dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Kawalerka z antresolą w centrum Wrocławia ul. Łąkowa Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 20 m z dodatkową antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Wielkopolskich

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł67 m² 8 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Firma Kompas Nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Nadodrza przy Placu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel: przestronne i stylowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z malowniczym widokiem na rzekę. Oferta, obok której nie sposób przejść obojętnie. Unikatowa nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 800 zł46 m² 82,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu, przy ul. Tadeusza Kościuszki, dzielnica Stare Miasto, obszar Przedmieście Świdnickie. Mieszkanie o powierzchni 46,30 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

619 000 zł66 m² 9 421,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

2 pokoje / oddzielna kuchnia / duża przestrzeń / spokojna okolica W ofercie sprzedaży przytulne i rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65,75m2, znajdujące się w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boczna

Krzyki,Wrocław

1 098 500 zł96 m² 11 442,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe, wysokie Mieszkanie 3-Pokojowe 96 m - Wrocław Centrum (ul. Boczna) | 3,10 m Wysokości | Blisko pkp/pks Powierzchnia: 96 m Liczba pokoi: 3 Parter Czynsz: 340 zł - Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Polecam rozkładowe mieszkanie przy ul. Ślężnej nieopodal Parku Południowego na osiedlu Borek! Rewelacyjnie skomunikowane (linie tramwajowe i autobusowe, 8 min do dworca pkp), tuż obok parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 399 000 zł88 m² 15 898 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Polecam! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 88 m2 z balkonem w odrestaurowanej kamienicy na Pl.Grunwaldzkim! Wysokość mieszkania 360cm! Opiekun Oferty NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

605 000 zł44 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Home&invest Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie ul. Kaszubska, wrocław Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

529 000 zł49 m² 10 826,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Grabiszyn | Rondo Powstańców | Centrum Borek | Do wprowadzenia Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Wrocław

440 000 zł34 m² 13 070 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,43 m2 po generalnym remoncie w kamienicy po rewitalizacji przy ulicy Daszyńskiego we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: - duży pokój - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Gaj,Wrocław

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o pow. 58 m , usytuowane przy ul. Borowskiej, tuż obok Parku Skowroniego. To propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

329 900 zł35 m² 9 372,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja/stabłowice/2pok./wyremontowane pod klucz Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

599 000 zł68 m² 8 775,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem na Osiedlu Powstańców Śląskich (osiedle Południe) przy ul. Powstańców Śląskich 140. Informacje: powierzchnia: 68,26m Liczba pokoi: 2 (w księdze wieczystej), obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Huby,Wrocław

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Huby przy ul. Św. Jerzego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

655 000 zł55 m² 11 870,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 55m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni z jadalnią - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

949 000 zł45 m² 21 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni ok 45 m , zlokalizowane w całkowicie odnowionej kamienicy przy ul. Szczytnickiej we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

628 800 zł43 m² 14 522 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni ok 44 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej i zrewitalizowanej kamienicy z 1943 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł40 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe mieszkanie w centrum | 5 minut do Rynku | idealne pod wynajem Na sprzedaż komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Huby,Wrocław

850 000 zł62 m² 13 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 61,58 m2 położone na IV piętrze w kamienicy w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: ulokowanie mieszkania jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

550 000 zł46 m² 12 006,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław, śródmieście ul. Nowowiejska opis: na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tomaszowska

Krzyk,Wrocław

809 000 zł83 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż wyjątkowe mieszkanie W budynku po generalnym remoncie 100% jakość Dzielnica #krzyki #huby #gaj #wrocław Powierzchnia mieszkania: 86,30 m2 Powierzchnia w środku 82,6 m Piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygodna

Śródmieście,Wrocław

385 000 zł36 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy (po generalnym remoncie w latach 70. XX w.). Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Wrocław

355 000 zł25 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedania kawalerkę z oddzielną kuchnią w kamienicy przy Cybulskiego. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w zadbanej kamienicy. Idealna lokalizacja dla chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Huby,Wrocław

970 000 zł98 m² 9 866,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż apartament trzypokojowy o powierzchni 98.31 m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w pięciopiętrowej zadbanej, odnowionej kamienicy. Okolica jest zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

909 000 zł95 m² 9 595,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Inwestycja niedaleko Bema/2 mieszkania/jedności Bardzo fajna nieruchomość przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni prawie 100 m2, idealne dla inwestora lub dla rodziny Lokal został podzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

699 000 zł47 m² 14 799,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Unikatowa nieruchomość w zabytkowej kamienicy | Podwale, wrocław Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 47,23 m z przynależną dużą piwnicą, położony na parterze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyspiańskiego

Śródmieście,Wrocław

575 000 zł56 m² 10 267,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane tuż przy wejściu na kampus Politechniki Wrocławskiej. To jedna z najlepszych możliwych lokalizacji pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 900 zł66 m² 8 305,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,21m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 (19,38 m ), - pokoju 2 (11,29 m ), - pokoju 3 (10,09 m ), - pokoju 3 (11,44 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

489 000 zł36 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż urocze, przytulne i bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone przy ul. Nowodworskiej we Wrocławiu (nowy Dwór). Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

756 000 zł72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72 m , położone w samym centrum miasta. Lokal składa się z trzech przestronnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Wrocław

538 990 zł40 m² 13 474,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum/megainwestycja/forum muzyki/krupnicza/2pok.! Gotowiec inwestycyjny przy ul. Krupniczej 350 m od nfm Sprzedam w pełni wyposażony lokal przygotowany pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

990 000 zł111 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Nowa cena - aż. 310 000 zł taniej. 111 m przestrzeni z potencjałem - kamienica w sercu Wrocławia Wrocław, ul. Traugutta 82 | 2 piętro | 2 balkony | Cena: 990 000 zł Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Pilczyce,Wrocław

299 000 zł42 m² 7 035,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Pilczyce/górnicza/okazja/niska cena/2pok. Klient gotówka! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Składające się z : dwóch pokoi,kuchni,łazienki z wc,przedpokoju,balkonu,piwnicy. Mieszkanie jasne, bardzo komfortowe. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Grabiszyn,Wrocław

649 000 zł63 m² 10 357,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Proponowana nieruchomość składa się z dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 62,66 m2, znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makowa

Grabiszyn,Wrocław

270 000 zł32 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Mieszkanie o powierzchni 31,5 m2 znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy na Grabiszynie. Otoczenie nieruchomości: cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum blisko arkad kawalerka oddzielna kuchnia po remoncie II piętro Do wynajęcia kawalerka w centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego. Opis mieszkania: lokal usytuowany jest na II piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia blisko Dworcu Głównego. Mieści się na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Blisko uczelni wrocławskich i terenów zielonych oraz ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

699 000 zł62 m² 11 228,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,25 m , położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy na wrocławskim Tarnogaju, przy ul. Jesionowej. Lokal wyróżnia.