dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

290 000 zł33 m² 8 674,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,43 mkw. ( formalnie lokal 1 pokojowy z kuchnią, łazienką i przedpokojem). Lokal dwustronny, sypialnia od podwórka (wschód), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł96 m² 11 969 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości, tel: mieszkanie w kamienicy przy ul. Ruskiej, tylko minutę do Rynku na piechotę. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

479 000 zł56 m² 8 604,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania zadbane mieszkanie 2 -pokojowe, w kamienicy, przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu: - 2 samodzielne pokoje; - oddzielna, jasna kuchnia; - łazienka; - przedpokój; - balkon; - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barlickiego

Ołbin,Wrocław

550 000 zł69 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Agent prowadzący: tel: z uwagi na podpisaną umowę najmu oferta jest dostępną tylko w celach inwestycyjnych. Podstawowe informacje: serdecznie polecam do zakupu przestronne, czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Gaj

Gaj,Wrocław

449 900 zł46 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż dwupokojowe, klimatyczne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie gotowe do wejścia! Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English describe below: mieszkanie dostępne od 10 lipca. 1 najem, świeżo po remoncie! opis mieszkania Wygodne, jasne mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieści się na 3p./4 klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

514 000 zł55 m² 9 304,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do nowoczesnego i komfortowego mieszkania, które oddajemy Państwu w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania. Dbamy o każdy szczegół, więc meble i akcesoria, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

748 994 zł89 m² 8 455,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Centrum rynektop Lojalizacja- galeria Dominikanka 86,7m2 /3pokoje Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul. Krasinskiego Mieszkanie na 1 szyn pietrze w kamienicy Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

477 000 zł59 m² 8 137,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnie zlokalizowanego i funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania, urządzonego klasycznie i praktycznie oraz w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oleśnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 34m2 umeblowaną +sprzęt agd. Cena 1900zł + 400zł czynsz + liczniki (prąd i gaz).+ kaucja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Sępolno,Wrocław

669 000 zł55 m² 12 190,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Hit sępolno 3m/loggia/pętla/stadion/basen/zoo Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 54,88 m2 znajdujące się na pierwszym z dwóch pięter w kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł104 m² 8 531,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Okazja - oferta bezpośrednia, bez prowizji. Piękne, przestronne i słoneczne mieszkanie na 4 piętrze kamienicy w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia Krzyki Borek. Budynek czteropiętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Pereca

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam na wynajem przytulną kawalerkę z antresolą znajdującą się przy pl. Pereca. Lokalizacja: fabryczna, pl. Pereca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z balkonem w pięknie odrestaurowanej kamienicy z możliwością adaptacji 70 m2 strychu! Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł46 m² 47,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane, wysokie mieszkanie dwupojojowe, rozkladowe z osobną kuchnią, dużą garderobą, w której oprócz dużej szafy można wstawić łóżko. Obecnie jest tam rozkładana sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 947 zł50 m² 6 388,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Hit!/krzycka/krzyki/2 pok/50m/inwestycja/megatanio okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Powstańców Śląskich,Wrocław

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie z balkonem, na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy we Wrocławiu. Dwa niezależne pokoje, schowek/garderoba, okna wychodzące na południe i północ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

476 000 zł48 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie wykonane z wysokiej jakości materiałów jako gotowiec inwestycyjny. 3 osobne pokoje z antresolami świetnie nadające się pod wynajem krótko, jak i długo terminowy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

650 000 zł64 m² 10 108,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż urocze, przytulne mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą w okolicy ulicy Krasińskiego w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie: * Mieszkanie 64,03m2 składa się z: - przedpokoju - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygodna

Śródmieście,Wrocław

350 000 zł35 m² 9 898,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z radością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i nowocześnie wyremontowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2, położonego na parterze kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

620 000 zł64 m² 9 764 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 63,50 m2 położonej tuż przy Parku Grabiszyńskim. Otoczenie nieruchomości: krzyki to osiedle z mnóstwem zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

370 000 zł24 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Top/centrum/krzyki/gajowa/inwestycja/luxapartament Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy, klimatyczny apartament na poddaszu bardzo dobrze utrzymanej kamienicy. Kamienica o nietypowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Ołbin,Wrocław

629 000 zł67 m² 9 346,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w okolicy ul. Barlickiego we Wrocławiu. Mieszkanie: * Mieszkanie 67,3m2 składa się z: - przedpokoju 15m2 - pokoju 1 22m2 - pokoju 2 - 17m2 - pokoju 3 - 9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

463 000 zł58 m² 7 983 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości, tel: mieszkanie w kamienicy przy ul. Mulickiej, cichej uliczki na Psim Polu. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże 2M z Balkonem świetna inwestycja Oferujemy na sprzedaż ładne zadbane mieszkanie na Brochowie o metrażu 53 m2 z loggią o powierzchni prawie 4,5m2. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni ze spiżarnią - łazienki - korytarzu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i osobnej kuchni, pełen rozkład. Usytuowane na pierwszym piętrze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roentgena

Śródmieście,Wrocław

629 000 zł44 m² 14 295,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 44 m2 położone na 1 piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1930 r. Gdzie znajduje się mieszkanie Położone jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

510 000 zł44 m² 11 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ciche dwupokojowe mieszkanie na Nowym zapraszam na prezentację! Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Nowodworskiej we Wrocławiu mieszkanie zlokalizowanie na wysokim paterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

470 000 zł47 m² 10 070,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,67 m2, które składa się z: - dużego pokoju, - sypialni - łazienki z wc i prysznicem - kuchni - osobnej lub w aneksie - wszystko zależy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 600 000 zł102 m² 15 686,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

5- pokojowe mieszkanie w Centrum inwestycja Pięciopokojowe, pełni rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum miasta 400m od Galerii Dominikańskiej. Mieszanie stale wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beyzyma

Grabiszyn,Wrocław

659 000 zł69 m² 9 514,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 69.26m2. Najważniejsze informację: - mieszkanie znajduje się na I piętrze - Kamienica z 1930 roku - Wysoki standard - Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

945 900 zł96 m² 9 844,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lux w centrum z dużym tarasem+klima sky tower Oferujemy na mieszkanie piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 96 m2, z 2 pokojami kuchnią łazienką i tarasem ok 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

309 998 zł25 m² 12 395 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Tanio/centrum/pomorska/kawalerka/poremoncie/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie prawie w samym centrum Wrocławia przy ul.Pomorskiej. Apartament mieści się w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

665 423 zł60 m² 11 062,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż trzypokojowe, pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60,15m2 w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji - niedaleko rynku. Mieszkanie składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

509 000 zł55 m² 9 232,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w centrum miasta - ul. Trzebnicka Mieszkanie idealne jako inwestycja - obecnie wynajmowane, możliwość kontynuacji najmu. Postawowe informacje: cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja : Wrocław / Śródmieście / Nadodrze / ul. Otwarta Nadodrze to prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

678 000 zł70 m² 9 686 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży piękne 4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w pełny wyposażony gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 70m2 składające sie z: - 3 sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

498 996 zł55 m² 9 089,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tanio!/centrum/staremiasto/rozkład/2pok./OKAZJA! OKAZJA! OBNIŻONA CENA! TANIEJ! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na Szczepinie - blisko mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł93 m² 11 250,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,33m2 (po podłodze 120m2) usytuowane na 3 piętrze w trzy piętrowej, przepięknej willi miejskiej, nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

1 175 000 zł101 m² 11 602,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż przepiękne, 5 pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia! Na 101,27 m2 powierzchni wpisanej w kw składa się: 95,30 m2 powierzchnia użytkowa mieszkania 5,97 m2 piwnica Po.