dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

906 ogłoszeń

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Kawalerka 33,95 m | Po remoncie | Blisko Ostrowa Tumskiego i Rynku Przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,95 m , położona w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł23 m² 16 043,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka w stylowej kamienicy blisko dworca pkp Wrocław Na sprzedaż stylowa kawalerka o powierzchni , położona na ostatnim piętrze stylowej kamienicy z unikatowymi malowidłami na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,02 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 49,02mkw zlokalizowane przy ul. Mieleckiej 3 na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

609 000 zł63,26 m² 9 626,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | ul. Trzebnicka 5 | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu klimatycznego Nadodrza.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł44,95 m² 11 568,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Grabiszynie, usytuowane na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 44,95 m . Mieszkanie jest nieumeblowane, co daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł76,81 m² 8 071,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okolice/wroclavii/2pok/77m2/od/zaraz/top/piwnica Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 76,8 m we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,64 m² 14 385,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji dla Kupującego Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, aktualnie działające w najmie krótkoterminowym ul. Kleczkowska 26, wrocław. 41,64 m + piwnica ok. 3 m | 3.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,20 m² 10 887,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

#Wrocław, nowowiejska centrum miasta 64,2 m 1. piętro kamienica Szukasz klimatycznego mieszkania w centrum Wrocławia? Lubisz kamienice i cenisz przestrzeń oraz naturalne światło?.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł62,20 m² 10 916,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,2 m2, w okolicy ul. Makowej Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki Dodatkowo: - piwnica W okolicy: - przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł115,17 m² 8 665,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje | 115,17 m | 2 balkony | piwnica | ogrzewanie gazowe | plac pereca gajowice Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł70,80 m² 12 923,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i urokliwego mieszkania w kamienicy! Jeśli szukasz mieszkania z duszą to ta oferta jest dla Ciebie! Opiekun nieruchomości: maria.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł148,63 m² 20 184,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1820

Polecam dla koneserów kamienic! Unikatowe 4 pokojowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 148,63 m2 w pięknej kamienicy ulokowanej w cichej uliczce na Ostrowie Tumskim! Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62 m² 10 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Centrum 2 minuty od rynku stare miasto świetna lokalizacja 3 pokoje przejściowe osobna kuchnia po remoncie II piętro piwnica pełna własność księga wieczysta bez obciążeń Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł91,69 m² 9 041,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piastowskiej w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł50,60 m² 15 197,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 (wraz z piwnicą), położone na parterze w klimatycznej kamienicy z 1930 roku, w ścisłym centrum Wrocławia.Nieruchomość może być.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł71 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna super cena! Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,70 m² 15 855,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28,38 m² 12 297,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Wrocław Nadodrze ul. Paulińska nieruchomość: na sprzedaż kawalerka blisko wrocławskiego Rynku przy ul. Paulińskiej o łącznej powierzchni 28,38 m . Znajduje się na 3. piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł85,07 m² 6 582,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem stwórz wnętrze dokładnie takie, jak na wizualizacjach. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,07 m z dużą piwnicą 24,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,95 m² 8 673,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,95m2 znajdujące się przy ul. Trzebnickiej - tuż obok mostów Trzebnickich we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 900 zł57 m² 14 893 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kamienica w nowym wydaniu | 2 pokoje | centrum Wrocławia Są miejsca, które mają historię. I są takie, które tę historię łączą z nowoczesnym standardem. To mieszkanie jest dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł30 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rynek ściana południowa. Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i jest po całkowitym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,9 m , położone na nadodrzu/śródmieście. Lokal znajduje się w estetycznej, ocieplonej plombie z lat 90. (to nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 440 zł33,11 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu. W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta. W cenie 560 tys. oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,55 m² 10 267,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne 2 pokoje z możliwością wydzielenia 3 w sercu Nadodrza - ul. Chrobrego. Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł540 m² 4 257,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1906

CO sprzedajemy? Budynek mieszkalny wielorodzinny - kamienica do remontu we Wrocławiu położony na działce 12/3 o powierzchni 1306 m2. Gdzie znajduje się budynek Budynek znajduje się we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł81,83 m² 8 615,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie 4-pokojowe idealna dla inwestora lub rodziny | 82 m2 | Przedmieście Oławskie Opiekun nieruchomości: sylwia Bednarska telefon   Numer licencji pośrednika 31049 *** wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

339 999 zł23 m² 14 782,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękna kawalerka po remoncie! Znajduje się na 5 piętrze w kamienicy. Powierzchnia: 23m2. Nowoczesny styl, dbałość o detale i funkcjonalność mimo małego metrażu. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,50 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

3-pokojowe mieszkanie, 95 m w Centrum Wrocławia Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy w ścisłym Centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46,50 m² 12 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki, huby, ul. Gliniana. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone przy ul. Glinianej na osiedlu Huby,.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł111,50 m² 6 215,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie z duszą w Leśnicy 111,5 m | Po remoncie | Garaż | Spokój i zieleń ważna informacja! Mieszkanie mogą nabyć również obywatele Ukrainy pełna możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł37 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż bardzo jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia Pilczyce. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,63 m² 18 628,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wrocław Nadodrze ul. Pomorska nieruchomość: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, położone w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy.