dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 459 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

759 000 zł65 m² 11 676,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż mieszkanie usytuowane na ost. kondygnacji tj. 3 piętrze z windą, dwustronne. Od północy dwie sypialnie od południa osobny salon oraz kuchnia. Na całej długości południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

579 900 zł38 m² 15 260,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wrocław - krzyki przyjaźni / 2 pokoje / garaż / komórka serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - dobra inwestycja! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu ditrevi na wrocławskim Tarnogaju (ul. Międzyleska). Mieszkanie zostało odświeżone, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł36 m² 14 368,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje blisko wałów na Widawą i Ryneczku Psiego Pola! Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

404 995 zł40 m² 10 099,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Okazja Kawalerka z sypialnią Balkon top Na sprzedaż kawalerka 39,99 m2 z aneksem kuchennym i sypialnym. Wysoki parter, z balkonem. Spokojne osiedle przy ul. Drohobyckiej, wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

547 253 zł39 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

929 000 zł61 m² 15 179,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 usytuowane w nowoczesnym budynku, powstałym w 2023 roku na ul. Miedzianej (boczna ul. Grabiszyńskiej) z kapitalnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

929 000 zł88 m² 10 498,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

447 615 zł51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia Funkcjonalne mieszanie na Bieńkowicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

785 448 zł64 m² 12 221,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada duży ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

801 939 zł78 m² 10 229 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kardamonowa łączy przywilej mieszkania w zielonej strefie wrocławskich Żernik, w kameralnych budynkach o nowoczesnej architekturze, z dala od intensywnego ruchu arterii miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarskiego

Fabryczna,Wrocław

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

471 326 zł30 m² 15 805,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka z dużym tarasem na prestiżowym osiedlu, gdzie architektura łączy historię z współczesnością. Osiedle to oferuje nowoczesne wnętrza, luksusowe wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 779 000 zł129 m² 13 835,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Świetna lokalizacja-blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

633 205 zł59 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: aleksandra Tarnowska tel. 4- pokojowe mieszkanie w świetnej cenie na Krzykach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania o projektowanej powierzchni 59,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł61 m² 10 936,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru! Rozkładowe mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł68 m² 12 077,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wrocławskiego Rynku dotrzemy w 12 minut samochodem a do dworca głównego pkp w niecałe 10 minut. W bliskim otoczeniu nieruchomości jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

680 500 zł61 m² 11 139,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane miejsce postojowe W garażu W cenie Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dedala

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł32 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę na ul. Bulwar Dedala w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Lokum Da Vinci. - salon z wyjściem na balkon (telewizor, rozkładana sofa, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stabłowice,Wrocław

519 000 zł46 m² 11 287,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie Z ogrodem W otoczeniu terenów zielonych Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na wrocławskim osiedlu Stabłowice. Nowoczesny design inwestycji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

392 860 zł43 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Siechnicach, najtańsze mieszkania w okolicy. Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Siechnicach, które są doskonałym miejsce do życia. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

679 000 zł64 m² 10 657,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

534 647 zł47 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe we wrześniu 2023 Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

510 000 zł36 m² 14 309,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze *** Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2009 r., idealne "na start" lub jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja - ulica kamienna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

465 884 zł41 m² 11 391 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie w świetnej cenie na Krzykach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o projektowanej powierzchni 40,90 m2 znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - dobra inwestycja! wrocław - krzyki przyjaźni / 2 pokoje / garaż / komórka Przedstawiam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 950 zł45 m² 88 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam nowe luksusowe 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

665 884 zł60 m² 11 032 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie duże 3-pokojowe 60,36m2 klasyczne dwustronne na 1 piętrze, ale z ogrodem i balkonem!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży, jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

408 421 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia Trzypokojowe mieszanie na Bieńkowicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

559 000 zł49 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na południu Wrocławia. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu bloków 3 i 4 piętrowych. w odległości 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku Legnicka 33, który znajduje się zaledwie 10 minut spaceru od rynku. Lokal znajduje się na 10 piętrze i składa się z: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

571 892 zł50 m² 11 194,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

661 711 zł62 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł65 m² 10 338,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru! Dwustronne mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

569 000 zł52 m² 11 031,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Mieszkanie o funkcjonalnym układzie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł46 m² 12 618,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

polecam do sprzedaży komfortowe,rozkładowe , przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 zlokalizowane przy ul. Kromera. Nieruchomość na 4 piętrze w budynku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

530 145 zł46 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez pcc Opiekun oferty: tel. Do odbioru w lipcu 2023! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 z balkonem położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Pasteura

Plac Grunwaldzki,Wrocław

260 000 zł16 m² 16 688,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowca inwestycyjnego o powierzchni ok. 18 m2 w centrum Wrocławia. Jest to typowy produkt inwestycyjny, który jest gotowy do wynajmu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 500 zł40 m² 86,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia pięknie urządzony apartament z miejscem postojowym w nowym budynku przy ulicy Polaka , przy Moście Grunwaldzkim. Budynek elegancko wykończony, w doskonałej.