dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 461 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniale doświetlone mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Lokum di Trevi przy ul.Klimasa Wrocław Krzyki Tarnogaj Mieszkanie w pełni wyposażone , w przedpokoju duża komfortowa szafa, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnopolska

Muchobór Wielki,Wrocław

699 000 zł65 m² 10 802 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku z 2011 roku. Rozkład mieszkania: sypialnia 1 Sypialnia 2 Salon z aneksem kuchennym Przedpokój Łazienka Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

950 000 zł162 m² 5 872,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż gotowa inwestycja pod wynajem lub komfortowe mieszkanie, obecnie stale wynajmowane na pokoje od 7 miesięcy. Na podstawie aktualnych danych, roczna stopa zwrotu wychodzi na poziomie ok. 6,8%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przedświt

Muchobór Wielki,Wrocław

6 500 zł95 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny, ładny apartament na Osiedlu Muchobór Wielki. Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe w pełni wyposażone. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

569 000 zł48 m² 11 753,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na wrocławskich Wojszycach Znajduje się ono na drugim piętrze w dwupiętrownym budynku oddanym do użytku w 2015 roku Mieszkanie ma 49 m2. Składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

406 045 zł28 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,1 m2. Inwestycja powstaje w zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł28 m² 12 327,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 27,5 m2 w inwestycji dewelopera robyg. Zapraszam do video prezentacji mieszkania: bit.ly/3Mipoym Mieszkanie zostało wykończone, a duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

637 560 zł69 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 69 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 30,01 m2 - pokoju 9,82 m2 - pokoju 12,82 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

394 999 zł50 m² 7 947,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! Duży salon! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49,71 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2022 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 330 600 zł88 m² 15 035 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Lipcu 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 1 371 750 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrnogórska

Gaj,Wrocław

2 400 zł56 m² 42,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania ładnie wykończone, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w na wrocławskim osiedlu Gaj - w jego nowej części, mieści się przy ulicy Srebrnogórskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

564 920 zł46 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start * Realizacja Kwiecień 2024 Słoneczne mieszkanie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

380 356 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nie płacisz podatku pcc - 2% Szukasz mieszkania w już skończonym budownictwie bez wysokich kosztów dodatkowych? Chcesz mieć wszystko w pobliżu, ale nie przepłacać za lokalizacje? Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł37 m² 29 908 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osoba prowadząca Specjalista ds. Nieruchomości Tel: wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,78m2, zlokalizowane w samym Rynku! Nowa inwestycja z 2020r. - jodłowa Residence. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

541 911 zł58 m² 9 356,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Gotowe do odbioru Mieszkanie z ogrodem na Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

532 658 zł59 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, do własnej aranżacji, w południowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pirenejska

Krzyki,Wrocław

1 275 000 zł84 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament dla wymagających. Willowe mieszkanie z osobnym wejściem w inwestycji z 2017 roku, ogrodzone i wykończone w wysokim standardzie. Cztery pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woskowa

Krzyki,Wrocław

461 719 zł55 m² 8 365,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp 0% prowizji! bez pcc! Serdecznie polecam w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Brochowie. Lokalizacja: brochów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

875 000 zł72 m² 12 122,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji To tylko jedno z setek mieszkań deweloperskich, które mamy dostępne w całym Wrocławiu i okolicach. Szukasz mieszkania?- znajdę je dla Ciebie. Możemy się umówić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

752 400 zł57 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Kwiecień 2024 Dwustronne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

640 000 zł70 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż ostatnie tego typu 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na północy Wrocławia. W pobliżu parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

503 496 zł50 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,40 m2, z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

491 832 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja w spokojnej lokalizacji z dobrym dojazdem do Centrum! Dwustronne, bardzo jasne mieszkanie! 0 % prowizji ze strony kupującego! Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

522 795 zł38 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle w standardzie premium w świetnie skomunikowanej okolicy, blisko Parku Grabiszyńskiego. Inwestycja inspirowana naturą! Architektura z oddechem, maksymalnie wykorzystująca walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

560 913 zł63 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63,38 m2, kuchnia aneks, i piętro, 2 balkony, nowoczesne osiedle. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

436 475 zł38 m² 11 516,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-01 Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stobrawska

Gądów Mały,Wrocław

1 100 000 zł73 m² 15 068,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73,46m2 w pełni umeblowane mieszkanie z ładnym widokiem. Zlokalizowane w nowej inwestycji Dorzecze Legnickiej Etap III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Popowice

Popowice,Wrocław

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: wrocław - Popowice- białowieska Ilość pokoi: 2, jednopoziomowe, metraż: 44m , Piętro: 3, nowoczesny blok z windą z 2020roku, dodatkowe informacje: klimatyzacja, podwójne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie umeblowane mieszkanie o powierzchni 37,88 m 2 Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z 2010 roku zlokalizowanego przy ul. Gagarina. Funkcjonalny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

484 900 zł54 m² 8 979,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w nowym budownictwie? Chcesz mieć ogródek oraz ciszę? Przeczytaj do końca. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

689 748 zł60 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Parterowe mieszkanie z tarasem Dwustronne mieszkanie z tarasem na funkcjonalnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

597 000 zł52 m² 11 458,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / balkon / park za oknem / blisko tramwaj / dużo zieleni / nowe budownictwo Układ pomieszczeń: - aneks kuchenny z pokojem dziennym - sypialnia - przedpokój - łazienka - balkon Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

6 500 zł105 m² 62 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 *** We speak English *** Apartament dostępny od 1 września Do wynajęcia luksusowy apartament dla wymagających klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

450 001 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

/premium/centrum-25m2-Kawalerka/ Na sprzedaż piękna kawalerka 25m2 znajdująca się przy ul. Legnickiej w apartamentowcu na 6 piętrze. Idealna lokalizacja, liczne sklepy, dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Świerkowa

Krzyki,Wrocław

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

We speak englisch, wir sprechen Deutsch, розмовляємо українською, говорим по-русски Bielany Wrocławskie- stąd wszędzie jest blisko, 30 minut do centrum Wrocławia, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

529 999 zł39 m² 13 695,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wojaczka-2pok | garaż! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38.7 m2 wykończone wysokiej jakości materiałami. Mieszkanie ma ekspozycję południowo-zachodnią i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

715 000 zł79 m² 9 005 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie na Sołtysowicach. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Opiekun Oferty Zalety nieruchomości: - przestronny układ pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

432 357 zł46 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Cicha spokojna okolica * Gotowe do odbioru Idealne na start mieszkanie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem Biuro Traczyk Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł65 m² 10 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Leśnica,Wrocław

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 44m2. Idealne jako inwestycja, lokata kapitału, nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego! budynek Nowe budownictwo, budynek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij