dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

1 276 000 zł87 m² 14 717,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Kleciny. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

899 900 zł79 m² 11 342,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł44 m² 11 662,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 901,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży świetne 3 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w cichym zakątku Oporowa. Osiedle Atal Oporów przy ul. Cesarzowickiej to komfortowy, nowoczesny i ogrodzony kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 218 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 66,01 m2 i znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku a jego główne cechy to- przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

629 926 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

455 000 zł52 m² 8 718,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

799 000 zł74 m² 10 839,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i balkonem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z 2007 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

3 200 zł41 m² 78,24 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i dostępem do tarasu na dachu | nowy apartamentowiec Drukarska 56 Do wynajęcia funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

653 720 zł55 m² 11 907,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 54,90m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernika. Mieszkanie ma pow. 54,90m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

628 100 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym salonem 26,31 m i balkonem 7,30 m układ idealny dla pary, rodziny. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

899 000 zł59 m² 15 157,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam do kupna przestronne mieszkanie w bloku z 2024r., w pełni wykończone i umeblowane (w bardzo wysokim standardzie wykończenia), z dużym ogródkiem ok. 88 m2. Z każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Osobowice,Wrocław

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, w pełni wyposażony apartament położony na 2 piętrze kameralnego budynku z 2010 roku. Idealny dla osób szukających spokoju, zielonej okolicy i szybkiego dojazdu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze apartamentowca przy ul. Długiej - Odra House. Mieszkanie o pow. 71 m.kw. wykończone dobrej jakości materiałami, przestronne, słoneczne, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 718,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskim Zakrzowie. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe - dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

436 404 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Fabryczna,Wrocław

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest już dostępne. Mieszkanie wcześniej było zamieszkiwane tylko przez właściciela. Do wynajęcia bardzo komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Psie Pole,Wrocław

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Gorlickiej na Psim Polu. Powierzchnia mieszkania to 68 mkw., położone jest w budynku z 2010 roku na 2 piętrze z 4 (duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnogaj,Wrocław

548 121 zł42 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji ostatnie 2-pokojowe mieszkanie na Tarnogaju | 43,73 m2 | piąte piętro | wysoki standard budynku Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) Mam dostęp do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

785 000 zł52 m² 15 096,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 51,47 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbowców. Salon z aneksem kuchennym ok 22 m2, sypialnia ok 15 m2, garderoba, łazienka, przedpokój. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka z ogródkiem wysoki standard Psie Pole 30 m | pierwszy wynajem Do wynajęcia nowoczesna, świeżo wykończona kawalerka o wysokim standardzie, o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł44 m² 12 591,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 258 415 zł79 m² 16 010,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne studio z tarasem w ovo, w samym centrum miasta, tuż przy Galerii Dominikańskiej. Świetna komunikacja z każdą częścią miasta oraz dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

685 000 zł49 m² 13 942,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bardzo zadbane i pięknie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 49 m , położone w nowym budownictwie przy ul. Kościańskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

472 661 zł35 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.