dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

790 000 zł91 m² 8 643,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** klimatyczne mieszkanie W kamienicy *** czeka na nowego właściciela! budynek I lokalizacja: lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy u zbiegu ulic Jedności Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

664 970 zł60 m² 11 082,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne po generalnym remoncie/kościuszki/komy Paryskiej Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie na Przedmieściu Oławski. Składa się z : trzech pokoi: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

689 000 zł61 m² 11 347,20 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Stylowe, duże, komfortowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 51 m2, położonego w centrum miasta, na ulicy Hubska. To idealne miejsce dla rodzin, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

519 000 zł51 m² 10 113 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż dwupokojowe, klimatyczne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Oferta w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji o dowolnej porze. Zapraszam do kontaktu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

499 000 zł60 m² 8 282 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe, klimatyczne mieszkanie, z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni 60,25 m2 w budynku z lat 30 - tych, na Księżu Małym. Księże Małe to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł45 m² 67,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Położenie zaraz przy Pacu Legionów. Doskonała lokalizacja. Przestronne i oryginalne wnętrze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

410 000 zł49 m² 8 415 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Oferta na wyłączność! Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania w cenie 8400zł/m2 lokal : Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 położone na 4 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Minkowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępny od 2024-07-05! *kawalerka o powierzchni 28 metrów z nowoczesnym elektrycznym ogrzewaniem przy Pasażu Grunwaldzkim. *Oddzielna kuchnia. *kamienica. *Parter. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

379 996 zł24 m² 15 806,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Luxapartament/centrum/krzyki/gajowa/inwestycja/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy, klimatyczny apartament na poddaszu bardzo dobrze utrzymanej kamienicy. Kamienica o nietypowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 948 zł50 m² 6 390,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Megatanio/krzycka/krzyki/2 pok/50m/inwestycja/hit! okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Kleczków,Wrocław

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego 3 pokojowego mieszkania na ul. Ignacego Kraszewskiego we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Brodatego

Śródmieście,Wrocław

479 000 zł53 m² 9 038 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie inwestycyjne 200 m od Uniwersytetu. Najlepsza lokalizacja pod wynajem Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ok 53 m2 znajduje się w kamienicy zlokalizowanej przy ulicy Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

899 000 zł103 m² 8 728,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1917

Zapraszam na prezentację wyremontowanego mieszkania 5 pokojowego z dwoma łazienkami. Idealna oferta pod wynajem! Lokalizacja : wrocław/śródmieście/plac grunwaldzki/nowowiejska Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

678 800 zł71 m² 9 560,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Zapraszam na prezentację mieszkania 4 pokojowego, położonego na 2 piętrze w kamienicy, okolice ulicy Żeromskiego. Kamienica z mediami miejskimi. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

691 000 zł72 m² 9 597,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Polecam rewelacyjne mieszkanie w kamienicy z 1905 roku, tuż przy Pasażu Grunwaldzkim! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Bardzo zadbane mieszkanie o wysokości ponad 3 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

479 000 zł50 m² 9 618,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy w centrum miasta gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal nie wymaga dużych nakładów finansowych - remont instalacji elektrycznej odbył.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abramowskiego

Biskupin,Wrocław

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie na biskupinie 48mkw w pełnym rozkładzie Mieszkanie dwupokojowe, położone na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Budynek z lat 30-tych XX wieku, w znakomitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł43 m² 12 070 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Zamieszkaj na Starym Mieście! Cenisz sobie spokój mieszkając blisko centrum? To oferta dla Ciebie! Otoczenie nieruchomości: zabytkowa kamienica lat 60tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

1 390 000 zł133 m² 10 475,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Szukasz nowego, wykończonego pod klucz mieszkania z trawniczkiem pod linijkę? Lubisz mieszkać w gwarze i szumie centrum miasta? Jeśli tak, to to mieszkanie nie jest dla Ciebie! to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dubois

Nadodrze,Wrocław

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 27 lipca! *zamieszkaj w samym sercu Wrocławia w pięknej kamienicy z widokiem na Most Uniwersytecki. *Do wynajęcia niezwykle atrakcyjne mieszkanie z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

570 000 zł46 m² 12 453,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

(For English scroll down) Kup, zamieszkaj, wynajmij! Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie urządzone "pod klucz" w kamienicy o powierzchni całkowitej 45 m2 Idealne pod inwestycję lub na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

720 000 zł90 m² 7 978 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja nr 28295.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

449 000 zł36 m² 12 535 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel. Ładne mieszkanie na oporowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł50 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum-traugutta/miernicza/2 pok! Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy na Przedmieściu Oławskim - ul. Traugutta. Własnościowe mieszkanie 49,5 m2 ,2 pokoje(duży salon ok 25 m2 , 9m2,osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

437 900 zł40 m² 10 994,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,83 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

498 997 zł55 m² 9 066,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Hit/tanio!/55m/centrum/staremiasto/rozkład/2pok. Okazja! obniżona cena! taniej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na Szczepinie - blisko mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

609 999 zł56 m² 10 892,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Pięknie odrestaurowana kamienica! Balkon! Możliwość adaptacji 70 m2 strychu! Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pestalozziego

Śródmieście,Wrocław

788 000 zł92 m² 8 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Gdzie - przy parku, krok od Ostrowa Tumskiego, 4 minuty od Ogrodu Botanicznego w otoczeniu licznych sklepików, kawiarenek, punktów usługowych! Jak- wygodnie, przestronnie, słonecznie, wyjątkowo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł45 m² 10 274,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Informacje o nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie, które znajduje się na parterze kamienicy. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. W pokojach drewniane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Ołbin,Wrocław

469 000 zł64 m² 7 353,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż Mieszkanie w pięknej kamienicy! Mieszkanie o powierzchni 63,78m 2 składa się z: - przedpokoju (11,38m 2 ) - Kuchni (9m2 2 ) - Łazienki (6,8m 2 ) - Pokoju (14,2m 2 ) - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

629 000 zł69 m² 9 082 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie o powierzchni 69,26 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy na Wrocławskim Borku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Probusa

Nadodrze,Wrocław

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, słoneczne, świetnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą w okolicy ulicy Franklina Delano Roosevelta na Nadodrzu. Mieszkanie: * Mieszkanie 62m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ołbin,Wrocław

4 000 zł74 m² 53,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław | Ołbin | 74 m2 I 50 m od Parku Edyty Stein I Po remoncie Jeżeli poszukujecie Państwo mieszkania na wynajem - w klimatycznym sercu Wrocławia, wśród zabudowy kamienicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

388 523 zł26 m² 14 943,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Słoneczna kawalerka na Starym Mieście w nowoczesnym budownictwie. Blok oddany do użytku w 2022 roku. Atutem inwestycji jest nie tylko wysoki standard wykończenia, doskonała lokalizacja, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

850 000 zł94 m² 9 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 94m2 w pięknej kamienicy! Mieszkanie dwustronne - wystawa wschód-zachód, na podłodze drewniane deski, wysokość pomieszczeń 3,2m. Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Stare Miasto,Wrocław

497 000 zł71 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe 71m w kamienicy na drugim piętrze przy placu Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - dwóch pokoi -pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

306 000 zł27 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 27 mkw na wrocławskim Śródmieściu. Mieszkanie w kamienicy po wymianie elektryki, pionów i dachu. w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

309 999 zł25 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Centrum/pomorska/kawalerka/poremoncie/25m/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie prawie w samym centrum Wrocławia przy ul.Pomorskiej. Apartament mieści się w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

538 000 zł43 m² 12 482,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe / 2 pokoje / dwustronne / 1 piętro / blisko tramwaj / niska zabudowa / inwestycja Układ pomieszczeń: - kuchnia z oknem - dwa osobne pokoje - przedpokój - łazienka z oknem Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

sprzedam mieszkanie na prestiżowych Karłowicach Piękne, wyremontowane mieszkanie w kamienicy o powierzchni 38m2. Gotowe do wprowadzenia. Pokoje 16,60 i 14,40 m2. Wysokie-2,70m, mieszkanie.