dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

676 360 zł46 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Jeżeli cenisz duże zyski, a jednocześnie uwielbiasz styl miejskiej kamienicy i nowoczesność to ta nieruchomość jest ideana dla Ciebie :-) Dwa pracujące Apartamenty na 1 piętrze Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

2 950 zł38 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przytulne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul.Pomorskiej na wrocławskim Śródmieściu! Lokalizacja: ul.Pomorska Ilość pokoi: 2 Metraż: 38 mkw Piętro: 1/4 NIERUCHOMOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Postępowa

Muchobór Wielki,Wrocław

380 000 zł48 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje + ogródek + piwnica + strych Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do generalnego remontu na ostatnim piętrze o powierzchni 48 m2 z ogródkiem, piwnicą i strychem, znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

584 990 zł48 m² 12 099,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrestaurowana kamienica-daszyńskiego/3pok!centrum Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni48,33 M2, mieszkanie znajduje się w cztero piętrowej, odrestaurowanej kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

665 423 zł60 m² 11 062,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum!/ Komuny Paryskiej/3 pok/balkon. Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum przy ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu o powierzchni 60,15 m2. Składa się ono z trzech pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 000 zł47 m² 8 674,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane 2-pokojowe mieszkanie na ul. Chudoby 3. Na wysokim parterze w kamienicy. Idealnie nadaje się dla rodziny oraz jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam do kontaktu: tel.   Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełbaśnicza

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł93 m² 34,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w samym sercu miasta, odległość od Rynku to 50 m, ale ciche. Ulica Kiełbaśnicza /św. Mikołaja. Kamienica po kapitalnym remoncie, ładna klatka schodowa. Mieszkanie-loft.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

485 000 zł55 m² 8 797,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w centrum miasta - ul. Trzebnicka Mieszkanie idealne jako inwestycja - obecnie wynajmowane, możliwość kontynuacji najmu. Postawowe informacje: cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 400 000 zł180 m² 13 319,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Piękne, niepowtarzalne pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy. Nowoczesne i jednocześnie z duszą. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Gaj,Wrocław

997 600 zł86 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel. Nowa cena otoczenie nieruchomości: ciche i komfortowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum Wrocławia: - 7 minut pieszo do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miernicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

879 999 zł83 m² 10 596 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Duże dla rodziny/inwestycja 5M w centrum/traugutta Super Lokalizacja gotowe do wejścia - wyposażone! Duże fajne mieszkanie dla dużej rodziny lub jako inwestycja o łącznej powierzchni 83m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Borek,Wrocław

690 000 zł74 m² 9 305,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Polecam na sprzedaż atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74,15 m na Wrocławskim Borku. Mieszkanie składa się z: - 1 pokoju 25 m z atrakcyjnym wykuszem, - 2 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

425 000 zł45 m² 9 492,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, 10 minut drogi do centrum, dzielnica - krzyki/południe. Mieszkanie narożne, mierzące 44,77 m2 składające się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania elegancko wykończone 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, w dobrze utrzymanej kamienicy. Mieszkanie składa się z przestronnego 25m salonu z niebanalnym wykuszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł96 m² 9 269,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

centrum skwierzyńska z dużym tarasem+klima Oferujemy na mieszkanie piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 96 m2, z 2 pokojami kuchnią łazienką i tarasem ok 24m2 - widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

339 000 zł37 m² 9 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do remontu/pilczyce 2m/tramwaj/stadion tylko dla klienta gotówkowego! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowed mieszkanie na Pilczycach niedaleko ul. Górniczej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Śródmieście,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 958,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż mieszkania w kamienicy przy ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu. Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 z osobną kuchnią, łazienką z wc, pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

520 000 zł68 m² 7 703,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkania w kamienicy o powierzchni 67,5 mkw. położone na 5 piętrze pięciopiętrowej kamienicy na Nadodrzu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł102 m² 9 287,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja English version below! __________________ Marzysz o tym by zamieszkać w sercu Wrocławia? Szukasz nieruchomości z duszą, w której poczujesz się jak w domu? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

340 000 zł28 m² 12 014,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Doskonała inwestycja w Centrum Wrocławia! Mieszkanie 1-pokojowe przy Placu Grunwaldzkim! Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

540 000 zł60 m² 9 052,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowo/wschodniej części Wrocławia, 15 minut drogi do centrum, dzielnica - Huby. Mieszkanie dwustronne, mierzące 59,65 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 995 zł50 m² 6 349,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Okazja/tanio/krzyki/krzycka/2 pok/50m/gotówka okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy z 1914.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Nadodrze,Wrocław

939 000 zł60 m² 15 776,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wróciło mieszkanie! Ścisłe Centrum Wroclawia! Klucze do odbioru! Idealne pod wynajem! Lokalizacja Nr 1 we Wrocławiu! Kameralne Zamknięte Osiedle z własnym terenem zielonym- starodrzew, własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne dla singla, wygodne mieszkanie w kamienicy mieszczące się przy ul. Miarki. Lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Karola Miarki, niedaleko nadodrzańskich terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Nadodrze,Wrocław

449 000 zł38 m² 11 951 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Wyspa słodowa / Pl. Bema / 2 pok. Kamienica Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy z 1945 roku. Zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia rydygiera/drobnera/wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Ołbin,Wrocław

499 000 zł45 m² 11 084 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Oferujemy super mieszkanie w idealnym stanie od razu gotowe do wprowadzenia się, mieszkanie to: - w stanie gotowym do wprowadzenia, - zlokalizowane przy ulicy Stefana Żeromskiego na Ołbinie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

950 000 zł55 m² 17 245 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz*** Polecam nowoczesne, 3pok. mieszkanie o pow. 55,09m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Trzeci pokój został umeblowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

399 998 zł30 m² 13 157,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Lux/centrum/śródmieście/paulińska/1pok/kamienica po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 1-pokojowy po kapitalnym remoncie położony na Śródmieściu, blisko Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 998 zł45 m² 10 421,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Świeradowska/krzyki/gaj/2pok/rozkład/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,3m2 składające się z dwóch osobnych pokoi, kuchni z dużą przestrzenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

398 995 zł34 m² 11 804,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Top/gaj/tanio/krzyki/borowska/34m2/1 pok./PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulną, ustawną kawalerkę w świetnej lokalizacji na Gaju (wrocławskie Krzyki). Mieszkanie rozkładowe - 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

3 600 zł56 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) Oferta tylko w sdp nieruchomości Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o pow. 56m2 w kamienicy po generalnym remoncie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł89 m² 7 847,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Centrum/galeriadominikańska/3pokoje/toplokalizacja! tanio! okazja! Centrum Rynek Top Lokalizacja- galeria Dominikanka 86,9m2 /3pokoje! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

1 219 000 zł107 m² 11 393 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Serdecznie polecam Państwa uwadze ofertę mieszkania przy ulicy Daszyńskiego na wrocławskim Nadodrzu, urządzonego ze starannością, w pięknej, wyremontowanej kamienicy z początku XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

640 600 zł51 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerową prowizją dla biura oraz zerowym podatkiem pcc. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna kawalerka / aranżowana przez projektanta umeblowana W pełni / do wprowadzenia / od zaraz / piękny budynek odrestaurowany genialna lokalizacja / blisko tramwaj / piechotą do rynku ok 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 998 zł89 m² 7 856,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Toplokalizacja/centrum/galeriadominikańska/3pokoje! tanio! okazja! Centrum Rynek Top Lokalizacja- galeria Dominikanka 86,9m2 /3pokoje! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrodzka

Klecina,Wrocław

199 000 zł26 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Lokal mieści się na drugim piętrze w domu wielorodzinnym przy ul. Zabrodzkiej na Klecinie. Idealna propozycja dla inwestora pod najem. Najważniejsze informacje: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

560 000 zł61 m² 9 118 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2