dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki / Południe ul. Gwiaździsta Metraż: 78 m2 ilość pokoi: 4 Piętro 5/9 ( winda) Dostępny: najem od zaraz Oferuję do wynajęcia słoneczne mieszkanie przy ul. Gwiaździstej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

786 390 zł38 m² 20 760 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa promocja na ostatnie wyjątkowe Apartamenty - wykończenie premium! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich mieszkań w inwestycji przygotowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Wrocław,dolnośląskie

1 449 282 zł67 m² 21 631,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W jednym z najbardziej prestiżowych punktów Wrocławia powstaje inwestycja, która harmonijnie łączy ponadczasową architekturę zabytkowych kamienic z nowoczesnym, loftowym stylem. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

752 625 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nowy Dwór to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Wrocławia, łącząca dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej z bliskością terenów rekreacyjnych. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 353,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż możliwa tylko dla klienta gotówkowego. Wpisy w dziale III kw uniemożliwiają finansowanie kredytem. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

890 000 zł66 m² 13 464,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam w pełni rozkładowe, przytulne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66.09 m na Jagodnie. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

577 873 zł39 m² 14 790,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 teraz niższa cena! cena przed promocją 608 287 zł Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Huby,Wrocław

535 000 zł35 m² 15 198,90 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,2 m usytuowane na 5/6 piętrze w nowoczesnym bloku z windą z 2013 roku, w doskonałej lokalizacji przy ul. Nyskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

449 000 zł36 m² 12 548,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, stabłowice / ul. Jodłowicka Szukamy klienta gotówkowego Informacje podstawowe: > Powierzchnia: 35,78 m > Liczba pokoi: 2 > Piętro: 3 z 3 > Balkon >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Pilczyce,Wrocław

2 600 zł48 m² 54,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Bednarskiej we Wrocławiu w inwestycji Patio House. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

712 250 zł55 m² 12 999,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nie pobiera prowizji od strony kupującej Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się na rodzinnym, strzeżonym osiedlu Innova przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

925 000 zł73 m² 12 607,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem | Jagodno | +mp (50 tys. dodatkowo) To mieszkanie zostało stworzone dla rodziny, która chce żyć komfortowo i nowocześnie w prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jodłowicka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

3 300 zł54 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe Do wynajęcia nowe, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch osobnych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

698 000 zł48 m² 14 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

827 260 zł60 m² 13 787,70 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Masz pytania? Szukasz bezpiecznej inwestycji lub idealnego mieszkania we Wrocławiu? Zadzwoń do adama nawet po 18:00! zadzwoń I speak English! Zadzwoń już dziś czeka na Twój telefon! Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

915 000 zł37 m² 24 816,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie we wrocławiu Wysoki standard | Gotowe do wprowadzenia | Nowe - 2025 | Balkon | Szczepin | Oddzielona strefa sypialniana | Blisko centrum | Doskonała komunikacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

1 150 000 zł73 m² 15 753,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na 1 piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2015 r. w dzielnicy Krzyki - Wojszyce w okolicy ul. Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł31 m² 16 003,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 529 000,00 zł Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

735 000 zł58 m² 12 672,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 58 m z balkonem i widokiem na zieleń. 0% prowizji. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na terenie kameralnego osiedla W otoczeniu zieleni Możliwość dokupienie miejsca postojowego bezpośrednio od dewelopera. Księże Małe - cicha i kameralna część miasta, ceniona za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

496 000 zł27 m² 18 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

597 104 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Oferty Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

914 398 zł63 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

539 870 zł38 m² 14 129 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które świetnie się wynajmuje albo daje komfort życia na co dzień, ta oferta na Krzykach jest strzałem w dziesiątkę. Zadzwoń nawet po 18:00! Umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł112 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem - Luksusowe, loftowe mieszkanie z tarasem i widokiem na Stare Miasto Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji w sercu Wrocławskiego Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

650 232 zł65 m² 9 994,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

900 056 zł64 m² 13 958,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3 lub 4 pokoje z dużym balkonem 8,11 m i oddzielną kuchnią układ, który daje wygodę jak w domu. Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

1 600 000 zł88 m² 18 136,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 88,22 m2 położone jest na ostatnim, siódmym piętrze w inwestycji Lokum Porto. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

2 800 zł42 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 ***wolne od zaraz*** Przestronne mieszkanie o powierzchni 41,6 m2 położone jest na parterze w nowym budynku na Jagodnie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wrocław,dolnośląskie

578 427 zł27 m² 21 423,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne