLOKALIZACJA!TYLKO 3 MINUTY OD RYNKU! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

460 000 zł46 m² 9 892,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rybnickiej na Księżu Małym, mieszkanie mieści się na 3 piętrze kamienicy. Kamienica po remoncie dachu, za ok. 2 miesiące rozpocznie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w centrum miasta. Nieruchomość Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi oraz kuchni, korytarza i łazienki. Salon został urządzony w ciepłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł60 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty tel. Zamieszkaj na wrocławskim Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

344 900 zł18 m² 19 161,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka w centrum Wrocławia w okolicy centrum handlowego Renoma wraz z pełnym wyposażeniem. Kawalerka jest energooszczędna. Bojler i piec akumulacyjny są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyk,Wrocław

479 999 zł35 m² 13 675,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krzyki/fabryczna/szczęśliwa/2pok./TOPINWESTYCJA! TOPLOKALIZACJA! GOTOWIEC INWESTYCYJNY! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania apartament w świetnej lokalizacji Krzyki-Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Psie Pole,Wrocław

350 000 zł29 m² 12 107 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2- pokojowego z osobną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w 3- piętrowym budynku. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41,5 m2. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie jest atrakcyjne po generalnym remoncie Lokal jest idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

320 000 zł74 m² 4 295,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio!/wrocław/dolnobrzeska/leśnica/3pok.OKAZJA!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

507 870 zł31 m² 16 148,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 73 m2 na 3 piętrze 4-piętrowej zadbanej kamienicy na Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł53 m² 9 362,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930