dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Leśnica,Wrocław

693 000 zł112 m² 6 215,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie z duszą w Leśnicy 111,5 m | Po remoncie | Garaż | Spokój i zieleń ważna informacja! Mieszkanie mogą nabyć również obywatele Ukrainy pełna możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Biskupin,Wrocław

750 000 zł56 m² 13 335,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,24 m z dostępem do dwóch ogródków, położone na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł59 m² 12 647,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ z osobnym pokojem do pracy odpowiada na potrzeby pary, rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie ( pokój przechodni) z osobną kuchnią Powierzchnia mieszkania: - łazienka 3,13 m2 - przedpokój 5,28 m2 - salon 19,98 m2 - kuchnia 4,7m 2 - sypialnia 5,51 m2- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Roentgena

Śródmieście,Wrocław

375 000 zł23 m² 15 964,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia idealne pod inwestycję. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23,49 m , położone na 4. piętrze w pięciopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Huby,Wrocław

1 350 000 zł103 m² 13 127,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Topowa lokalizacja - Dworzec Główny - Piękna kamienica Na sprzedaż 3-pokojowe, stylowe mieszkanie nieopodal Dworca Głównego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w jednej z pięknych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Ołbin,Wrocław

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na drugim piętrze kamienicy przy ul. Roosevelta we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: kawalerka 26 m | ul. Górnicza | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana na 3. piętrze kamienicy po remoncie przy ul. Górniczej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liskego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

670 000 zł75 m² 8 981,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni - kuchni z jadalnią - łazienki - wc - przedpokoju - pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Huby,Wrocław

919 000 zł92 m² 9 977,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

314 900 zł83 m² 3 793,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Promocja!/tanio/3p/dolnobrzeska/wrocław/okazja/ok Leśnicy!superinwestycja! Okazja! Cena tylko przy gotówce! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Wrocław

729 425 zł41 m² 17 922 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jeśli myślisz o zakupie mieszkania, to dobry moment, by je zobaczyć na żywo. Jestem dostępny wieczorami i w weekendy Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 090 000 zł82 m² 13 250,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sępolno,Wrocław

1 230 320 zł73 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży bezpośrednia, biurom nieruchomości serdecznie dziękuje, proszę nie dzwonić. Mieszkanie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

864 950 zł77 m² 11 231,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

5 500 zł97 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 4-pokojowego na wynajem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane przy ul. Jagiellończyka we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

3 800 zł81 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Trzebnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Borek,Wrocław

1 300 000 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż, przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i jest częściowo umeblowane. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł52 m² 13 310,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż rozkładowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulicy Świdnickiej, w ścisłym centrum Wrocławia. Jednakowa odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszynek,Wrocław

548 000 zł48 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,57 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Grabiszynek przy ul. Hallera. Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (38 m2) w kamienicy przy ul. Więckowskiego (przedmieście Oławskie Krzyki). Świetna lokalizacja Mieszkanie: - 2 oddzielne, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z ogromnym potencjałem! Transakcja tylko gotówkowa. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

384 970 zł35 m² 11 008,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 34,97 m przy ul. Żeromskiego (wrocław, ołbin). Oferta wyróżnia się na rynku okazyjną ceną jest to gotowy produkt inwestycyjny o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

544 999 zł48 m² 11 449,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Toplokalizacja Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | Wrocław, ul. Gliniana Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Wrocław

1 198 000 zł85 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Skontaktuj się ze mną - pracuję także wieczorami i w weekendy. 0% prowizji i 0% podatku pcc - kupując od dewelopera, płacisz po prostu mniej. Inwestycja ta jest położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

755 000 zł102 m² 7 401,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Okazyjna cena I Perełka w sercu Wrocławia 102 m w zabytkowej kamienicy Szukasz nieruchomości z duszą, przestrzenią i prestiżową lokalizacją? To mieszkanie spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

569 000 zł53 m² 10 717 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe 2 pokoje w klimatycznej kamienicy na Nadodrzu | ul. Trzebnicka | 52,51 m + piwnica ok. 16 m Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,51 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

369 995 zł38 m² 9 866,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta sprzedaży mieszkania wrocław, pilczyce, ul. Pilczycka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

529 000 zł51 m² 10 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne 2 pokoje w sercu Nadodrza - ul. Chrobrego. Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż stylowe, wysokie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 357,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Bezpośrednio od właściciela Mieszkanie pod klucz z dużym strychem i ogrodem w odrestaurowanej kamienicy Atuty nieruchomości - mieszkanie gotowe pod klucz po generalnym remoncie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atlant Estates oferuje na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Wrocławia przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

288 005 zł36 m² 8 022,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

niska cena! wyremontowane pod klucz-Okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł41 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, plac Grunwaldzki ul. Nowowiejska opis: do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Kępa Mieszczańska,Wrocław

495 000 zł41 m² 12 014,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m , położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Komuny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

889 000 zł103 m² 8 647,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: mieszkanie 4-pokojowe 102,81m2 idealne zarówno pod kancelarie ( wynajmowane było przez ostatnie 10 lat), pod podział inwestycyjny, jak i dla siebie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem również dostępny w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś *0% prowizji **0% podatku pcc ***kupując od dewelopera oszczędzasz pieniądze na starcie Inwestycja ta to kompleks trzech.