dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 457 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

415 008 zł28 m² 14 928,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Loft apartament ok. Magnolii Balkon Nowy apartamet/top polecam na sprzedaż kawalerka na 4 piętrze przy ul. Jaworskiej we Wrocławiu. Wyposażona we wszystko co potrzebne, typu pralka, lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

436 960 zł39 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe do odbioru mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

518 000 zł49 m² 10 593 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie wraz z miejscem parkingowym i komórką oraz meblami za niezwykle atrakcyjną cenę! ulica jodłowicka Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na ogrodzonym osiedlu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł58 m² 11 323 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Gotowe już Jesienią Funkcjonalne Mieszkanie na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Księże Małe,Wrocław

1 780 000 zł119 m² 15 008,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Willa Wrocław - osiedle apartamentów z widokiem na Park Wschodni. W III etapie planowane jest jedynie 15 mieszkań w budynkach premium. Obecnie dostępnych jest już jedynie 8 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

437 107 zł50 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią na jagodnie Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 65 m2 w samym centrum miasta! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - lokalizacja - ergonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Fabryczna,Wrocław

405 000 zł42 m² 9 712,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na Maślicach w zielonej okolicy wśród kameralnej zabudowy. Bez prowizji oraz podatku 2% pcc! Idealne miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

756 560 zł80 m² 9 407,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! gotowe wykończne! cena deweloperska - 756 560 zł Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku w zachodniej części Wrocławia. Wysoki standard mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

729 000 zł52 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun Oferty: tel. ***tylko W sdp nieruchomości!*** Nowe budownictwo przy rzece Wykończone mieszkanie blisko tras spacerowych, oraz nietypowego wodnego placu zabaw kilka kroków od budynku. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sępolno,Wrocław

549 913 zł48 m² 11 577,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,50 m2, z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 111 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

442 221 zł49 m² 8 970 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Znajdź swoje mieszkanie lub lokal usługowy! Miejsce, w którym odnajdziesz swój spokój, swoją przestrzeń do życia i swoją przyszłość. To połączenie wszystkich najważniejszych aspektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

585 136 zł46 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. 2 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 46,11 m2 mieści się na pierwszym piętrze dziewięciopiętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

649 999 zł41 m² 15 853,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokum teczowa Piekny apartament 41m2! Imieszkanie dla ceniących sobie świetną lokalizację. Położone na osiedlu Lokum Victoria przy ul. Tęczowej. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od lipca Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sępolno,Wrocław

599 300 zł54 m² 11 036,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,30 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzki,Wrocław

819 000 zł71 m² 11 469 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witam Państwa, sprzedam bezpośrednio. Nowe mieszkanie (zakup 2022),komfortowe i w świetnej lokalizacji: krzyki -jagodno. Jest to przestronny, rozkładowy apartament o powierzchni 71,41m plus dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vespucciego

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Olimpia port! świetna lokalizacja! dostępne od zaraz W cenie miejsce postojowe! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na osiedlu Olimpia Port Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jagodno,Wrocław

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o pow. 70m2 na Jagodnie- ul. Vivaldiego 86. Mieszkanie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł65 m² 10 314,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Mieszkanie dla rodziny na zielonym osiedlu W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

1 300 000 zł71 m² 18 279 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel: przedstawiam ofertę 3-pokojowego, narożnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

429 000 zł38 m² 11 154,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Gotowe już Latem! Kompaktowe Mieszkanie na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

659 000 zł64 m² 10 316,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - krzyki/klecina - w pobliżu 2 Parków - Południowego i Klecińskiego. Cena do negocjacji! Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

4 500 zł70 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Ogrody Grabiszyńskie we Wrocławiu, które słynie z pięknej architektury oraz dogodnej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania wynosi 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

969 600 zł69 m² 14 068 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Loft/centrum miasta/ogród botaniczny Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym, o projektowanej powierzchni 68,92 m2, znajduje się na 3 piętrze, 4-piętrowego, budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modra

Maślice,Wrocław

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z: - salonu z kuchnią - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

484 900 zł50 m² 9 772 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyłączny opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w spokojnej i cichej okolicy. Nieopodal znajdują się sklepy spożywcze, piekarnie, restauracje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

729 000 zł61 m² 11 918 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg163-rz/ L1-2-11 zalety mieszkania: - balkon ukierunkowany na południowy zachód, który charakteryzuje się dużą ilością światła. - duża łazienka ponad 5m2 - garderoba - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

715 330 zł76 m² 9 452 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Tel. Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia, a jednocześnie cicha i spokojna. Dzielnica bardzo dobrze skomunikowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

428 795 zł42 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe we wrześniu 2023 Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

1 099 000 zł90 m² 12 236,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne mieszkanie na I piętrze w zabudowie szeregowej na Wojszycach o powierzchni 90,57 m2, z garażem na 2 samochody o powierzchni 39.54 m2. Apartament znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down 0% prowizji dla najemcy! Do wynajęcia wyjątkowy i funkcjonalny dwupokojowy apartament z balkonem tuż przy wrocławskim Rynku! Klimatyzacja! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

507 676 zł56 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 55,85m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wojnów,Wrocław

525 378 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wojnów (w sąsiedztwie Lasu Strachocińskiego) Ilość pokoi: 3, metraż: 53,61m2, piętro:1/2, informacje dodatkowe: balkon (2,68m2), termin realizacji: i kwartał 2025. 0% prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

506 538 zł47 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

624 000 zł58 m² 10 807,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane Gotowe mieszkanie na Partynicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

667 000 zł62 m² 10 799,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane Funkcjonalne dwustronne mieszkanie z wielkim balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

1 191 918 zł101 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty: tel. Prestiżowy apartament z tarasem z widokiem na park! Mieszkanie o projektowanej powierzchni całkowitej 101,01 m2 znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Szczepin,Wrocław

394 000 zł25 m² 15 554,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,33 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

1 039 923 zł97 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z wielkim tarasem na najwyższym piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij